За щука край Варна

Риболовен атлас на водоемите в България.
Maytrix
Мнения: 16
Регистриран на: Вто Юли 04, 2017 11:45
Риболов: сулка костур щука

За щука край Варна

Мнение от Maytrix »

Здравейте колеги, пожелавам слука на всички и през тази година! Младоците да пълнят живарниците, а "вълците" да вадят трофейни! Та по същество - дайте съвет къде около Варна мога да пробвам за щука, че съм се прицелил във Ваше благородие госпожа зъбатката... :oops: Като цяло съм пълен аджамия, но това не ми пречи да съм мераклия :lol: Принципно съм се насочил към хищниците - сулка, костур и щука... До тук от посетени 2 язовира /Николаевка и Цонево/ имам една закачена и изтървана сулка на Николаевка... :roll: поне 35 санта беше дзверо, но ми избяга на една педя от брега... :x
Maytrix
Мнения: 16
Регистриран на: Вто Юли 04, 2017 11:45
Риболов: сулка костур щука

Re: За щука край Варна

Мнение от Maytrix »

Maytrix написа:Здравейте колеги, пожелавам слука на всички и през тази година! Младоците да пълнят живарниците, а "вълците" да вадят трофейни! Та по същество - дайте съвет къде около Варна мога да пробвам за щука, че съм се прицелил във Ваше благородие госпожа зъбатката... :oops: Като цяло съм пълен аджамия, но това не ми пречи да съм мераклия :lol: Принципно съм се насочил към хищниците - сулка, костур и щука... До тук от посетени 2 язовира /Николаевка и Цонево/ имам една закачена и изтървана сулка на Николаевка... :roll: поне 35 санта беше дзверо, но ми избяга на една педя от брега... :x
Еййй, голямо мълчане, голямо нещо...просто да си пробвам извратения такъм щукарски, дето бирата плюс ютюб ми го роди в главата...ама за целта къде да търся водоем с гарантирано присъствие на щука,...задължително на ЛС, да не разлайваме кучетата, че лакомия много, ама търмък...вида на такъма връщам също на ЛС, че е :?: цяла тема е...гаранция "въкат амян" (чети наобратно)... :tup:

Късмет и успех на всички!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: За щука край Варна

Мнение от Д-р Флекс »

Просто край Варна няма водоем с гарантиран улов на щука, колега :D

Пробвай на яз. Цонево, ако може да се приеме, че е "край Варна". Там има щука.
Maytrix
Мнения: 16
Регистриран на: Вто Юли 04, 2017 11:45
Риболов: сулка костур щука

Re: За щука край Варна

Мнение от Maytrix »

Д-р Флекс написа:Просто край Варна няма водоем с гарантиран улов на щука, колега :D

Пробвай на яз. Цонево, ако може да се приеме, че е "край Варна". Там има щука.
:lol:
"Край Варна" разбирам всичко в радиус 100-150 км, с кола съм и нищо не ми пречи да натоваря багажериите и жената и газ...
Даже обмислям да купим палатка и да се ориентираме към схема събота-неделя на язовир с преспиване...
Цонево е огромен, ще ми се по-дребен водоем...

Късмет и успех на всички!
doncho69
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Авг 29, 2015 20:30
Риболов: риболов на плувка

Re: За щука край Варна

Мнение от doncho69 »

Колега пробвай на р.Шкорпиловка или на каналите до Ново Оряхово
Публикувай отговор

Обратно към “Маршрути”