Извън бордов двигател Проблем с охлаждането

Минава, големият кораб минава ...
2pacisback
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Юни 05, 2014 17:36
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 17 пъти

Re: Извън бордов двигател Проблем с охлаждането

Мнение от 2pacisback »

Аз имам 175кс евинруд , единия от термостатите остава отворен и работи на по ниска температура ( почистването му преди сезона решава проблема кардинално . Колега с 130 коня не му отваряше и вдигаше температура ( влиза в сервизен режим и се предпазва сам ) след замяна проблема е решен . Незнам при тебе как е въпроса с термостатите ( проверявал ли си ги ?) като цяло надежден и икономичен мотор . Моя за 3 години е над 700 часа
:) .
y2j
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Юли 16, 2017 15:18
дал Браво: 2 пъти

Re: Извън бордов двигател Проблем с охлаждането

Мнение от y2j »

2pacisback написа:Аз имам 175кс евинруд , единия от термостатите остава отворен и работи на по ниска температура ( почистването му преди сезона решава проблема кардинално . Колега с 130 коня не му отваряше и вдигаше температура ( влиза в сервизен режим и се предпазва сам ) след замяна проблема е решен . Незнам при тебе как е въпроса с термостатите ( проверявал ли си ги ?) като цяло надежден и икономичен мотор . Моя за 3 години е над 700 часа
:) .
Колега незнам какво да кажа ! Само, че това моето е като от бронзовата епоха а ти говориш за термостати. Няма термостат. Когато го запалиш ако всичко е ОК тръгва, няма скорости, перката (импелера) фърля вода но стоп . Само дето моя ме еба у дупе и неще да фурля вода.
y2j
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Юли 16, 2017 15:18
дал Браво: 2 пъти

Re: Извън бордов двигател Проблем с охлаждането

Мнение от y2j »

Двигателя е поправен, просто несъм наредил охлюва правилно ! Благодаря на всички :)
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”