Търся малки офсетни куки

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5650
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 547 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Мнение от Димитър Тодоров »

Моята констатация : по-бързо и по-евтино е да си купя търсените неща онлайн ,откъдето и да било по широкия свят.
Грамотността на продавачите, в който и да е магазин , е в пряка връзка с общата грамотност на клиентите им.
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Мнение от bat.galin »

...мога да заявя,че в малко от магазините в цитираните градове, които посетих, разбраха какви куки търся
Рисувам им ги като форма и след това разбират, поне лист и химикал имат винаги. А по-предприемчивите дори зареждат в последствие.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5803
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1640 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Мнение от баш майстора »

Димитър Тодоров написа:Грамотността на продавачите, в който и да е магазин , е в пряка връзка с общата грамотност на клиентите им.
леко несъгласие Мите :wink:
риболовните магазини в центъра на София би трябвало да са посещавани от най грамотните платежоспобни и взискателни клиенти а пък определено има кво да се желае откъм "продавач-консултантската" грамотност :roll:
разбира се списващите в този форум продавачи са приятно изключение :)
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Мнение от mitioto »

Яз па не съм съгласен, че у София би требвало да са най-грамотните клиенти..... :lol: :lol: :lol: Да не са по-космати нещо или какво?
:lol: :lol: :lol:
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Мнение от ecoplast »

не, щото у София има река и море
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

mitioto написа:Яз па не съм съгласен, че у София би требвало да са най-грамотните клиенти..... :lol: :lol: :lol: Да не са по-космати нещо или какво?
:lol: :lol: :lol:
Има доста темерути там - сигурно са се бръснали, та са им наболи космите, че ги дразнят... :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Мнение от Д-р Флекс »

Мунчо написа:
Има доста темерути там - сигурно са се бръснали, та са им наболи космите, че ги дразнят... :lol:
Верно е тва, пълно е с темерути в Сф. Темерути да искаш - от кой ли не край на татковината... :D
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Мнение от Д-р Флекс »

Относно офсетните куки:


Iso, току що разговарях с Лоди Коцев, управител на централния магазин на Акваспорт-Н. Имат налични офсетници на Оунър и на Илекс, но само размер 4. Размер 6, според него, в момента нямало никъде. Ако още стои проблема с куките, можеш да поръчаш на някой да ти ги вземе от магазина на Лоди.
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Споко. Само преди 3 години беше адски трудно да намерип каквито и да е офсетки. След някоя друга годинка ще се появят и малките по магазините. Iso, да взема да ти поръчам S59/21 от Плат?
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 692 пъти

Мнение от Iso »

Д-р Флекс написа:Относно офсетните куки:


Iso, току що разговарях с Лоди Коцев, управител на централния магазин на Акваспорт-Н. Имат налични офсетници на Оунър и на Илекс, но само размер 4. Размер 6, според него, в момента нямало никъде. Ако още стои проблема с куките, можеш да поръчаш на някой да ти ги вземе от магазина на Лоди. - 28.10.2010
И в http://www.aquasport-n.com/ няма малки офсетници номера 4 и 6. Проверих по телефона. - 22.10.2010
Като говорих на 22.10.2010 по телефона ми отговориха, че офсетници № 4 ще получат най-рано след две седмици. Пак ще се обадя на телефоните от сайта. Благодаря докторе! :wink:

Целта на темата ми е да си намеря малки офсетници. Ще се радвам, ако провокирам доставка на малки офсетници за новия сезон догодина. Затвърди се убеждението ми, че в повечето виртуални магазини в Бг. за риболовни стоки не се актуализира често информацията и предлаганите стоки.

...Iso, да взема да ти поръчам S59/21 от Плат?
Благодаря ти fori, но един "лош" човек вече имам половин дузина офсетници Гамакацу №4, които ми излязоха доста скъпи - литър и половина "Кралица Гроздана" - домашна. Човека не пожела да му ги платя и аз, за да му се отблагодя му предложих да го почерпя. И друг път го бях черпил, но все в присъствието на благоварните ни съпруги. Този път бяхме само двамата, една едра зелка, полвин кило моркови, връзка кервиз и стъкленицата. Сега отчитам грешката си, трябваше да извадя по-малко шише... :lol: :lol: :lol:
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Мнение от sharo1 »

Скоро си земах от гр.Габрово N4 VMC май бяха,магазин от А до Я,ама загубих визитката ,за тел. и адрес,под полицията е магазина,габровци да помагат :?
wizard
Мнения: 25
Регистриран на: Нед Ное 02, 2008 13:56
Местоположение: Gabrovo

Мнение от wizard »

Магазин А до Я се намира до бившата паспортна служба,а до полицията не знам да има рибарски магазин
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Мнение от sharo1 »

wizard написа:Магазин А до Я се намира до бившата паспортна служба,а до полицията не знам да има рибарски магазин
:? Имаше полицаи наблизо та за това :( .Инъче това е магазина,ако не ти е трудно,провери за тел.че и на мен ми трябва.
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 692 пъти

Мнение от Iso »

Я сега дайте някакви точни координати и телефон на този магазин, че в сряда може да мина през Габрово, а не го познавам.
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Maгазина е залепен за гърба на Следствена служба - Габрово( в центъра на града до блок "Рачо Ковача"), но честно казано съм много изненадан от написаното от колегата Шаро...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”