Търся малки офсетни куки

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от nissana »

ОК ще ти звънна утре.
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 692 пъти

Мнение от Iso »

Ей ей ей, аз попитах нещо и очаквам още отговор!
Моля споровете да не бъдат в темата! :evil:
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5803
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1640 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: Търся малки офсетни куки

Мнение от баш майстора »

donky написа:колко дребни ти трябват,че едно приятелче праиви.ма най-малката му е към 6 мм в диаметър,на грамове не ги знам как са :lol:
ми нещо къде 4 гр. си мисля
дай да ги видиме може пък да ми излезе късмета :wink:
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 692 пъти

Мнение от Iso »

И в http://www.aquasport-n.com/ няма малки офсетници номера 4 и 6. Проверих по телефона. :cry: Други идеи за намиране офсетни куки.
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
jdbc
Мнения: 611
Регистриран на: Вто Май 29, 2007 15:31
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 3 пъти

Мнение от jdbc »

Iso написа: Други идеи за намиране офсетни куки.
Мии ... зависи от дефиницията на "нашата необятна Родина" ... ако вкараш eBay в нея имаш реални шансове за успех, макар и на сравнително висока цена. Аз влачих от там ситни офсетници, верно, че излезнаха солени, ма тва е положението.
Кажи ако искаш мога да потърся селър и да пратя инфо, но от сега предупреждавам, че беше отдавна и инфото може да не е много актуално.
*** Мухарката си е направо "атомно оръжие" срещу спининга ***

*** In God We Trust. All others must submit X.509 certificate. ***
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Съвсем отговорно заявявам че малки офсетки тука много, ама много трудно се намират, да не кажа че изобщо ги няма.
Ако подходим от малко по-различна гледна точка към решението на задачата, за какво точно са необходими малките офсетки?
Аз ползвам за супердребните силикони това:

Изображение

И това:

Изображение

Чудесно се съчетават с чебурашки от 2 до 4 г, каролински и тексаски монтаж. И коват рибите адски добре - няма откачания, а рибата не се наранява.

Добавено: ползвам номера 6 и 8, има ги от 2 до 10 ако не се лъжа.
Последно промяна от fori на Пет Окт 22, 2010 14:02, променено общо 1 път.
Жеков
Мнения: 283
Регистриран на: Пон Яну 30, 2006 20:08

Мнение от Жеков »

Iso написа: Други идеи за намиране офсетни куки.
Здравей !
Вчера бях в Пловдив и случайно мярнах в склада на едни вносители, офсетни куки 4 номер и 2/0 .
Имат също и двойни куки с дълго рамо номер 2 , 4 , 2/0 и 4/0 на Cannelle.
За контакти : http://www.bulit2000.com/?type=1&info=contacts

Обади се предварително в склада и питай дали ги имат в наличност, понеже не ги виждам да са изложени в сайта им.
Поздрави!
http://www.starividri.org/
Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата...
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 692 пъти

Мнение от Iso »

Колега jdbc определено не желая да пазаря на дребно от чужбинско, защото после офсетниците стават като бижута, сиреч скъпи.

Благодаря fori и това ще свърши работа, но от къде могат да се придобият (купят)?

Колега Жеков отговорът по телефона от Булит2000 е, че разполагат само с №2/0. Щом няма в Бент, значи няма и в Булит2000.

Май съм изпуснал сезона и ще трябва да чакам следващата "реколта". :wink:
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5803
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1640 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Мнение от баш майстора »

Iso написа:... но от къде могат да се придобият (купят)?
пак там :wink: http://www.aquasport-n.com/ (ако ги има налични де)
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от nissana »

Iso написа:Колега jdbc определено не желая да пазаря на дребно от чужбинско, защото после офсетниците стават като бижута, сиреч скъпи.

Благодаря fori и това ще свърши работа, но от къде могат да се придобият (купят)?

Колега Жеков отговорът по телефона от Булит2000 е, че разполагат само с №2/0. Щом няма в Бент, значи няма и в Булит2000.

Май съм изпуснал сезона и ще трябва да чакам следващата "реколта". :wink:
Колега виж при Пигов мухарските с ухо и дълго стъбло,много стават.
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от nissana »

А ако си от София,мое да ти подарим 2-3 за проба.
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 692 пъти

Мнение от Iso »

:D Цък, не съм от София от европейската част на Бг. съм. :D
Проба не ми трябва от доста време си ги правех сам огъвайки куки с дълги стебла и уши. Преди години си бях купил такива Гамакацу, но свършиха и вече не ги намирам. Най-лошото е, че не помня и кой модел бяха. Сега вече като сме в EU мислех, че се продават и оригинални в не европейската част на Бг. - София, ама ядец ... :(
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Iso, може да се купят от plat.co.jp. Излизат около 6 лв пакета с доставката. Ако все пак споделиш за какво ти трябват, можем и да измислим по-добро решение на задачата. Иначе най-дребните офсетки, които съм виждал тука по магазините са VMC номер 4, ако не ме лъже паметта и то на много демократична цена.
Огромното предимство на оунърските куки е че ухото може да бъде отворено с клещидо такава степен че да се "щракнат" директно на чебурашката.
patter
Вносител
Мнения: 1116
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 12:58
получил Браво: 76 пъти

Мнение от patter »

Гамакатсу 314 MB #4 - това мога да ти взема от Варна и пратя.

Изображение
Кой'т оди фаща, кой'т не оди не фаща ...

Сухо дупе риба не релийзва!

Facebook tackle
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 692 пъти

Мнение от Iso »

Констатация:
От 21.10.2010г. от както съм пуснал темата си до днес 27.10.2010г. без неделя-24.10.2010г. освен отговорите в темата съм посетил следните областни градове: Ямбол, Сливен, Стара Загрора, Хасково, Пловдив, Габрово и Велико Търново и част от необластните градове от цитираните области: Димитровград, Първомай, Чирпан, Елена, Златарица. Никъде не открих куките, които търся, освен това мога да заявя,че в малко от магазините в цитираните градове, които посетих, разбраха какви куки търся. Не съм посетил всички магазини в цитираните градове, а и не ги знам. :D
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”