Shimano Biomaster Спининг пръчка

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
searnox
Мнения: 243
Регистриран на: Съб Авг 03, 2013 10:03
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 17 пъти

Shimano Biomaster Спининг пръчка

Мнение от searnox »

Колеги обмислям да сменя Sportex Black Arrow 2.40, 15-28 с въпросния Biomaster 246см M/MH (10-35 / 15-50)
Някой има ли впечатления от шиманото, ще се радвам да ги сподели.
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Re: Shimano Biomaster Спининг пръчка

Мнение от Веско »

Извинявай....не е по темата, но искам да те помоля да споделиш впечатления от спортекса. С какви примамки го ползваш и на какви места...как се представя? Интересно ми е също какви риби си ловил с него и защо си решил да се разделиш? Питам те защото се оглеждам за нова пръчка и точно тази ми е в списъка на желанията....за съжаление тук я няма и не мога да я видя на живо, а в темата която пуснах в подфорум "Въдици" никой нищо не споделя...
It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
Аватар
searnox
Мнения: 243
Регистриран на: Съб Авг 03, 2013 10:03
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 17 пъти

Re: Shimano Biomaster Спининг пръчка

Мнение от searnox »

Пръчката е супер, работя примамки от 11 до 22 грама, работя най-вече с клатушки. Уловил съм 2 распера и една щука с нея. Забележки абсолютно никакви, сменям я защото обичам честичко да си менкам такъмите за разнообразие. Иронията е, че тази пръчка я имам от началото на лятото, и за риба с нея съм ходил точчно 4 пъти. Буквално ми омръзна да я гледам. Стегната е, водачите са супер, лека и се балансира точно на макародържача с макара 260гр. Ако те интересува друго питай ще помагам ако мога. Единствения недостатък на Спортекса е че го чакаш между 30 и 45 дни да дойде :Д
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Re: Shimano Biomaster Спининг пръчка

Мнение от Веско »

Благодаря ти за отговора!
It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”