Що ми требва ?

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Що ми требва ?

Мнение от stancom »

Пиша на края на седмицата, за да не дразня колегите :mrgreen:
Такаа да започнем по отдалечко. След поредното давене на телефон , някъде началото на забраната се обзаведох с такъв който държи на мокрене. Може и да снима. Маани другото ами и почти се разбира какво съм снимал :shock: И от тогава Искър не мога да го видя бистър, а за по далече не успявам да мръдна :(
Та миналата събота е отредена за риболов. Един приятел, дет го бях забравил как изглежда, мина и ме забра. Което ме подсеща, че някои личности ги забравих как изглеждат, та при среща трябва да носят нещо поне двайсе годишно, та да мога да ги позная :mrgreen: Та забраха ме по нощите и на разсъмване бяхме на Панега. Баси поне половин час джапах и се кефех на бистрата вода, не помня от кога не ми се е случвало. Не че имаше какво друго да правя. Имах две проследявания от дребосък, без пипване и едно сторване. Стори ми се , че ми чукна :lol: . Колегата и той хвана толкова :D Смяна на местата . Заставам на канала под воденицата, да не се бърка с ВЕЦа :idea: Правя страхотен кастинг в пяната на изхода от мелницата, от цели два метра :mrgreen: пръчката ми е 2,10, та макара ич и не ползвах. И ми удари бе, маани ми се и закачи. Колосална американка, цели 15 санта ! Страотна борба и се откачи при вдигането, та не можих и да я снимам. Прудължих да си джапам на горе без пипване. На едно място, под едно дърво и вода четири пръста над водораслите видях единствената мерна риба. Стори ми се 40 санта, което значи че е била около 35. Само се поодмести малко, колкото да стъпя и се закроти . Замерях я известно време с каквото става за тези условия, което не е чак толкова много в арсенала ми :oops: До като тя ме изгледа презрително, отегчено махна с опашка и яваш-яваш се отдалечи да тормози дребосъка. Такаа до 10 часа 3 човека сме капо. Решаваме да спрем да ловим пъстърви, за да не обезрибим реката :mrgreen: И тръгваме да ловим кефал 8) Имаме сведения, че Вита е бистра и та там. Да ама сведенията са от вчера, а снощи ги е отнесло, та я заварваме висока и мътна. Каквато такава, майсторите ги не бърка :lol: Решавам в тези условия да взема муарката и да ги търся в брега. Оставям и ризогащника, голяма грешка, Вит е по-студен от Панега. А колата е на цели 30 метра от мен :mrgreen: та караме по копринен панталон :lol: Рибки излизаха, но маломерни и около мярката. Колегата на спининга обаче ловеше по-рядко, но за сметка на това пак дребни :mrgreen: Правим обедна почивка с по бира и сменяме мястото. Реката започваше да спада и да бистри. Аз пак взех мухарката, но вече предимството, поне в размер беше за спининга. На всичко от горе тръгнах по къси гащи и сандали, да ме извини ИФчо, но за в бъдеще ще пропусна :fish6: да го пунктирам в тия джунгли :lol:

ПП Това е кратката версия, щот на село инернето е супер, а Фтори път ме мързи да пиша толкова, а и има опасност пак да се срине и тогива ич нема да пиша :lol:
Аз не мога да ловя риба !!!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Що ми требва ?

Мнение от quietriot »

що не седнахте при лелята на Веца да хапнете и по ракийка, ми се занимавате с глупости :). риби ще ловите.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Що ми требва ?

Мнение от Plat1ka »

А по повод забиването на нета. И аз имах подобрен проблем преди време и затова когато напиша репортажа преди да му дам изпрати си го копирам с копи. Ако се крашне после само давай пейст и си готов :)
Аватар
баш майстора
Мнения: 5831
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1642 пъти
получил Браво: 1778 пъти

Re: Що ми требва ?

Мнение от баш майстора »

С такиа репортаШи зор ше издразниш "колегите", еле па без снимки! Иначе арно си фанал!!! Кефиш :!: :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Що ми требва ?

Мнение от Marco Polo »

Е как бе!
Има риби, има снимки, има бири.. Така си трябва! ;)
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Itso
Мнения: 1423
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 17:05
Местоположение: Монтана
дал Браво: 1733 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Що ми требва ?

Мнение от Itso »

Отдавна не беше писал, па и отдавна не беше ловил толкова много :D
Добре ми дойде твоят разказ в следобедната жега - ободряващо, разсмиващо и разхладително :)
Спининг клуб "Абичи"
Секция "Тежък джърк и тежък рок"
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: Що ми требва ?

Мнение от stancom »

баш майстора написа:С такиа репортаШи зор ше издразниш "колегите", еле па без снимки! Иначе арно си фанал!!! Кефиш :!: :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
пууу забравил съм снимките :oops: то па едни снимки :mrgreen: ма поне да видите, че може да снима нещото и даже се и види :lol: Те такива излизаха

Изображение

Изображение





ПП И гледам слагаш колеги в кавички :fish6: срамуваш ли се нещо :mrgreen:
Аз не мога да ловя риба !!!
Аватар
VDP
Мнения: 517
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 12:01
Местоположение: София
дал Браво: 691 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Що ми требва ?

Мнение от VDP »

Малиииии зверове! :shock:
Аз съм първият издразнен и в събота ще мина да ги проверим! :fish15:
Спининг клуб "Софийско кап0чино"
Аватар
баш майстора
Мнения: 5831
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1642 пъти
получил Браво: 1778 пъти

Re: Що ми требва ?

Мнение от баш майстора »

stancom написа:И гледам слагаш колеги в кавички :fish6: срамуваш ли се нещо :mrgreen:
Аз и срама... божееее... Ти верно ни мъ познаваш! ;)
Другия път повече снимки! Четенето е за грежденете, ние на село само картинки гледаме. :)
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: Що ми требва ?

Мнение от stancom »

баш майстора написа: Другия път повече снимки!
Тоа па :shock: Не стига че съм снимал 2 ( два ) пъти повече от обикновено :mrgreen: ми той още иска :fish6:
Аз не мога да ловя риба !!!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Що ми требва ?

Мнение от Д-р Флекс »

Засрами се бе, Станиславе... ората по-големи пръскачи ловат на Вита от твоите кленовье... :roll:
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Що ми требва ?

Мнение от ivo Vratsa »

Е като мина през шубрака, не ти ли изтръпнаха краката...после и стършел да те ужили е безболезнено...поне до привечер :mrgreen: :D Требва да ти провеждам тренировъчни процеси :D
Утре, утре...ще видиш как съм ги натръшкал...наборите на твоя :mrgreen: :lol:
Спининг клуб "Абичи"
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: Що ми требва ?

Мнение от stancom »

Д-р Флекс написа:Засрами се бе, Станиславе... ората по-големи пръскачи ловат на Вита от твоите кленовье... :roll:
Как ти се извъртяха пръстите да наречеш тия миндили кленове :roll: По другия въпрос, Ники ти е отговорил, това чувство ни е ампутирано по рождение в северозапада :mrgreen:
ivo Vratsa написа: Требва да ти провеждам тренировъчни процеси :D
Ш пропусна :lol:
Аз не мога да ловя риба !!!
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Що ми требва ?

Мнение от Marco Polo »

Напоследък всичко взе да пропускаш.. :evil:
Айде лекувай се, че.. :( Циниразин май му се викаше...
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Що ми требва ?

Мнение от sandista »

Станко, не знам кой визираш,но ние с тебе нямаме екстремен риболов тази година и реших да се самосезирам.

Заповядай на гости да си направиш кефа с диви северозападни кленозавъри,екстремен терен и хубава гозбица в Тошибата за хепи ендинг ;)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”