Три дни в Никопол Ад Иструм, снимки и лакърдии..

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от quietriot »

sestrata написа:Да взема да отделя Никополския ивент в отделна тема? :)
Е па давай , то и без това сега ще има три страници за и против да наебем Мосад , Карабуров ще прерита :lol: :mrgreen: ако му е в дунавката тема.
Аватар
sestrata
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 15:33
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 154 пъти
получил Браво: 742 пъти

Re: Три дни в Никопол Ад Иструм, снимки и лакърдии..

Мнение от sestrata »

Leo написа:Васко,туй става ли за мезе за кайсиевата бе :roll:

Изображение

Аз като нямам кайсиева и правя така
Изображение
кисело млекце
Изображение

бъркам
Изображение
и тегля една майна на Данон :D
Изображение
Но си има тънкости:
Трябва да се охлади до точно определена температера,която е различна и индивидуална.Нито да е топло,но и да не настине момата :)
И второ,не може просто да го излапаш бързо.Ближе се бавно и сладко,като много внимаваш да не объркаш някоя къпина със зрънкя :D
Оказа се, че ракията вървеше и без мезе - не остана. А виното на Албена - само с лед. Ако беше взела още един сандък, на Мосад щеше да и излезе късмета. :lol: Култовата реплика беше: "НЕ ПИПА!!!"
***http://www.starividri.com***
Fear NO Fish
toshiro
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юни 06, 2012 15:24
получил Браво: 1 път

Re: Три дни в Никопол Ад Иструм, снимки и лакърдии..

Мнение от toshiro »

Без никаква омраза и с невероятно удоволствие от чувството ви за хумор и пиперливия и според мен премерен език на Лео ми е супер любопитно за тая дама :)
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Три дни в Никопол Ад Иструм, снимки и лакърдии..

Мнение от quietriot »

toshiro написа:Без никаква омраза и с невероятно удоволствие от чувството ви за хумор и пиперливия и според мен премерен език на Лео ми е супер любопитно за тая дама :)
Аз нейни снимки нямам , това сериозно, но беше колоритна с черната си дълга рокля, с която се къпеше и бели луначави кльощави ръчички и понеже явно не само Синката иска да я опъне а целокупната мъжка половина на Никопол , квичеше през пет секунди "Не пипа" , "не пипа" :mrgreen:

Което ме подсеща че кандърдисвах Лео с палетинска кърпа на главата да я вземе на абордаж с рев алах-акбар. :mrgreen:
suhia_ribar
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 14, 2010 18:14
Местоположение: София/Силистра
дал Браво: 2 пъти

Re: Три дни в Никопол Ад Иструм, снимки и лакърдии..

Мнение от suhia_ribar »

При положение ,че пред клавиатурата всеки гледа да пести енергия и гледа да пише по-малко,представям си картинката в действителност.Сигурно е имало и колеги с болки в корема от смях..... :tup:
Клуб по спортен риболов "Балканка"
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Три дни в Никопол Ад Иструм, снимки и лакърдии..

Мнение от quietriot »

suhia_ribar написа:При положение ,че пред клавиатурата всеки гледа да пести енергия и гледа да пише по-малко,представям си картинката в действителност.Сигурно е имало и колеги с болки в корема от смях..... :tup:
Нямам фейбук в работата иначе щях да кача около 30 снимки , Тео ако ти се занимава преметни ги тука бате от моя профил.
Asio
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Окт 16, 2008 0:20
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 60 пъти
получил Браво: 285 пъти

Re: Три дни в Никопол Ад Иструм, снимки и лакърдии..

Мнение от Asio »

Проспах го този вълкодав Мосада. Като се събудих успях само да я огледам няколко пъти и после компанията им си замина. Ако си прасне един дамски душ с хининова вода, бих и го натъркал само заради потеклото и. Естествено само и единствено през латексова мембрана. Подозирам обаче ,че отдолу ще е мече чело, което трудно ще превъзмогна. Всъщност няма да мога .
Час и половина в чалгата си е лайф тайм експириънс ! Ама само уан тайм. Секънд ще ми дойде ту-мъч.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от babydoctor »

quietriot написа:
babydoctor написа:
Д-р Флекс написа:Най-неблагородно и откровено ви завиждам ... :lol:
Аз още повече...А еврейчето си е супер, Васко е манаджия, или гроздето му е кисело... :D А докато сме на докторска тема - Васко, не е нужно като в детските години да си сверяваш лашканията с пулса, а обратното... :D Хората и пози специално за това са измислили... :D Лео, поклон...
Ти къде го видя еврейчето че разбра че е супер ???? :lol: само това ми кажи "Доктор Спам"
За пулса нищо не мога да сверявам щото като лашкам един час , после пулса ми е 160 още един час и мен все едно мен ме лашкат, така че не ми давай акъл как да колабирам , мога и сам. :tup: :lol:
Що се касае до Мосад, освен че имам лично негативно отношение към евреите от досега ми с тях ,докато ме съдеха, то тая мома специално беше по грозна от ugly kid joe , а то е много грозно дете, помниш какво сравнение направих с дъщерята на Апостол Карамитев от "Опасен чар" е тая беше по грозна бате.
те за яснота за що иде реч
Изображение Е, за туй ти говорех бе, Васе...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Бюлетин за нивото на река Дунав в риби и снимки..

Мнение от quietriot »

babydoctor написа:
quietriot написа:
babydoctor написа:
Д-р Флекс написа:Най-неблагородно и откровено ви завиждам ... :lol:
Аз още повече...А еврейчето си е супер, Васко е манаджия, или гроздето му е кисело... :D А докато сме на докторска тема - Васко, не е нужно като в детските години да си сверяваш лашканията с пулса, а обратното... :D Хората и пози специално за това са измислили... :D Лео, поклон...
Ти къде го видя еврейчето че разбра че е супер ???? :lol: само това ми кажи "Доктор Спам"
За пулса нищо не мога да сверявам щото като лашкам един час , после пулса ми е 160 още един час и мен все едно мен ме лашкат, така че не ми давай акъл как да колабирам , мога и сам. :tup: :lol:
Що се касае до Мосад, освен че имам лично негативно отношение към евреите от досега ми с тях ,докато ме съдеха, то тая мома специално беше по грозна от ugly kid joe , а то е много грозно дете, помниш какво сравнение направих с дъщерята на Апостол Карамитев от "Опасен чар" е тая беше по грозна бате.
те за яснота за що иде реч
Изображение Е, за туй ти говорех бе, Васе...
нищо се не види, за какво говориш , картинки нет :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”