Щуколов край Пловдив

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Borkata_111
Мнения: 137
Регистриран на: Сря Авг 16, 2017 23:19
Риболов: спининг
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 48 пъти
получил Браво: 29 пъти

Щуколов край Пловдив

Мнение от Borkata_111 »

Здравейте , Весела Коледа на всички !
От няколко излета около Пловдив се капотирам на Марица и реших чисто и просто да питам за някой затворен водоем в който с малко късмет, ще мога да си начеша крастата за щуки (за предпочитане да не е платено. Просто я няма тръпката от дивия водоем, когато си платиш). Ясно ми е че местата всеки си ги пазите като очите, но поради факта, че съм малолетен и времето, и транспорта са фактори с които се примирявам, ще бъда много благодарен на поне един свестен гьол, който сподели с мен (може на ЛС).

Поздрави и слука !
Prangov
Мнения: 40
Регистриран на: Съб Мар 13, 2010 20:26
Местоположение: Plovdiv
дал Браво: 1 път

Re: Щуколов край Пловдив

Мнение от Prangov »

Здравей колега, и Весела Коледа на всички. Може да провериш дупките при село Ръжево Конаре, макар че са доста пресирани от рибари все още се хваща някоя щука, но не очаквай някакви рекорди. Рибите който се хващат са с малки размери , но за съжаление всичко се преборя и нищо не се пуска обратно. Поздрави и наслука.
Borkata_111
Мнения: 137
Регистриран на: Сря Авг 16, 2017 23:19
Риболов: спининг
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 48 пъти
получил Браво: 29 пъти

Re: Щуколов край Пловдив

Мнение от Borkata_111 »

Prangov написа:Здравей колега, и Весела Коледа на всички. Може да провериш дупките при село Ръжево Конаре, макар че са доста пресирани от рибари все още се хваща някоя щука, но не очаквай някакви рекорди. Рибите който се хващат са с малки размери , но за съжаление всичко се преборя и нищо не се пуска обратно. Поздрави и наслука.

Бях ходил на дупките, но повечето пътища, които заобикаляха кариерата, бяха блокирани с насипи земна маса,а точно на пясъчния бряг беше разкопано и нямаше по-голяма слука от няколко слънчака на западния бряг + вадеше се купа салата с всяка проводка.
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”