--Пак за монтажа на кльонк

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
steaven
Мнения: 107
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 17:30
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 3 пъти

Мнение от steaven »

Ти вземи хвани един 115,че много се измъчваш. Поздрави Емо и дано тази е твоята година !
piars
Мнения: 139
Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 5:49
Местоположение: sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 2 пъти

Мнение от piars »

Ето едно монтажче и от мен,есента при първото му пускане имах удар на него но се откачи,и се чудя дали силиконите на тройката не и пречат да се забие :roll:
Изображение
В главата на октопода съм сложил 110гр.олово.
че ми кае он на мене ТИ кога яз сам ВИЕ!!!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Мнение от LVitchev »

Емо,прав си за тези неща,и всеки избира как да живее,дали да споделя или крие наученото от него.През миналите векове,хората са предавали знанията от баща на син и ако човека е нямал син,предавал е знанията на избрано момче,което да продължи традицията.Е,за това са останали всички тези неща на земята,които сега знаем и ползваме,видоизменени и осъвременени,но са тръгнали от някъде и някой,които ни ги е завещал.Някой ще каже сега че философствам,ама аз съм си такъв,дреме ми.Така че,казвай каквото искаш и преценявай какво и до колко,това си е твое право и не би трябвало,някой да се сърди.Мисля че всички сме понаучили по нещичко от някой и така :lol: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
ицонов
Мнения: 379
Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 15:25
Местоположение: софия
получил Браво: 3 пъти

lele

Мнение от ицонов »

Леле Емо като те гледам с това перо на главата,умирам от смях.Направил си се като какаду :lol: :lol: майтап да става :wink: .
сухо дупе риба не лови...
Аватар
nikaro
Мнения: 418
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 22:02
Местоположение: Балчик
получил Браво: 1 път

Мнение от nikaro »

Много добре ме познаваш и знаеш,че не съм такъв.Никога не съм отказвал да помогна с нещо или да споделя.Относно споделянето,няма какво да споделям,защото отлично знеш,че нямам никакъв опит и знания,за да си позволя да давам акъли на хора,които знаят много повече за тоя риболов.Просто се сетих за нещо(което си мислих,че съм измислил),понеже не бях чел и чувал някъде да се обсъжда такъв монтаж.И за себе си съм 90процента сигурен,че ще успешен,но все още на теория.Така,че не виждам как бих могъл да споделям и обсъждам нещо,което все още аз не съм пробвал :roll:Никога не съм имал амбиции да откривам топлата вода или колелото!Просто и аз,както и ти,както и всички тук обичам този риболов и размишлявам над него(или поне се опитвам),но явно не ми се отдава.
"Никой не умира девствен-животът на всеки го слага"
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

nikaro написа:Много добре ме познаваш и знаеш,че не съм такъв.Никога не съм отказвал да помогна с нещо или да споделя.Относно споделянето,няма какво да споделям,защото отлично знеш,че нямам никакъв опит и знания,за да си позволя да давам акъли на хора,които знаят много повече за тоя риболов.Просто се сетих за нещо(което си мислих,че съм измислил),понеже не бях чел и чувал някъде да се обсъжда такъв монтаж.И за себе си съм 90процента сигурен,че ще успешен,но все още на теория.Така,че не виждам как бих могъл да споделям и обсъждам нещо,което все още аз не съм пробвал :roll:Никога не съм имал амбиции да откривам топлата вода или колелото!Просто и аз,както и ти,както и всички тук обичам този риболов и размишлявам над него(или поне се опитвам),но явно не ми се отдава.
Е ти пък вземи се разсърди сега.Дадох пример с теб,точно защото си ми приятел и то близък.Въоще нямам предвид текста да е за теб и ти го знаеш много добре....просто пример......щото не ми се пише за другите дето вече не си говорим или нещо подобно. :idea: :evil:
Няма нужда от толкова голяма тънкообидност.Оня ден ми се обажда Пацката и ми казва по повод канджичката.....Емо моля те коригирай си поста,защото Петьо чете тук и да не се разсърди.Слушам и не вярвам на ушите си.Мисля за какво точно може да ми се расърди Петьо след като той не е измислил канджичката(нали всичко е тайна у БГ....получих комплекс).А то било,че съм го нарекал момок,а не приятел.Подскочих,като ужилен и му казвам.А бе Паце,който няма чувство за хумор да не чете тука.Виж как ме наричат мене Краси,Вархара,Левака и останалите мои познати.Аз ако се стягам от техните епитети за мен по-добре да се гръмна.Нали форума е все пак за разтоварване и малко смях да си правим.Питам го....е ти що тогава ги наричаш в клипчетата хората с разни имена.Например за модератора в този форум Калинукс го нарече дърводелец.А той ми отговаря......ми не е ли такъв :shock: Казвам му,че не е,защото е компютарен специалист и се занимава с изготвянето на различни програми.Ееееееее Калинка не ти се е извинил Пацката,но аз ще го направя.Ти не си дърводелец,защото се интересуваш от дървеса и кльонкове.Ти си дърводелец,защото не разбираш от сом......смея се яко. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: редно ли е сега да ми се разсърди той,защото казах един майтап за да е весело.
Последно промяна от Emo-83 на Сря Фев 16, 2011 15:32, променено общо 3 пъти.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Мнение от yankosan »

Никаро пусни да видим какво си измислил,обсъждайки го може да го пдобрим даже :roll:
Или пък друга идея може да се появи в някой :!:
Имам една :idea: ще навържа няколко силикона около тройка,за да им използвам играта на опашките та да видим какво ще стане :?:
Аватар
koiki
Мнения: 390
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 9:25
Местоположение: София

Мнение от koiki »

Искам да ви питам за монтаж с 2 тройки.Какво ще кажете.
Еденичка и тройка ИЛИ 2 тройки.Кое е по добре според вас.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

koiki написа:Искам да ви питам за монтаж с 2 тройки.Какво ще кажете.
Еденичка и тройка ИЛИ 2 тройки.Кое е по добре според вас.
Монтажи има всякакви....и с 3 тройки.Всеки си ги прави по свое усмотрение.Има монтаж с игла с която куките се крият под кожата на костура.....е нема па да ви го покажа,защото и той е тайна.От тия тайни до сега не съм си направил монтажа на Краси-112(харесвам го мн.).....да не излезе,че после аз съм го издал или някой го е видял от мене във форума......остава и той да спре да ми говори. :lol: :P :lol: :evil: :twisted: :roll:
Човек,ако иска да се скара с някой винаги може да намери повод и думичка за която да се хване.....а аз пиша много.....значи и много бъркам.....само който мълчи,той не бърка и е добрия герой в приказката.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Мнение от yankosan »

koiki написа:Искам да ви питам за монтаж с 2 тройки.Какво ще кажете.
Еденичка и тройка ИЛИ 2 тройки.Кое е по добре според вас.

Предполагам ,ще става голямо оплитане.Веднъж около влакното,втори път на двете тройки или и на двете заедно,а оплетена линия=на празен удар :!:
Аватар
dane_silurus
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 15:13
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 1 път

Мнение от dane_silurus »

Emo-83 написа: Монтажи има всякакви....и с 3 тройки.
Изображение

Ето един такъв :)
Английски форум: Задаваш въпрос и ти отговарят.
Руски форум: Задаваш въпрос, отговарят ти и ти отвръщат с такъв.
Български форум: Задаваш въпрос и ти обесняват колко си тъп!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

yankosan написа:
koiki написа:Искам да ви питам за монтаж с 2 тройки.Какво ще кажете.
Еденичка и тройка ИЛИ 2 тройки.Кое е по добре според вас.

Предполагам ,ще става голямо оплитане.Веднъж около влакното,втори път на двете тройки или и на двете заедно,а оплетена линия=на празен удар :!:
Не става никакво оплитане.Конеца между тройките се пуска по-дълъг и се наглася на нужното разстояние,като се навива около стеблото на тройката според размера на стръвта.Веднъж пусках една скумрия(окенска) да му помпам на един големец.Бях с другия модератор Калинс в лодката и още едно момче.Крих се от тях не заради монтажа,а за да не ми се смеят.Както и да е.....големеца не се появи на дъното,а те ми видяха изобретението и прихнаха в луд смях.....явно заради скумрията :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Многото тройки се използват за голяма стръв.На запад ги редят по шарани.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
koiki
Мнения: 390
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 9:25
Местоположение: София

Мнение от koiki »

yankosan написа:
koiki написа:Искам да ви питам за монтаж с 2 тройки.Какво ще кажете.
Еденичка и тройка ИЛИ 2 тройки.Кое е по добре според вас.

Предполагам ,ще става голямо оплитане.Веднъж около влакното,втори път на двете тройки или и на двете заедно,а оплетена линия=на празен удар :!:
Ама тройките са една под друга,как ще се оплетът
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Мнение от silvi montanski »

EEEEEEEE колко много таини ви е разкрил Емо 83 та чак сомове неостанаха :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .Ама всичко ви е казал няма вече ккво да каже изчерпил се е от към сома на клионк затова него претисняваите,тои е стар и само за маса го бива ,незнам но се смея сам като луд.
kadravia
Мнения: 316
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 21:53
получил Браво: 1 път

Мнение от kadravia »

Вученце,стига си задавал тъпи въпроси,ако нещо не ти е ясно питаи мен
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”