21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Заключено
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: 21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Мнение от Павел Иванов »

pampo98 написа:...Първо - нито познаваш Дани, явно и клуба ни, за да казваш кой, кога и какво бил зарибявал и да водиш сметки от колко време не сме зарибявали
Второ - не виждам какво ти каза Мунчо, че да го намесваш и то по такъв нагъл начин?...
Абе забелязал съм и на друго място че Коста просто обича да си страда и да обвинява без да е наясно с какво и за какво иде реч , ама пък за първи път го прави като "независим" , от личностна гледна точка :lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
kostakosta
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Окт 19, 2009 21:31
дал Браво: 1 път

Re: 21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Мнение от kostakosta »

Едва ли смяташ че ще се съглася с квалификациите за Станил.
За останалото съм съгласен напълно.
Аватар
daniel krilov
Мнения: 2287
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 10:04
Местоположение: София /иначе от Бацова Махала/
получил Браво: 2 пъти
Обратна връзка:

Re: 21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Мнение от daniel krilov »

Толкова съм бил близък с него колкото не би могъл да си представиш !!!!!! ...
http://www.mouche-fr.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
troutbum
Видри, видри,видри........
Daniel Krilov, Fishing club Old Otters – Sofia, Bulgaria
Най-мразим пораснали лузари
http://www.starividri.org" onclick="window.open(this.href);return false;
http://kriloffishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: 21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Мнение от MapuaH »

Ебати и развитието на темата.......
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: 21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Мнение от Plat1ka »

MapuaH написа:Ебати и развитието на темата.......
Нали и аз гледам и не вярвам просто. Не мога да проумея, че големи и зрели хора се нападат и говорят по този начин.


Познавам добре и Бат Стан и много голяма част от Видрите. Уважавам се с всеки един от тях и гледам как и от двете страни се сипят неверни неща и немога да разбера какво се дели.
Аватар
daniel krilov
Мнения: 2287
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 10:04
Местоположение: София /иначе от Бацова Махала/
получил Браво: 2 пъти
Обратна връзка:

Re: 21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Мнение от daniel krilov »

Платичка искам дами посочиш една лъжа която съм казал !!!!!
http://www.mouche-fr.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
troutbum
Видри, видри,видри........
Daniel Krilov, Fishing club Old Otters – Sofia, Bulgaria
Най-мразим пораснали лузари
http://www.starividri.org" onclick="window.open(this.href);return false;
http://kriloffishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: 21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Мнение от Plat1ka »

daniel krilov написа:Платичка искам дами посочиш една лъжа която съм казал !!!!!

С ясно не желание от моя страна да влизам в подобен род спорове ще отговоря само за да се изясни моето мнение.

Казваш какъв измамник е Бат Стан завлича хора с пари ти тн. За хилядите мъртви зарибени риби.

Ако Станил е бил некоректен към теб е едно ако е некоректен към всички е съвсем друго. Не е правилно да се дава квалификация на база лични пререкания.

Аз познавам Бат Стан малко от преди да познавам повечето членове на клуб Стари Видри и теб самият и от него лошо не съм видял. Помагал ми е с каквото имам нужда, давал ми е съвети и информация. Давал съм му няколко пъти пари на заем когато е бил в нужда както и той е плащал картотеката ми за миналата година когато аз нямах тази възможност. Всичко между нас е било чисто и ясно. Затова не ми става приятно когато го окачествяват като долен измекяр. Надявам се ме разбираш. Към теб към Андрю може да е сгрешил някъде но това са неща между вас и не мисля, че определят характера му като цяло.

За зарибените риби не мога да кажа със сигурност, че всички са живи и здрави. Даже напротив знам за много от тях които са изпържени вече. Но аз лично ловя на няколко от зарибените реки и знам колко риби хващах преди зарибяванията и сега броя им е доста по-голям. Просто рибките са там и са живи. Та ако има такава информация за пресъхнали реки и мъртви риби то поне борят им не е толкова фрапантен.


Иначе както казах и от двете страни се чепкате. Бат Стан ми е приятел но като пише статистики и тн. лично съм му казвал, че тенденциозно понякога засяга вашия клуб и го пренебрегва поради лични причини което не е редно. Има ли сме спорове за това но пък всеки е човек и греши.

Като цяло уж сте големи и възпитани хора имащи моето голямо уважение като риболовци от които взимам пример и се уча а направо ме шашнахте как се захапахте.

С теб специално и твой приятели и съмишленици редовно плаша браковците и ги предупреждавам, да се молят да не попадат на вас. Че ако аз само съм мрънкал и съм е карал при вас първо е боя после те мрънкат и се молят :)

И със Стефан сме ходили заедно да дебнем браковци и със Станил съм ходил да зарибявам.
Аватар
daniel krilov
Мнения: 2287
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 10:04
Местоположение: София /иначе от Бацова Махала/
получил Браво: 2 пъти
Обратна връзка:

Re: 21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Мнение от daniel krilov »

Иначе както казах и от двете страни се чепкате. Бат Стан ми е приятел но като пише статистики и тн. лично съм му казвал, че тенденциозно понякога засяга вашия клуб и го пренебрегва поради лични причини което не е редно.
Ей за тва ми беше и първия пост защото миналата година когато се сращах с бат Димо и организирах откриването на Панега ми хрумна идеятата първо за табелите с надпис "да спрем обезрибяването" и на другата седмица с Мънков изработихме информационните табели за балканската пъстърва а след това се включи и куба.Точно за да помагаме на Балканка и сега дори не сме споменати отделно според мен нарочно последни ни покани точно той за да не можем да дадем някаква идея !!!!Как бат Димо можеше да комуникира с нас а Станил не може то е повече от ясно !!!!!
Прав си за всичко само бройката на хората завлечени с пари не ти е точна ма тва е без значение .Бройката на рибите я казах по-скоро машинално, но Алан каза на срещата че повечето риби които са зарибили в потоците са измрели! На срещата имаше много хора и всички ще го потвърдят !!!!!! Аз глупости и лъжи не говоря !!! Станил лично обезриби няколко реки а жена ми никога няма да забрави бат Стан с пликчето след едно журналистическо състезание ! Вижте как като го настъпя почва на ми "вади керливите ризи" от които няма и 1% истина за да махне погледа от него върху мен !!! Аз искам нормален човек с който да работим а не някой воден от свойта омраза към клуба ми !!!! Пак казвам помагал съм на Димо всеки път само един път не можах защото ми се беше родила щерката !!!!! Заради такива хора като него не ми се седи в България омръзна ми от селяния и простотия !!
http://www.mouche-fr.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
troutbum
Видри, видри,видри........
Daniel Krilov, Fishing club Old Otters – Sofia, Bulgaria
Най-мразим пораснали лузари
http://www.starividri.org" onclick="window.open(this.href);return false;
http://kriloffishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Asio
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Окт 16, 2008 0:20
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 60 пъти
получил Браво: 285 пъти

Re: 21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Мнение от Asio »

Крилов незнам дали си я разплискал ама не ти е прясна наденицата със сигурност. Никой не ти дава право да искачаш ей така от никъде и да започваш да хейтваш като луд, с брутални обиди. Аз бях баннат от този форум за 3-4 години за 2-3 съвсем леки по сравнение с твоите думи, при това на Л.С. И на сутринта какво ? Многоточия на мястото на обидите. Дразни ме тази дискриминация. И сега и двата модератора като са видри и брада БАН за тебе. шуробаджанащина на всяка крачка. Вкарайте му един бан за няколко месеца , на какво прилича това нещо. Суперстрашилището, неблокваемия, неуязвимия, айде малко а ? Станил ме е хранил и ми се е лигавил също, но чак пък така да обиждаш и да нареждаш. Един пост ,втори, трети, на каква основа ти натикват такава аванта не ми е ясно. Искам обяснение как се позволява такъв обиден речник да бъде сменен с някакви многоточия, и все едно нищо не се е случвало. Бога ми ако аз сипя на някого така , ще ме баннат за 3 живота напред. По няколко други форума в които съм активен участник (нито един не е Български, този е единствен Български в които участвам) само да се изкихаш накриво и директно получаваш бан за няколко месеца като за начало . Тук обаче всичко е гъза нагоре. Хайде сега плюйте и по мен ще поема хейта. Казах каквото имах да казвам Крилов е за бан период, ако ще пеперуди на Марс да е развъждал.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: 21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Мнение от Pike »

Точките та точките, аз ги сложих, ще ви кажа и защо.

Причината е, че не искам да се обиждате грубо един друг, независимо кой какво е направил или ненаправил, не може така да се обиждате и да си стои във форума.

По-важното обаче не са ..., а защо темата не е почистена и стои.

Защото трябва веднъж завинаги да се разберете, да си кажете кои каквото има да казва и да се приключи.

Най-лесно е да се почисти темата, на един бан, на друг предупреждение, на трети мъмрене и проблемът е решен, да ама не.

Това в нашата мила родина не работи, така злобата и омразата си остава, и с години се плетът интриги, заяждания, обиди и куп подобни неща, и в един момент се чудиш какво става.

Не е вариант, освен да захраним сейрджиите за години напред, друго няма да стане.

Затова нека остане темата докато се разберете, изпуснете парата (но без лични обиди), кажете си каквото има да казвате, и да продължим, че иначе един живот няма да ни стигне да се дебнем пост по пост и какво реално стои зад него.

Благодаря за разбирането.
Asio
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Окт 16, 2008 0:20
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 60 пъти
получил Браво: 285 пъти

Re: 21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Мнение от Asio »

С уважение към SiteAdmin Pike, искам да отбележа следното. Във всеки форум в който съм участник, бан системата работи абсолютно точно и безотказно, виждал съм как превъзпитава далеч по големи кратуни от нашенските. Който каквато и да е злоба да таи , каквито и интриги да замисля , остава без абсолютно никакво значение когато използва такъв abusive language. Тогава влиза бан системата с пълна сила и мощ, период , втори , трети .. на финала перманентен бан. Цопвам си целия спининг живот във фарватера на Дунава ако тази система не проработи и тук. Обидна дума , една едничка , седмичен бан , втора , месечен , трета 6 месеца , отново обиди , перманентен бан без никакви обяснения в любов и подобни балалайки. Българина е тиква упорита не я ли сриташ не полита. Най - учтиво и приятелски моля, както и според правилата на форума, обидите да се заплащат с БАН ПЕРИОД ,и поста да не се трие. Всеки да вижда и да си прави сметката ако ще обижда ,какво следва. Същото е и с бракониерите , същата хлабава система е докарала нещата дотук, няма глоби няма затвори, изобилие от злоупотреби. Sestra и Zander моля ви започнете да банвате обидните нападки в стил ала Крилов и много други подобни изобилстващи напоследък. Затягане на дисциплината е единствения повсеместен и верен, доказал се векове наред, модел за въдворяване на ред. Ако някой има много приятели и му е кофти да ги банва , аз съм готов веднага да предложа своите услуги. Така бързо ще секне тази практика с обидите, че просто нямам думи, ще я изпаря просто в един миг. Който каквито и претенции да има , Е НЕДОПУСТИМО ДА СЕ ОБИЖДА ПО ТАКЪВ СВИНСКИ И БЕЗОБРАЗЕН НАЧИН. Всеки ще си отправя претенциите като му е реда културно и без обиди. И наистина е проблем да се случи това, визирайки, че всеки е приятел със всеки, или чрез някой друг с трети. Пълна неадекватщина. БАН периоди до дупка без никакви предупреждения.

Флекс и ти си турбо интригант и дразнител. Ако съм един админ започвам с поне 3 месеца бан към теб, за да си преосмислиш поведението с хапливите си коментари и откровенно дразнещите си изцепки. Но едва ли на някой му пука и нещо изобщо ще се промени .
Благодаря на всеки който ми отдели време. Поздрави.

П.С. Станиле , яд ме е много на теб, че ме банна (навремето) напълно НЕПРАВОМЕРНО по сравнение с това тук. Виждаш сега твоите хора как ти се отплащат. Ще ме извиняваш ,че ти отклоних темата , но съм го направил без нищо лично към теб, с надежда нещата да се променят и тук.
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Re: 21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Мнение от Веско »

Asio,
доколкото си спомням ти беше този, който преди време се появи от нищото и започна провокативно да се заяжда, а после и да обижда Стари Видри. А ся ше ни учиш на морал и ше ни обясняваш кой к'ви права има и как трябва да се държи...
It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: 21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Мнение от Д-р Флекс »

Asio написа:Флекс и ти си турбо интригант и дразнител. Ако съм един админ започвам с поне 3 месеца бан към теб, за да си преосмислиш поведението с хапливите си коментари и откровенно дразнещите си изцепки. Но едва ли на някой му пука и нещо изобщо ще се промени .



А ти, непознат, но фамилиарен колега, какво си? Неродена мома? Arbiter Elegantiarum? Друг герой от приказките? За разлика от теб, аз не раздавам немотивирани оценки, и не играя на омбудсман. Искаш да ме баннат поне за три месеца? Мотивирай се пред сисадмина или модераторите, и те ще го направят. Иначе, ти на мен лично не ми пречиш - просто още един от масовката.
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: 21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Мнение от Leo »

Не съм чел нищо по-интригуващо от тази тема напоследък :) А чета много.
Направо си взех болничен и следя развоя със затаен дъх :wink:
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: 21 пъстървови реки в режим "Хвани и пусни"

Мнение от quietriot »

Leo написа:Не съм чел нищо по-интригуващо от тази тема напоследък :) А чета много.
Направо си взех болничен и следя развоя със затаен дъх :wink:
И аз :tup: :mrgreen: ,
И към двете страни има една поговорка , каквото посееш това ще пожънеш ............всеки да си направи изводите защото все по-зле ще става, а ние ще четем циркове като тоя :mrgreen:
Заключено

Обратно към “Спининг риболов”