PR: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
lubobg
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 17:15
Местоположение: Плевен
получил Браво: 47 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от lubobg »

Салмо да не са почнали да произвеждат мрежи че да им трябва подобно рекламно лице.
Не знам дали знаете който има билет за стопански риболов , за какво се вади той.

Та ако въпросният Лео желае да хвърли малко светлина.

Иначе може и една шапка и тениска и за малкият вълк.Да е облечен с неща на Салмо докато си върши работата.

Към Филистите.
Лицето според мен което представлява дадена марка трябва да е с безспорен авторитет и чисто минало.

Никопол все пак е малко градче и проблема е че всички се познават.

Иначе след номинацията но Полфрийман, подобна кандидатура е направо нормална.
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Leo »

lubobg написа:
Та ако въпросният Лео желае да хвърли малко светлина.
Въпросният Лео,желае да хвърли малко светлина.Но не мога да я хвърлям напосоки и не мога да гадая коя част от живота и миналото си,искаш да осветля.Затова можеш например,да зададеш конкретен въпрос,който те интересува или да предоставиш на форумната общност уличаващи факти от тъмното ми минало :)
Защото така написан поста ти,ми прилича на това: http://www.vbox7.com/play:cf22b633?p=us ... 455&order=" onclick="window.open(this.href);return false;

пръскаш диария навсякъде,та белким оцапаш някого.
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
lubobg
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 17:15
Местоположение: Плевен
получил Браво: 47 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от lubobg »

Ето и конкретен въпрос.
Случайно на твое име да има издаден лиценз за стопански риболов?

А миналата година имаше ли?

И за какво е на обикновен човек разрешение да лови с мрежи?

Може и да не отговаряш.
Даже сигурно вече си си сетил кой съм.
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Leo »

По причини,нямащи отношение към темата,изтрих снимката.

Сега,може да се върнем към темата
Последно промяна от Leo на Вто Дек 01, 2015 19:28, променено общо 1 път.
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
empar
Мнения: 1025
Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 20:28
Риболов: мухарлък
Местоположение: София
дал Браво: 72 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от empar »

Колега, виждат се номера на личната ти карта и ЕГН-то. Замажи ги, да не береш ядове, за едното нищо. Комбинацията от професионален рибар и любител въдичар определено не е често срещана, но аз лично не виждам нищо нередно в това. Дайте да не мажем по платената тема на хората. Хапете се на лични. Не познавам колегата Leo лично, но от това което съм чел от него, ми се струва че е напълно подходящ за работата и му пожелавам успех. :tup:
stancom написа: Иначе и аз се бях замислил за 4x4, но след няколко посещения на Северозапада, вече сериозно се замислям за хиликоптер.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Мунчо »

Аз като прочетох с вълнение отначало останах с впечатление, че всеки момент ще лъсне някакъв пикантен компромат от сорта, че Синан вече четвърт век държи майка си и баба си запрени в мазето и злоупотребява системно с тях. Или, че е джихадист - нали сега е модерно. А то излезе, че имал билет за стопански риболов...
Барем един педофил да се беше оказал...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Filstar
Вносител
Мнения: 380
Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 15:48
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Filstar »

Колеги, май задълбахме много встрани от темата.

На всички е ясно, че сме супер велики и скромни предложения от под шестцифрена сума само накърняват достойнството ни. Освен това световната конспирация е против нас и сме специално онеправдани.

Предложението е еднакво за всички дистрибутори на Salmo. По никакъв начин не е орязано за България. Ако някой не е удовлетворен от него, моля да не участва в конкурса.

Мисля, че и отдавна минаха времената когато се пускаха доноси и се лепяха етикети от рода на "Бивш кулак", "Син на капиталист" и дори "Внук на народен враг" - чак до трето коляно. По-важно е какво може човека. В случая - колко разбира риболова и колко увлекателно може да разкаже на другите за него. Нека оставим хората, предложили конкурса, да решат кой става и кой не става.


Да заровим томахавките и да се върнем там откъдето започнахме:


Приятели, FilStar има удоволствието да обяви конкурс за член на екипа на Salmo Pro Team Bulgaria (могат да бъдат избрани и двама души). Не пропускайте възможността да бъдете част от голямото семейство на Salmo! Най-подходящите кандидати са риболовци с добър опит в риболова с твърди примамки и още повече, фенове на примамките на Salmo :)

Какво е предложението на Salmo:

– Победителите ще бъдат обявени на официалната страница на Salmo, като членове на българския екип;

– Тяхната работа ще се промотира по целия свят, където Salmo предлага своите примамки;

– В началото на сезона членовете на екипа ще получават рекламно облекло и аксесоари на Salmo;

– Всяка година ще получават комплект безплатни примамки от Salmo, включително и модели, които са в процес на разработка;

– Ще имат достъп до специални цени на Salmo примамки за лично ползване;

– Допълнителни стимули.

Какво се очаква от членовете на екипа:

– Трябва по възможно най-добър начин да промотират марката и продуктите на Salmo;

– Да тестват нови примамки и да споделят впечатленията си от тях;

– Да правят снимки на улов с примамки на Salmo;

– Препоръчително е да се правят и клипчета по време на риболов, като дори 10-30 – секундни могат да бъдат от полза;

– Ще бъде създадена специална Facebook фен страница, на която членовете на екипа да могат да постват снимки, клипчета, впечатления, да споделят материали от своите колеги от други страни и т.н.;

– Да подпомагат създаването на възможно на-ефикасни примамки, като споделят своето мнение, идеи и препоръки;

– Владеенето на английски език е предимство, но не е задължително.

Как да участвате в конкурса?

– Крайният срок за участие е 15.04.2016 г.

– Можете да ни изпращате своите материали на няколко пъти по време на срока за участие;

– Можете да участвате под каквато форма решите, че е най-подходяща – снимков материал, видео, презентация и т.н. Изпратете това, което смятате, че ще Ви представи в най-добра светлина.

– Препоръчително е да ни предоставите информация за Вас – какъв риболов обичате да практикувате, какъв опит имате, кои примамки на Salmo ползвате и т.н.

– С изпращането на снимков и видеоматериал се съгласявате да ги публикуваме, като обявим и кой е авторът.

– Изпращайте своите кандидатури и/или въпроси на mail@filstar.com.

Можете да разгледате информативно Facebook фен страниците на екипа на Унгария и Словакия:

https://www.facebook.com/SalmoHungary/timeline" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.facebook.com/salmoslovakia/timeline" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
JettroniX
Мнения: 324
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 18:27
Риболов: Спинингов риболов!
дал Браво: 246 пъти
получил Браво: 500 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от JettroniX »

Само една шапка Салмо за кандидатура не става !!! :lol:
Покажете слука и мотивация уважаеми ;)
Аз знам само за един потребител, които може да го направи, е и вие го познавате ;)
Обаче той си мълчи, макар и да има мноооооооого дълъг опит точно с тези примамки,
на точно този производител :D На едни им липсва писането,
на други снимането, на трети ходенето, а на четвърти рибите !!
Ооообачее.... ! Профил на спинингист от брега и тролингист трябва, може и хибриден тип :D !
Ама какво ли разбирам аз :D Даже пари за акъла няма да взема :mrgreen: :lol:
:fish15:
Fish every day like it was your last!
Keep Spinning!!
Блог: spinning365.com
Facebook: spinning365
YouTube
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Д-р Флекс »

На едни им липсва писането,
на други снимането, на трети ходенето, а на четвърти рибите !!
Притежателите едновременно на четирите качества не ловят риби в България...
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Мунчо »

JettroniX написа:... и тролингист трябва...
Много уместна вметка - тролинга е висш пилотаж в спининга... :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Бат Стан »

Мунчо написа:
JettroniX написа:... и тролингист трябва...
тролинга е висш пилотаж в спининга... :lol:
Направо! Сега по същество. Не съм писал отдавна в този форум и ако сега пиша, то е от уважение към приятелите от "Филстар". Според мен една част от усилията на колегите, които ще се ангажират в екипа със спининга, може би трябва да бъде насочена към примамките и спецификата на воденето им. "Салмо" има страхотни примамки, на които ако човек им схване играта в различните условия, ще бъде истински капацитет и съответно полезен на евентуалните клиенти с откровеното споделяне на впечатленията си. Примерно, "Салмо" предлага страшно много воблери, даже само тези за пъстърва са толкова много, че едва ли човек може да си ги купи всичките, че и да се научи как се лови с тях. Аз примерно ги ползвам някъде от 2004 г., когато основно ловяхме с "Хорнет", и бях станал факир с него. След това съм ползвал и ред други от тази марка, в това число и едни съвсем дребни розови, на които ме светна Цандера и вършеха отлична работа. В последните години съм изключително доволен от Салмо Фанатик, работи отлично, а за съотношението цена - качество просто нямам какво да кажа. Ето го самият воблер:

http://www.filstar.com/bg/%D0%98%D0%B7% ... 1%89/6016/" onclick="window.open(this.href);return false;

Не знам защо във фирмените каталози го описват като "много подходящ избор при лайт спининг за поточета", при положение, че примамката е с дължина 7 санта. На мен най-добре ми работи в средни и големи пъстървови реки. Не гази дълбоко, но има уникалното свойство да вдига пъстървите от дъното към атака нагоре, което е и едно от най-хубавите изживявания в пъстървовия риболов, тъй като атаката на рибата се вижда. Разбира се, за да ви проработи воблерът в ръцете, трябва първо да схванете механизма на воденето му. Най-често Фанатика привлича рибите, ако го водите с отривисти движения и паузи, нещо като туичинг. Съжалявам, че не снимам по време на излетите ми, точно с този воблер би могъл да стане доста добър клип, от който да се види при каква игра следва атаката, как се води по течението, как срещу течението и как напреки на реката. Въобще тестването на примамки не е толкова лесна работа, изисква доста ходене, експериментиране и - не на последно място - опитни ръце. Успех на бъдещия екип на Салмо в начинанието!
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Marco Polo »

Мунчо написа:
JettroniX написа:... и тролингист трябва...
Много уместна вметка - тролинга е висш пилотаж в спининга... :lol:
Муня, твоята камбанария в Горно Нанадолнище е различна от камбанарията на .. бай Средчо от Долно Нанагорнище..
А интересното е че воблери на Салмо за тролниг има може би, как мислиш.. Дали пък не са и повече като модели от спининговите..
Но както и да е, аз съм само един невеж, който употребява уреди за риболов, които ти не от вчера си обявил за излишни и необходими за забрана.. И тролингът не е риболов с изкуствена примамка, а някакво изчадие адово.. :D
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
gogopike
Мнения: 274
Регистриран на: Нед Авг 29, 2010 14:21
Местоположение: Balgarene plevensko
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 35 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от gogopike »

Подрепям поста на Марко и ще кажа защо.Тролингистите в България ползват доста повече марката Салмо от спинингистите.В това съм убеден на 100%.В темите в този раздел отдавна
не се споменава тази марка,може би само Слайдера и Трила.Вече тук ако нямаш един наръч с японски воблери от по 30-40 лева значи не си никакъв спинингист.И преди да ми скачате се върнете назад и прочетете от кога не се споменава марката Салмо.
Та скромния ми съвет към вносителите да си преместят темата в подходящия раздел.
Салмо се ползват масово от тролингистите и МАРИШКИТЕ спинингисти.
При тролингистите има доста хора които цяло лято са по язовирите и ще подходят доста по сериозно към задачата.Ако си мислите че тролинга е тъпа дисциплина жестоко се лъжете.
Това е мойто мнение ама кво разбирам аз.
Поздрави!

П.С. Новия Салмо Freediver е брутален и като цветове и по уловимост.Докато пиша се сещам на този воблер спинингист може ли да му направи подобаваща презентация без да се качва на лодка :roll: ?Просто странстваща мисъл :tup:
Всичко което за другите е кофти за мен е добре.
reelbigfish
Мнения: 70
Регистриран на: Пет Ное 14, 2014 14:23
Риболов: Спининг
дал Браво: 112 пъти
получил Браво: 29 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от reelbigfish »

Моето впечатление е, че воблерите им с малки размери не летят достатъчно, а тези които са достатъчно тежки за замятане от ръка газят много дълбоко. На мен лично не ми допада идеята да утежнявам допълнително воблер с тежест по линията(особено при спининг-риболов на река). Иска ми се да пуснат повече плуващи, плитко газещи модели с тракалка (или поне с тази тяхната система Infinity Cast) и мааалко по-спокойна игра. Бръмченето на Хорнета с ултразвукови честоти не мисля че е от голяма полза (воблер със сходна форма и по-елегантна игра Ugly Duckling ми е много по-успешен).
Надявам се новия модел Sparky Shad да е стъпка в тази посока. Това което не може да им се отрече е, че воблерите са изключително износоустойчиви с трайно покритие и цената е добра за качеството на изработка.
tommy12
Мнения: 741
Регистриран на: Чет Яну 12, 2012 18:20
Риболов: Die Hard Megabass
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 146 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от tommy12 »

gogopike написа:Подрепям поста на Марко и ще кажа защо.Тролингистите в България ползват доста повече марката Салмо от спинингистите.В това съм убеден на 100%.В темите в този раздел отдавна
не се споменава тази марка,може би само Слайдера и Трила.Вече тук ако нямаш един наръч с японски воблери от по 30-40 лева значи не си никакъв спинингист.И преди да ми скачате се върнете назад и прочетете от кога не се споменава марката Салмо.
Та скромния ми съвет към вносителите да си преместят темата в подходящия раздел.
Салмо се ползват масово от тролингистите и МАРИШКИТЕ спинингисти.
При тролингистите има доста хора които цяло лято са по язовирите и ще подходят доста по сериозно към задачата.Ако си мислите че тролинга е тъпа дисциплина жестоко се лъжете.
Това е мойто мнение ама кво разбирам аз.
Поздрави!

П.С. Новия Салмо Freediver е брутален и като цветове и по уловимост.Докато пиша се сещам на този воблер спинингист може ли да му направи подобаваща презентация без да се качва на лодка :roll: ?Просто странстваща мисъл :tup:
Здравей, не разбрах защо спинингист да не се качва в лодка, всички големи спининг състезания се провеждат с лодки. Воблера който коментираш е за тролинг и спининг. Темата сигурно е постната тук защото спининг риболова заема по голям дял от пазара. Ако прочетеш първият пост на Филстар ще видиш, че никъде не казано че трябва да си спинингист за да участваш в конкурса, това означава че. ....и тн.
Ако имаш видеа и снимки пращай и участвай.
Заключено

Обратно към “Спининг риболов”