Търся малки офсетни куки

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
Димитър Тодоров
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 264 пъти

Мнениеот Димитър Тодоров » Чет Окт 28, 2010 11:45

Моята констатация : по-бързо и по-евтино е да си купя търсените неща онлайн ,откъдето и да било по широкия свят.
Грамотността на продавачите, в който и да е магазин , е в пряка връзка с общата грамотност на клиентите им.
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !

bat.galin
дал Браво: 220 пъти
получил Браво: 145 пъти

Мнениеот bat.galin » Чет Окт 28, 2010 11:55

...мога да заявя,че в малко от магазините в цитираните градове, които посетих, разбраха какви куки търся
Рисувам им ги като форма и след това разбират, поне лист и химикал имат винаги. А по-предприемчивите дори зареждат в последствие.

Аватар
баш майстора
Риболов: Online
дал Браво: 683 пъти
получил Браво: 479 пъти

Мнениеот баш майстора » Чет Окт 28, 2010 12:00

Димитър Тодоров написа:Грамотността на продавачите, в който и да е магазин , е в пряка връзка с общата грамотност на клиентите им.

леко несъгласие Мите :wink:
риболовните магазини в центъра на София би трябвало да са посещавани от най грамотните платежоспобни и взискателни клиенти а пък определено има кво да се желае откъм "продавач-консултантската" грамотност :roll:
разбира се списващите в този форум продавачи са приятно изключение :)

Аватар
mitioto
Вносител
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
ЛС/Мейл:

Мнениеот mitioto » Чет Окт 28, 2010 12:28

Яз па не съм съгласен, че у София би требвало да са най-грамотните клиенти..... :lol: :lol: :lol: Да не са по-космати нещо или какво?
:lol: :lol: :lol:

Аватар
ecoplast
получил Браво: 2 пъти

Мнениеот ecoplast » Чет Окт 28, 2010 12:43

не, щото у София има река и море
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки

Аватар
Мунчо
Риболов: пуристки
дал Браво: 265 пъти
получил Браво: 686 пъти
ЛС/Мейл:

Мнениеот Мунчо » Чет Окт 28, 2010 13:25

mitioto написа:Яз па не съм съгласен, че у София би требвало да са най-грамотните клиенти..... :lol: :lol: :lol: Да не са по-космати нещо или какво?
:lol: :lol: :lol:

Има доста темерути там - сигурно са се бръснали, та са им наболи космите, че ги дразнят... :lol:
"...
Но аз не ти се сърдя Лена.
Не съм еснаф. Аз съм поет."

"Душевно сме болни, а духовно сме богати"

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ

Аватар
Д-р Флекс
дал Браво: 580 пъти
получил Браво: 232 пъти

Мнениеот Д-р Флекс » Чет Окт 28, 2010 13:44

Мунчо написа:
Има доста темерути там - сигурно са се бръснали, та са им наболи космите, че ги дразнят... :lol:

Верно е тва, пълно е с темерути в Сф. Темерути да искаш - от кой ли не край на татковината... :D

Аватар
Д-р Флекс
дал Браво: 580 пъти
получил Браво: 232 пъти

Мнениеот Д-р Флекс » Чет Окт 28, 2010 13:56

Относно офсетните куки:

Iso, току що разговарях с Лоди Коцев, управител на централния магазин на Акваспорт-Н. Имат налични офсетници на Оунър и на Илекс, но само размер 4. Размер 6, според него, в момента нямало никъде. Ако още стои проблема с куките, можеш да поръчаш на някой да ти ги вземе от магазина на Лоди.

Аватар
fori
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 23 пъти

Мнениеот fori » Чет Окт 28, 2010 15:39

Споко. Само преди 3 години беше адски трудно да намерип каквито и да е офсетки. След някоя друга годинка ще се появят и малките по магазините. Iso, да взема да ти поръчам S59/21 от Плат?

Аватар
Iso
дал Браво: 168 пъти
получил Браво: 181 пъти

Мнениеот Iso » Чет Окт 28, 2010 19:02

Д-р Флекс написа:Относно офсетните куки:

Iso, току що разговарях с Лоди Коцев, управител на централния магазин на Акваспорт-Н. Имат налични офсетници на Оунър и на Илекс, но само размер 4. Размер 6, според него, в момента нямало никъде. Ако още стои проблема с куките, можеш да поръчаш на някой да ти ги вземе от магазина на Лоди. - 28.10.2010

И в http://www.aquasport-n.com/ няма малки офсетници номера 4 и 6. Проверих по телефона. - 22.10.2010

Като говорих на 22.10.2010 по телефона ми отговориха, че офсетници № 4 ще получат най-рано след две седмици. Пак ще се обадя на телефоните от сайта. Благодаря докторе! :wink:

Целта на темата ми е да си намеря малки офсетници. Ще се радвам, ако провокирам доставка на малки офсетници за новия сезон догодина. Затвърди се убеждението ми, че в повечето виртуални магазини в Бг. за риболовни стоки не се актуализира често информацията и предлаганите стоки.

...Iso, да взема да ти поръчам S59/21 от Плат?

Благодаря ти fori, но един "лош" човек вече имам половин дузина офсетници Гамакацу №4, които ми излязоха доста скъпи - литър и половина "Кралица Гроздана" - домашна. Човека не пожела да му ги платя и аз, за да му се отблагодя му предложих да го почерпя. И друг път го бях черпил, но все в присъствието на благоварните ни съпруги. Този път бяхме само двамата, една едра зелка, полвин кило моркови, връзка кервиз и стъкленицата. Сега отчитам грешката си, трябваше да извадя по-малко шише... :lol: :lol: :lol:
Когато си умрял, не знаеш, че си мъртъв. Трудно е само за останалите. Същото е и когато си тъп.

По-добре ужасен край, отколкото ужас без край!

Народ, чийто жени газят огън, мъже танцуват в лед и деца дишат смог, не може да се затрие много лесно.

Аватар
sharo1
дал Браво: 43 пъти
получил Браво: 20 пъти

Мнениеот sharo1 » Съб Ное 06, 2010 9:26

Скоро си земах от гр.Габрово N4 VMC май бяха,магазин от А до Я,ама загубих визитката ,за тел. и адрес,под полицията е магазина,габровци да помагат :?

wizard

Мнениеот wizard » Съб Ное 06, 2010 10:32

Магазин А до Я се намира до бившата паспортна служба,а до полицията не знам да има рибарски магазин

Аватар
sharo1
дал Браво: 43 пъти
получил Браво: 20 пъти

Мнениеот sharo1 » Съб Ное 06, 2010 11:33

wizard написа:Магазин А до Я се намира до бившата паспортна служба,а до полицията не знам да има рибарски магазин

:? Имаше полицаи наблизо та за това :( .Инъче това е магазина,ако не ти е трудно,провери за тел.че и на мен ми трябва.

Аватар
Iso
дал Браво: 168 пъти
получил Браво: 181 пъти

Мнениеот Iso » Съб Ное 06, 2010 20:19

Я сега дайте някакви точни координати и телефон на този магазин, че в сряда може да мина през Габрово, а не го познавам.
Когато си умрял, не знаеш, че си мъртъв. Трудно е само за останалите. Същото е и когато си тъп.

По-добре ужасен край, отколкото ужас без край!

Народ, чийто жени газят огън, мъже танцуват в лед и деца дишат смог, не може да се затрие много лесно.

Аватар
Мунчо
Риболов: пуристки
дал Браво: 265 пъти
получил Браво: 686 пъти
ЛС/Мейл:

Мнениеот Мунчо » Съб Ное 06, 2010 20:54

Maгазина е залепен за гърба на Следствена служба - Габрово( в центъра на града до блок "Рачо Ковача"), но честно казано съм много изненадан от написаното от колегата Шаро...
"...
Но аз не ти се сърдя Лена.
Не съм еснаф. Аз съм поет."

"Душевно сме болни, а духовно сме богати"

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ