За случващото се на Антона

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
Владимир
Мнения: 10385
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 488 пъти

Re: Пъстърва - снимки, излети, примамки, репортажи

Мнение от Владимир »

stankof написа:А дали знаете че собственикът на унищожените садки на Антона, който някои от вас съжаляват задето му е заминал бизнеса направен с европарички е също собственик на един ВЕЦ наблизо!?
Въпросният ВЕЦ е на р.Забърдска и по примера на всички други такива НЕЗАКОННИ съоръжения в скъпата ни родина ,се унищожава цялата екосистема на реката,което знаете е пагубно за видове като пъстървата!

Дали има справедливост на този свят,според вас!?
Аз мисля че има и тя е споходила въпросния бизнесмен!
Ти да не му водиш документацията,че знаеш,кой кво претежава?Или си чул,повярвал?
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5824
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1642 пъти
получил Браво: 1775 пъти

Re: Пъстърва - снимки, излети, примамки, репортажи

Мнение от баш майстора »

Владе, в сравнение с мен и теб, Петър си е направо местен, а както знаеш, "на село" малко неща остават скрити за дълго време! ;)
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
Владимир
Мнения: 10385
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 488 пъти

Re: Пъстърва - снимки, излети, примамки, репортажи

Мнение от Владимир »

баш майстора написа:Владе, в сравнение с мен и теб, Петър си е направо местен, а както знаеш, "на село" малко неща остават скрити за дълго време! ;)
Ахам,от дума на дума...,разбрах...Ми да му е честит Веца,със здраве да си го ползва.Другата година да зариби,малко и с шаран,едни 10тона.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Пъстърва - снимки, излети, примамки, репортажи

Мнение от Бат Стан »

Извинявам се, дали може модераторът да премести цялата странична дискусия в друг раздел, където й е мястото. Тази тема е за проведени риболовни излети със снимки и репортажи. Благодаря предварително. Колкото до вецовете, ето сайта на нашия клуб "Балканка" и на WWF за наблюдение на вецовете, там може да се ориентирате къде има вец, кой му е собственика и през търговския регистър да проверите фирмата .
http://dams.reki.bg/Dams/About
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
stankof
Мнения: 492
Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 0:44
Риболов: Спинингов риболов
Местоположение: Родопите
дал Браво: 157 пъти
получил Браво: 141 пъти

Re: Пъстърва - снимки, излети, примамки, репортажи

Мнение от stankof »

Владимир написа:
stankof написа:А дали знаете че собственикът на унищожените садки на Антона, който някои от вас съжаляват задето му е заминал бизнеса направен с европарички е също собственик на един ВЕЦ наблизо!?
Въпросният ВЕЦ е на р.Забърдска и по примера на всички други такива НЕЗАКОННИ съоръжения в скъпата ни родина ,се унищожава цялата екосистема на реката,което знаете е пагубно за видове като пъстървата!

Дали има справедливост на този свят,според вас!?
Аз мисля че има и тя е споходила въпросния бизнесмен!
Ти да не му водиш документацията,че знаеш,кой кво претежава?Или си чул,повярвал?
Да водя му счетоводство и изнасям лична информация публично тук за собственика,може да подадеш жалба в прокуратурата за което Владко!

На днешно време с малко мерак и познания може да се разбере всичко което го интересува човек,а Бат Стан е отговорил къде какво пише !
ПАЗИ БОЖЕ ОТ НЕКАНЕН ГОСТ ОТ ГНИЛ МОСТ И ОТ ЧОВЕК ПРОСТ НА ГОЛЯМ ПОСТ!
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: За случващото се на Антона

Мнение от mitioto »

Аре бе, не бил застраховал садките?! Тия на Доспат що пАри направиха с тия садки и застраховки... Чудо некакво е това!

Владо, аз за ВЕЦ-овете по Кюстендилско мога да ти кажа три имена, ЕГН и адрес на собствениците им. Какво си толкова учуден? Това да не е някаква секретна информация.

Иначе и аз недолюбвам американката, но в реките и потоците, където съжителства с местната пъстърва. В тоя огромен язовир, пълен с плевел си е екстра. Нещастна българска история, за жалост е това...
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”