Арката

Риболовен атлас на водоемите в България.
Аватар
jivko69_
Мнения: 127
Регистриран на: Съб Юли 12, 2008 18:32
Местоположение: София-Ямбол

Арката

Мнение от jivko69_ »

Здравейте колеги от скоро имам възможност да риболовствам в района около София /преблизително 100км/та въпроса ми е как се стига до Арката и това река ли е или язовир ще съм много благодарен на отзовалите се.
всеки ден за риба не е загубен
Naiden71
Мнения: 116
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 17:56
Местоположение: Sofia
получил Браво: 1 път

Мнение от Naiden71 »

По скоро "поточе" :lol:
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

Да кажем канал. Стига се по пътя за Кюстендил. Като минеш Перник и Радомир минаваш през село Прибой. След това пътя минава над Арката. В дясно от пътя има отбивка и стопански двор - "свинарника". Арката е чудесно място за губене на време. Напоследък обаче за риболов - не мисля.

А да, и темата е за друг раздел мисля...
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
plameniliev
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Яну 30, 2013 22:23
Риболов: речен

Re: Арката

Мнение от plameniliev »

Колеги, днес по каналите около Арката стана общо взето слаб риболов,може би защото времето е доста хладно а,рибата все пак иска и слънце.Но,като цяло:23 уклея 5 бабушки и забележете:6 бибана. Преди време ги нямаше но.....Наслука. :11:
Аватар
fisherman
Мнения: 689
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 20:51
Местоположение: Перник
дал Браво: 115 пъти
получил Браво: 83 пъти

Re: Арката

Мнение от fisherman »

plameniliev написа:и забележете:6 бибана. Преди време ги нямаше но.....Наслука. :11:
Нямаше ги ,но преди време тъпите горски ги завъдиха в Студена ,,за да изяли слънчака,, ,така с времето стигнаха до Лобош и явно и в Арката.
Идиоти на държавна служба дал Господ.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Арката

Мнение от babydoctor »

Слънчака нищо не е в състояние да го свърши, той се храни с хайвера и личинките на другите риби, а бибанът си е добра риба, дунавска рибена чорба без него не става...Байдъуей, Арката май трябва да е забранена сега - не, че някой проверява, де...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
jagger1
Мнения: 3169
Регистриран на: Сря Май 11, 2011 12:33
Местоположение: София
дал Браво: 747 пъти
получил Браво: 1150 пъти

Re: Арката

Мнение от jagger1 »

Каналите на Арката са разрешени. Има ги в заповедта.
Публикувай отговор

Обратно към “Маршрути”