PR: Panthermartin-fishing.bg

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Заключено
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: Влакната YGK- доказаното качество

Мнение от sharo1 »

ШШШШ колега,вярвам,не вярвам,върши ми работа и ползвам :tup:
Аватар
Милен Динков
Мнения: 1952
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 13:00
Местоположение: СВИЩОВ
дал Браво: 291 пъти
получил Браво: 463 пъти

Re: Влакната YGK- доказаното качество

Мнение от Милен Динков »

Здравейте Колеги и за много години! Да сте живи и здрави!

Днес получих новото за мен влакно, за което бях чел и бях получил отлични отзиви от един приятел. Първо, изненада ме начинът на опаковане и не на последно място - подаръкът от Вас! Благодаря Ви много! :D

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Успешна 2019-та година и до нови срещи! :D
jamie
Търговец
Мнения: 79
Регистриран на: Пон Дек 10, 2012 9:11
Риболов: на река
получил Браво: 4 пъти

Re: Влакната YGK- доказаното качество

Мнение от jamie »

баркодът на японските риболовни стоки е с 13 цифри ,познат е още като JAN CODE първите седем цифри са персонални - код на производителя останалите шест са на самия продукт.Дайва продуктите започват с 4960652, Шимано с 4969363 при големи производители които надхвърлят възможните комбинации,се променя седмата цифра. Много от производителите поставят и друг код на един и същ продукт когато той е за пазар извън Япония,пример - DUEL CRYSTAL MINNOW DEEP DIVER 130 в Европа има JAN CODE 0756791 а за японския пазар е 4940764 но когато в японски онлайн каталог напишеш европейския код ,каталога отваря продукта но с японския код.Пример вкарвам код 075 6791 - каталога реагира веднага като една от опциите беIMA KAUME 80 HEVY SINKING при отваряне изписа код 4539625067670 ,под който продукта фигурира в японския каталог.- Проверих въпросното влакно уж YGK с кода от опаковката - по принцип още на 3-4 цифра каталога реагира с възможни варианти но в случая не намери такъв продукт - извода е ФАЛШИВ....
Аватар
Милен Динков
Мнения: 1952
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 13:00
Местоположение: СВИЩОВ
дал Браво: 291 пъти
получил Браво: 463 пъти

Re: Влакната YGK- доказаното качество

Мнение от Милен Динков »

А защо като сканирам баркода с телефона и веднага ми излиза влакното в много сайтове? Значи за мен е оригинално и не е това, което казваш. :tup:

Но нека крайното мнение оставим на колегите от panthermartin-fishing.bg
empar
Мнения: 1025
Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 20:28
Риболов: мухарлък
Местоположение: София
дал Браво: 72 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: Влакната YGK- доказаното качество

Мнение от empar »

jamie написа:баркодът на японските риболовни стоки е с 13 цифри ,познат е още като JAN CODE първите седем цифри са персонални - код на производителя останалите шест са на самия продукт.Дайва продуктите започват с 4960652, Шимано с 4969363 при големи производители които надхвърлят възможните комбинации,се променя седмата цифра. Много от производителите поставят и друг код на един и същ продукт когато той е за пазар извън Япония,пример - DUEL CRYSTAL MINNOW DEEP DIVER 130 в Европа има JAN CODE 0756791 а за японския пазар е 4940764 но когато в японски онлайн каталог напишеш европейския код ,каталога отваря продукта но с японския код.Пример вкарвам код 075 6791 - каталога реагира веднага като една от опциите беIMA KAUME 80 HEVY SINKING при отваряне изписа код 4539625067670 ,под който продукта фигурира в японския каталог.- Проверих въпросното влакно уж YGK с кода от опаковката - по принцип още на 3-4 цифра каталога реагира с възможни варианти но в случая не намери такъв продукт - извода е ФАЛШИВ....
Ето ти японски каталог! :lol: :lol: :lol:

Ето ти още един! :mrgreen:

Очакваме с нетърпение да видим в кой точно японски каталог го няма въпросното влакно!
stancom написа: Иначе и аз се бях замислил за 4x4, но след няколко посещения на Северозапада, вече сериозно се замислям за хиликоптер.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Влакната YGK- доказаното качество

Мнение от Д-р Флекс »

jamie май коментира постовете на шарко, не на Милен. Нямам друго обяснение - не съм ровил по кодовете, и нямам намерение, но познавам добре Миро, вносителя, познавам добре и продукта, който ни продава, и нямам и сянка съмнение, че това е Оригиналът! :)
jamie
Търговец
Мнения: 79
Регистриран на: Пон Дек 10, 2012 9:11
Риболов: на река
получил Браво: 4 пъти

Re: Влакната YGK- доказаното качество

Мнение от jamie »

Явно не сме се разбрали , ако внимателно прочетете аз говоря за влакното което е с баркод 4103050007169 - това влакно с този код го няма в никой от каталозите на търгоците на едро /нямам впредвид онлайн магазини/ .затова препоръчвам - може и да ви се вижда по-скъпо но "скъпото"оригинално влакно е по евтино от съмнително евтиното
Аватар
Miro
Мнения: 622
Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 10:20
дал Браво: 38 пъти
получил Браво: 49 пъти

Re: Влакната YGK- доказаното качество

Мнение от Miro »

Едно врабченце ми подшушна, та се появявам, но виждам, че сте се изяснили :)
Както и Д-р Флекс предполага, колегата
jamie написа:Явно не сме се разбрали , ако внимателно прочетете аз говоря за влакното което е с баркод 4103050007169 - това влакно с този код го няма в никой от каталозите на търгоците на едро /нямам впредвид онлайн магазини/ .затова препоръчвам - може и да ви се вижда по-скъпо но "скъпото"оригинално влакно е по евтино от съмнително евтиното
пише за влакното от преди две страници. За него отдавна съм написал, че е продукт, който е произведен от неясно кой :lol:
Аватар
Miro
Мнения: 622
Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 10:20
дал Браво: 38 пъти
получил Браво: 49 пъти

Re: Влакната YGK- доказаното качество

Мнение от Miro »

Докторе, благодаря за думите :D
Д-р Флекс написа:..но познавам добре Миро, вносителя, познавам добре и продукта, който ни продава, и нямам и сянка съмнение, че това е Оригиналът! :)
Empar благодаря и на теб
empar написа: ...

Очакваме с нетърпение да видим в кой точно японски каталог го няма въпросното влакно!
Аватар
Miro
Мнения: 622
Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 10:20
дал Браво: 38 пъти
получил Браво: 49 пъти

Re: Влакната YGK- доказаното качество

Мнение от Miro »

Радвам се, само големи рибоци да дърпат от другия край :)
Милен Динков написа:Здравейте Колеги и за много години! Да сте живи и здрави!

Днес получих новото за мен влакно, за което бях чел и бях получил отлични отзиви от един приятел. Първо, изненада ме начинът на опаковане и не на последно място - подаръкът от Вас! Благодаря Ви много! :D

Успешна 2019-та година и до нови срещи! :D
За много години и до нови срещи :fish15:
Аватар
Милен Динков
Мнения: 1952
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 13:00
Местоположение: СВИЩОВ
дал Браво: 291 пъти
получил Браво: 463 пъти

Re: Влакната YGK- доказаното качество

Мнение от Милен Динков »

Извинявам се на колегата Jamie, но помислих, че става дума за показаното от мен. :oops: :oops:

Успешна година на всички и много риболовни успехи по водоемите! :tup:
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Re: Влакната YGK- доказаното качество

Мнение от koko7784 »

Аз да питам G soul в размер #4,#5 има ли и в какви метражи?
Аватар
Miro
Мнения: 622
Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 10:20
дал Браво: 38 пъти
получил Браво: 49 пъти

Re: Влакната YGK- доказаното качество

Мнение от Miro »

:arrow: Има #4 на 200 метра- http://www.panthermartin-fishing.bg/bg/ ... -200-.html. Това е максималната дебелина предлагана от YGK за G-Soul.

:arrow: По-дебело #5 и #6 мога да предложа от серията VERAGASS, метрирано е, но ограниченето в дължината е чак на 1200 метра :fish3: - http://www.panthermartin-fishing.bg/bg/ ... x100m.html
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Re: Влакната YGK- доказаното качество

Мнение от koko7784 »

Диаметрите отговарят ли?
Колебая се м-ду #4 и #5.
Имал съм Ъпгрейд #2 и беше доста здраво но другото ми е непознато.
Кой от двата варианта е по-добре добър?
Благодаря...
Аватар
Miro
Мнения: 622
Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 10:20
дал Браво: 38 пъти
получил Браво: 49 пъти

Re: Влакната YGK- доказаното качество

Мнение от Miro »

koko7784 написа:Диаметрите отговарят ли?...
:arrow: :arrow: :arrow: Да, отговарят!
koko7784 написа: Колебая се м-ду #4 и #5.
:arrow: :arrow: :arrow: Това най-добре ти можеш да прецениш, такъми, вид риболов...
koko7784 написа: Кой от двата варианта е по-добре добър?
:arrow: :arrow: :arrow: Което и да избереш няма да сбъркаш. За основа на Veragass Fune X8 е използан Jigman, а той пък от своя страна е близък с Upgrade. Прецени кое ще ти е по- удобно, един цвят или няколко :fish15:
Заключено

Обратно към “Спининг риболов”