НЕА ПЕРАМОС ГЪРЦИЯ

Риболовен атлас на водоемите в България.
andonis
Мнения: 389
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 17:39
Местоположение: plovdiv

НЕА ПЕРАМОС ГЪРЦИЯ

Мнение от andonis »

Искам с малко закъснение да споделя впечатленията си от новогодишната ни екскурзия в Неа Перамос-Гърция.Отпътувахме на 28.12.2010 година от Пловдив.През ГКПП Илинден до Неа Перамос е около 300 км.Пътя е добър и се стига за около 4 часа и половина.Бях резервирал места в хотелче на брега на морето http://www.ammolofoi.com/index.php?opti ... &Itemid=79
Въпреки че имам каравана там бях решил да се поглезим по комфортно
по празниците....А и зимата условията на хотелчето са супер-за 3 дни стая със две или 3 легла е 100 евро,стаята е с кухня баня климатици,абе всички екстри,а и отделно има голям хол на етаж и тераса с барбекю,а морето е ...на два метра,можеш да замяташ от терасата :D .Магазина за стръв е на 50 метра от хотела,зад самия хотел има супермаркет,месарски магазин....всички екстри за нашите душици.Основно ловяхме от брега пред хотела-лаврак,кефал,октопод.
Нямахме слука на големи екземпляри,поради по-честото седяне на трапезата,но колегите гърци ги трепеха.Дава основно рано сутрин и през ноща.Пристанището е на 800 метра от хотелчето,там риболова е основно вечер.Собственика Димитрис знае говоримо български и е голям симпатяга,каквото ти трябва веднага намира :) .Не си мислете,че правя реклама на хотела,просто е идеалното място,където мижеш да отидеш и да си начешеш крастата семеино или с компания.
За мен наи-важната екстра е че има безплатен СВЕСТЕН интернет които за гърция е трудна работа.Накрая искам да кажа че изкарахме няколко незабравими и спокоини дни-жените си имаха хотел,кафета,гледка,интернет,място за клюки,а ние море ,риба,барбекю и ципуро.Дано съм ви помогнал да намерите още едно място за спокоиствие и отдаване на любимото ни хоби.А ако решите да отидете до там и искате информация какво излиза,аз съм там на караваната почти всяка седмица=информация срещу една бира :D 0878 12 43 41
Снимки все още не знам как да кача в темата за което моля да ме извините :oops: [/img][/url]
Публикувай отговор

Обратно към “Маршрути”