Тунджа и нейните баластриерии около Сливен

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Публикувай отговор
Аватар
Dedo Petko
Мнения: 59
Регистриран на: Пет Дек 08, 2006 17:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Сливен
дал Браво: 1 път

Re: Тунджа и нейните баластриерии около Сливен

Мнение от Dedo Petko »

Благодаря ви за подкрепата, колеги! Никога не е имало закани или каквото и да е, само градивна критика един към друг, за което се радвам че имаше ефект. :fish15: За да си оправдая поста пускам и няколко клипа от най-приятната част от спининга за мен, а именно да подариш обратно живот:

https://www.youtube.com/watch?v=5Quv-8CkXzs

https://www.youtube.com/watch?v=vmd5Ud1KtMU

https://www.youtube.com/watch?v=qNtaLhib1FI

https://www.youtube.com/watch?v=l38__Gc50cE

Успех на всички колеги през новият риболовен сезон! :fish15:
Аватар
Райко Георгиев Загоров
Мнения: 380
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 17:26
Местоположение: София

Re: Тунджа и нейните баластриерии около Сливен

Мнение от Райко Георгиев Загоров »

Фенче, Дедо Петко и останалите участници в тия излети - поздравления за прекрасните репортажи!!! А най-хубавото е, че въпреки зверския тормоз в реките ни има все още добри риби!!! Още веднъж - адмирации за отличната ви слука :tup: :tup: :tup: !!!
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!!!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!
Welsmeister
Мнения: 91
Регистриран на: Съб Авг 22, 2009 18:42
Риболов: спининг
Местоположение: централно
дал Браво: 18 пъти
получил Браво: 31 пъти

Re: Тунджа и нейните баластриерии около Сливен

Мнение от Welsmeister »

Като малък, а и не толкова, винаги съм искал да пътувам, да видя различни места у нас и по света. А и попътувах. И видях различни места. Сега плавно преминах към обратното: искам да съм у дома. Уморен съм. Завиждам на хора, които например 25 години живеят и работят на едно място, познавайки съседите си и техните малки тайни, необременени с мъката да избират. Дет се вика: най-много хора са пострадали от сбъднати мечти. :(
Но този път се изнасям за кратко до Сливен вероятно по най-добрия възможен повод: родиха ми се близнаци и гостуваме на родителите на майка им да помогнат в първите месеци.
И аз като млад татко (не толкова по възраст, колкото по давност :) ) ще се опитам да се възползвам от възможностите за риболов, редувайки безсънни нощи с редки излети по Тунджа. Наскоро се разходих по прекрасни места, които изглеждат така:
Изображение

Имах и слука: два нелоши кефала по над половин килограм, но нямах фотоапарат с мен. И двата плуват отново.

Днес избрах друг, непознат регион в търсене на кефалюгите. Около 11:00 вече напичаше сериозно. В 11:15 нелош распер-младеж огъна пръчката на нетипично (според мен; не съм го търсил целенасочено) за распер място и излезе за малко на сушата за снимка. После обратно в родната Тунджа.
Изображение
Нямах нужда от повече емоции. Другият път ще хвана други риби.
Примамката: някакво дребно Yozuri с лилави петънца , дето хвърчи много ... :D
Казах ли, че съм много уморен...?
Аватар
Spining_fen4e
Мнения: 408
Регистриран на: Съб Ное 19, 2011 13:23
Риболов: Only Спининг
Местоположение: Сливен
дал Браво: 507 пъти
получил Браво: 658 пъти

Re: Тунджа и нейните баластриерии около Сливен

Мнение от Spining_fen4e »

Супер , накефил си се! :tup: Реката в последните дни спадна доста, и повечето места станаха неподходящи за ловене по тях... Рибите също се поизгубиха, надявам се в предстоящите дни нещата да се нормализират отново! :)

Поздрави! :)
Има ли желание, има и начин!
Аватар
aphala
Мнения: 322
Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 16:14
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 556 пъти
получил Браво: 203 пъти

Re: Тунджа и нейните баластриерии около Сливен

Мнение от aphala »

Добра слука :fish15: Да са ти живи и здрави близнаците! :11:
Temperata fortuna optima.
Ru2000
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Мар 15, 2017 18:57
Риболов: spinning
Местоположение: София
дал Браво: 26 пъти

Re: Тунджа и нейните баластриерии около Сливен

Мнение от Ru2000 »

Привет,
Точно преди забраната обходих щателно Тунджата между Сливен и Ямбол. Пълно капо
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”