Мнение за макара

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Мнение за макара

Мнение от Pike »

s7alker написа:
Мунчо написа:Колега, не се хвърляй на макари само защото на тях пише "Дайва".
За подобни изказвания - бан до живот .Какво всъщност дири този субект в подфорума. ...
:lol:
lyuskata
Мнения: 218
Регистриран на: Пон Яну 18, 2010 16:56
Местоположение: София,Овча Купел

Re: Мнение за макара

Мнение от lyuskata »

Колега milkov97 не обръщай внимание на колегата Мунчо,той няма опит в спининга,а още по-малко на колегата Павел Иванов,който се смее,той пък не е виждал скъпа макара Дайва.Сега сериозно,прочети някой теми във форума преди да си купиш макаричка.И един съвет ако ми позволиш,уважавай колеги който си правят труда да ти помагат тук.Точно от тях двамата можеш да научиш мнооооого за макарите, :tup:
НЕ НА БРАКОНИЕРСТВОТО!!!
Аватар
radogagov
Мнения: 194
Регистриран на: Нед Май 31, 2009 16:12
Местоположение: Габровския Балкан
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 16 пъти

Re: Мнение за макара

Мнение от radogagov »

Itso написа:И аз си мисля, че колегата Мунчо излишно се включва в темата!
Макарата ще се ползва на Дунава, колега Мунчо, а къде е Дунава, къде сте вие :lol:
Знай той, ама си трае, щото за там ползва Шимано :lol:
Мунчо:...Искам да уведомя аудиторията, че в чест на събитието съм си взел брейдец "Дон Пепе" 1.0 и съм нагласил силовата гега 5-24гр...
milkov97
Мнения: 99
Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 11:55
дал Браво: 1 път
получил Браво: 3 пъти

Re: Мнение за макара

Мнение от milkov97 »

lyuskata написа:Колега milkov97 не обръщай внимание на колегата Мунчо,той няма опит в спининга,а още по-малко на колегата Павел Иванов,който се смее,той пък не е виждал скъпа макара Дайва.Сега сериозно,прочети някой теми във форума преди да си купиш макаричка.И един съвет ако ми позволиш,уважавай колеги който си правят труда да ти помагат тук.Точно от тях двамата можеш да научиш мнооооого за макарите, :tup:
Колега нищо против нямам колегите , но не виждам защо трябва да се обръщат така ? Щом мога да науча много нека да дадат съвет, а не да се базикат или присмиват !
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Мнение за макара

Мнение от Павел Иванов »

Ами има толкова изписано по форума и ако имаше кой да го прочете теми от сорта щяха да липсват . Иначе Прокастер е много далече от макара за спининг . В ниският ценови клас нито Дайва , нито Шимано предлагат читави такива за съжаление . Точно за това ги има Рьоби , Тика и пр.
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Мнение за макара

Мнение от Д-р Флекс »

Павел Иванов написа:В ниският ценови клас нито Дайва , нито Шимано предлагат читави такива за съжаление . Точно за това ги има Рьоби , Тика и пр.
Хайде вече стига с тази изтъркала се мантра, а? В ниския ценови клас, както се изразяваш, Шимано и Дайва имат по-добри макари от всякакви Рйоби и Тики. Няма сила, например, която да ме накара да предпочета коя да е Рйоби пред сравним по цена Екселер...
fedoracore
Мнения: 122
Регистриран на: Вто Яну 18, 2011 9:59
Местоположение: столицата
дал Браво: 5 пъти
Обратна връзка:

Re: Мнение за макара

Мнение от fedoracore »

абе нз. аз самия съм се допитвал до Павката .
затова съм в момента http://www.cloudninetackle.jp/product/49
на всички други споменати по горе марки и разбивах милата майка по Дунава - а предимно от 19 години ловя по реката .
Дунава си е сериозна река
Всичко за вашето bmw може да намерите при мен
Аватар
kapitan4etooo
Мнения: 99
Регистриран на: Чет Апр 03, 2014 12:15
Риболов: Спининг и кльонк
Местоположение: Русе
дал Браво: 274 пъти
получил Браво: 625 пъти

Re: Мнение за макара

Мнение от kapitan4etooo »

Добър вечер искам да попитам и аз за едно макаре че да не отварям нова тема, някой ако е ловил с такова да каже как е ще съм много благодарен http://www.ribibg.com/shop/index.php?p= ... ubgroup=62 ще се ползва по Голямата река :fish15:
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1707
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: Мнение за макара

Мнение от PAMPASA »

kapitan4etooo написа:Добър вечер искам да попитам и аз за едно макаре че да не отварям нова тема, някой ако е ловил с такова да каже как е ще съм много благодарен http://www.ribibg.com/shop/index.php?p= ... ubgroup=62 ще се ползва по Голямата река :fish15:
Ако не те притеснява по-високото предавателно число ,евентуално размер 4000 би ти свършил работа :roll: само не си го поръчвай от линка / който си дал /.............................че БГ-търговците не познават парите :idea:

http://www.nordfishing77.at/shimano-str ... 00-fa-2775

с доставката, ще струва 305 лв.

Надявам се си наясно ,че навсякъде се продава без резервна шпула /тоест трябва да си я закупиш отделно/ :wink:
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
Аватар
kapitan4etooo
Мнения: 99
Регистриран на: Чет Апр 03, 2014 12:15
Риболов: Спининг и кльонк
Местоположение: Русе
дал Браво: 274 пъти
получил Браво: 625 пъти

Re: Мнение за макара

Мнение от kapitan4etooo »

Разбира се че в размер 4000 ще бъде :tup:
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Мнение за макара

Мнение от Павел Иванов »

PAMPASA написа:... само не си го поръчвай от линка / който си дал /.....
МмммДам ! Извратена работа ! Примерно Калдия 11 все още се води "нова" като модел , при положение , че има 14 и 15 модели , пък и се продава на дубъл :lol: Абе ....
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: Мнение за макара

Мнение от mitioto »

Д-р Флекс написа:Хайде вече стига с тази изтъркала се мантра, а? В ниския ценови клас, както се изразяваш, Шимано и Дайва имат по-добри макари от всякакви Рйоби и Тики. Няма сила, например, която да ме накара да предпочета коя да е Рйоби пред сравним по цена Екселер...
Мдааа, Андре! И аз като теб друже, с малкото изключение, че съм нямал допир с Тика по една или друга причина, та за тях - нищо. С голямо удоволствие си подарих нов Заубер преди години и големо бреме ми падна от плещите :D
milkov97
Мнения: 99
Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 11:55
дал Браво: 1 път
получил Браво: 3 пъти

Re: Мнение за макара

Мнение от milkov97 »

Добре колеги, а освен tica и ryobi какво друго бихте ми препоръчали за цена около 150лева
Извинявам се за онзи ден обаче се побърках незнам вече какво да взема !
Аватар
kapitan4etooo
Мнения: 99
Регистриран на: Чет Апр 03, 2014 12:15
Риболов: Спининг и кльонк
Местоположение: Русе
дал Браво: 274 пъти
получил Браво: 625 пъти

Re: Мнение за макара

Мнение от kapitan4etooo »

http://www.ribibg.com/shop/index.php?p= ... ubgroup=62 може би това,е не е 150 лева ама още 40 и си готов, аз такава мислех да взема но ще събирам пари за по горен клас макаре :fish15:
milkov97
Мнения: 99
Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 11:55
дал Браво: 1 път
получил Браво: 3 пъти

Re: Мнение за макара

Мнение от milkov97 »

А ще се справи ли с бързото водене на Голямата река ? Някой който я е ползвал ако може да изкаже мнение и специално за реденето на влакното . (Колега точно 150лв е в промоция е ) :tup:
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”