Има ли желаещ за съвместен риболов на Лобуш?

"Автогара Fishing Mania" - подфорум за търсене и предлагане на транспорт до определени риболовни дестинации.
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Има ли желаещ за съвместен риболов на Лобуш?

Мнение от Вальо »

Здравейте колеги,цяла седмица говорехме с един приятел за излет на Лобош,излета беше предвиден от сряда до петък,днес ми отказа с обяснението "мързи ме,лошо време и т.н"изключително несериозно отношение,да не кажа и друго по точно определение :twisted: :twisted: :twisted: .С две думи провали ми се седмичния риболов.

Предложението ми е -Лобош(Пчелина)тръгване на обяд,ловене от към 17 до20часа,весела част,спане,сутрешен риболов,следобедна почивка,вечерен риболов,пак весела част,сутрешен риболов и на третия ден към обяд прибиране.СТАВА ДУМА ЗА СТАЦИОНАРЕН РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА.Риболов на костур и всякаква мирна риба.Лодка,тента и транспорт от мен,спането също може да се измисли(в смисъл имам и палатки),компанията от желаещ.Уточнявам в лодката можем да ловим и трима но двама е препоръчителния вариант предвид всякакви щуротии които слагам в нея и по голямото удобство.

Варианти:
Първи оптимистичен-тръгване в четвъртък 18ти,прибиране в събота,недостатъци-малко време дотогава,събота мразя да ходя където ида било за риба ,на Лобош ще е панаир,от друга страна ката имаме място за бивак и сме с лодка панаира на брега няма да пречи толкова,ама все пак ще е гадно.
Втори реалистичен тръгване във вторник 23ти до четвъртък,сценария същият.

Ако има желаещ пишете тук или на ЛС.Моля за сериозни предложения и обещания ,да не си чешаме езиците.
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Има ли желаещ за съвместен риболов на Лобуш?

Мнение от Вальо »

Офертата за 23ти отпада,договорен е излета.
Предложението ми остава в сила за всяка следваща седмица,за всеки язовир ,или Дунав на разумна дестинация(примерно ,но не задължително)до 250-300км от София.За всякакъв риболов, от лодка(без кльонк защото не мога) или брега.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Има ли желаещ за съвместен риболов на Лобуш?

Мнение от Plat1ka »

Колега как си със преспиването на реката ? Аз имам желание да мръдна до Дунав (Арчар) на около 170 км от тука но няма смисъл да ходим за един ден трябва поне 2-3 да са ?
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Има ли желаещ за съвместен риболов на Лобуш?

Мнение от Вальо »

Plat1ka написа:Колега как си със преспиването на реката ? Аз имам желание да мръдна до Дунав (Арчар) на около 170 км от тука но няма смисъл да ходим за един ден трябва поне 2-3 да са ?

ЛС
Публикувай отговор

Обратно към “Съвместно пътуване”