съвет

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
Кирил Спасов
Мнения: 297
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 16:47
Местоположение: Sofia

съвет

Мнение от Кирил Спасов »

Колеги, решил съм да си взема пръчка Shakespeare - Medalist Spin и макара Shakespeare - Catera за лек спининг.

Какво мислите за тази комбинация?

И още нещо- според вас каква макара е подходяща за пръчка Shakespeare - Zen Spin 2,70 m ?

Предварилено благодаря :)
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Аз нямам Медалист и Катера, но само хубави работи съм чувал за тези такъми. Иначе имам 3 спинигарки Шекспир и съм доволен.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Torsade
Мнения: 547
Регистриран на: Пон Май 16, 2005 23:33
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Torsade »

Аз ползвам успешно за блеснене Катера 035. Добре работи, малко ме дразнеше блокировката на обратния ход, дето е отдолу на корпуса, а не отгоре, ама свикнах. Не знам какво имаш предвид под лек спининг, ама ако е както го разбирам аз, трябва ти Катера от по-малките. Моята е повече за "среден" спининг. Важно е да се балансират добре с пръчката, пробвай ги като комбинация.
Наслука.
Malibukayak X-13
><((((*>
Аватар
Кирил Спасов
Мнения: 297
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 16:47
Местоположение: Sofia

Мнение от Кирил Спасов »

Мунчо написа:Аз нямам Медалист и Катера, но само хубави работи съм чувал за тези такъми. Иначе имам 3 спинигарки Шекспир и съм доволен.

благодаря,много :wink:
Аватар
Кирил Спасов
Мнения: 297
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 16:47
Местоположение: Sofia

Мнение от Кирил Спасов »

Torsade написа:Аз ползвам успешно за блеснене Катера 035. Добре работи, малко ме дразнеше блокировката на обратния ход, дето е отдолу на корпуса, а не отгоре, ама свикнах. Не знам какво имаш предвид под лек спининг, ама ако е както го разбирам аз, трябва ти Катера от по-малките. Моята е повече за "среден" спининг. Важно е да се балансират добре с пръчката, пробвай ги като комбинация.
Наслука.
Благодаря и на теб колега :D
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Аз пък нямам Catera, но имам Medalist на 2.40. Определено добра пръчка за "лек" до "среден" спининг. :)

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”