PR: Въдиците Xzoga

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Заключено
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Въдиците Xzoga

Мнение от Vid »

Хубави пръчки..., също ми възбудиха апетита... Само дето не видях никъде гаранционно обслужване при тях, при официалния вносител Видракс??? А, това да продаваш пръчки за по 500-600 лв. просто ей така.., без никакъв ангажимент за качество си е жив популизъм, което ще рече много маймуни на клона и все някоя ще апне бонбончето :lol: Па може и Я да съм недоскиф, ако е така, сорри....
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
zee
Мнения: 729
Регистриран на: Вто Юли 12, 2011 6:55
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: Въдиците Xzoga

Мнение от zee »

ARK написа:Тези дни сътворих една Зога. Бланка 15кг, дължина 1,98м. Примамки до 300гр...........
Е те това е Въдицата - добри материали в ръцете на майстор...Това е като да си ушиеш костюм по мярка ,другото е конфекция- мериш,пробваш,мериш пробваш пък нещо може и да ти стане. Преди години ми беше попадала една таблица от една малка фирма която изработва въдици по поръчка - за различните видове риболов в зависимост от дължината на ръката,дължината от лакъта до китката даваха оптималната дължина на дръжката ,но колегата се е хванал сериозно и сигурно си ги знае тези работи. Вероятно са доста скъпи въдиците му ,но ако някой има възможности и иска да има най - доброто ще му е клиент.. поздравления...
"Дай на човек една риба и той ще я изяде за един ден, Научи човек да лови риба и той ще седи по цял ден в лодката и ще пие бира"
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Въдиците Xzoga

Мнение от quietriot »

ARK написа:Тези дни сътворих една Зога. Бланка 15кг, дължина 1,98м. Примамки до 300гр.
Частите са на Джигинг мастър, защото макарата ми е тунинг на тази фирма и търсех ефект всичко да е пълен комплект като надписи и цветове. Водачи сик- К серия на Фужи. Дължина на готовата дръжка 70см. Ето и снимки:

Изображение
БРАВО ЖОРО , ДА БЕШЕ НАПРАВИЛ ТАКА И УАСАБИТО :!: :wink:
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Въдиците Xzoga

Мнение от quietriot »

ARK написа:Тези дни сътворих една Зога. Бланка 15кг, дължина 1,98м. Примамки до 300гр.
Частите са на Джигинг мастър, защото макарата ми е тунинг на тази фирма и търсех ефект всичко да е пълен комплект като надписи и цветове. Водачи сик- К серия на Фужи. Дължина на готовата дръжка 70см. Ето и снимки:

Изображение
БРАВО ЖОРО , ДА БЕШЕ НАПРАВИЛ ТАКА И УАСАБИТО :!: :wink:
Аватар
fn1p
Мнения: 818
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 21:27
Местоположение: Хасково
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 34 пъти

Re: Въдиците Xzoga

Мнение от fn1p »

Vid написа:...Само дето не видях никъде гаранционно обслужване при тях, при официалния вносител Видракс??? А, това да продаваш пръчки за по 500-600 лв. просто ей така.., без никакъв ангажимент за качество си е жив популизъм...
Прав си, нямат нищо като гаранция, аз лично си изпатих нали сега ползвам Xzoga JapStyle 2.59м до 60гр тест 10-25lb издръжливост на брейда. Та засичам си все едно, че риба ми удря, може и закачка да беше и върховата секция се счупи. В край на сметка си купих половин въдица и сега имам и една счупена върхова секция.


П.п - Даже търся някой който да я отремонтира професионално :roll:
Аватар
Живко Василев
Мнения: 173
Регистриран на: Пет Дек 26, 2008 19:01
Местоположение: гр.Бургас

Re: Въдиците Xzoga

Мнение от Живко Василев »

fn1p написа:
Прав си, нямат нищо като гаранция,
Кофти случка. :( Когато си взема нова пръчка съобразявам всички изисквания на производителя за линия и т.н. Правя си тубос и внимавам на самия язовир за това къде слагам пръчката когато не я ползвам. Лично за себе си съм решил, че след като давам пари за нещо имам право на гаранция. Не ми ли предложат такава, не си давам парите.
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: Въдиците Xzoga

Мнение от mitioto »

Ами относно счупванията има гаранция и гаранция... Има фирми с доживотни, пълни гаранции. Някои фирми не дават гаранция, ако счупването е по ваша вина и небрежно отношение или пък настъпване от някакъв добитък :lol: Друг е въпроса как се доказват тия неща... Аз преди време строших една пръчка Denali като я настъпих. От производителя поискаха да им я пратя, за да я отремонтират, въпреки, че не бяха длъжни, а накрая пък пратиха нова. Целото нещо отне близо 2 месеца...

Та аз лично предполагам, че пръчките имат гаранция, която покрива производствени дефекти и пр.

Пишете на Видраксите и питайте. Не вервам да ви подминат така питането... Все пак са официални вносители. Предполагам че ще измислят нещо. Понякога дори и да не е включено нещо в гаранцията, като се постави въпроса на производителя, в името на доброто име на фирмата и в името на клиента, може да се измисли някакъв благоприятен вариант за всички...
Аватар
fn1p
Мнения: 818
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 21:27
Местоположение: Хасково
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 34 пъти

Re: Въдиците Xzoga

Мнение от fn1p »

mitioto написа:
Пишете на Видраксите и питайте. Не вервам да ви подминат така питането... Все пак са официални вносители. Предполагам че ще измислят нещо. Понякога дори и да не е включено нещо в гаранцията, като се постави въпроса на производителя, в името на доброто име на фирмата и в името на клиента, може да се измисли някакъв благоприятен вариант за всички...
Точно това неможа да се измисли, защото съм я бил ползвал доста време става дума за месец и половина :lol: (това ако е много време) другото което е аз си пазя такъмите има и още нещо въдицата се ползва с 20lb брейд PowerPro при обявени до 25lb. Въдицата я купих през един доста добър представител на Видракс и то от доста години е представител.
Заключено

Обратно към “Спининг риболов”