Риболов на кльонк - Александър Божилов - тура

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Да, тук е наистина, което е супер /извинения към Торбалан/. След неколкократните смени на никове останах с впечатлението, че се е отказал да пише във форума. :roll:

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

Мнение от jylt »

Може би вече сте затворили темата,но:

"Много мислех преди да започна тези редове – дали въобще да ги започвам и кой въобще съм аз, за да пиша на тази тема и да давам заключения. Но мисля, че по този начин би могло да се отвори интересна дискусия, в която аз несъмнено ще бъда предимно слушател и в ролята на запомнящ"

Това е цитат от встъплението на човекът,отворил темата.
Копирам го,за да подчертая,че мненията и писанията на други хора тук,не са изключени.

По същество:Много благодаря за детайлното описание и систематизиране на всички подробности относно този вид риболов!Даже аз,като пълен лаик по темата,успях да добия достатъчно добра представа за какво иде реч,и с какво трябва да се съобразя.
Похвалите тук наистина не трябва да се пестят,защото наистина всеки в нашата държава си мисли,че той е единствения който "кльонка",и се крие като бракониер.

Още веднъж-благодаря!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

От тук само четеш и започваш да ловиш.Проблема е,че никой не чете и всеки си пуска теми без да поглежда,че има такива.Понеже сме казали почти всичко в тях,често пишем в по-свободните теми за забавление и споделяне на общи неща.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
godji307
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 22:06
Местоположение: Sevlievo
дал Браво: 1 път

Мнение от godji307 »

Е,аз го прочетох 50 пъти,стана ми като молитва ама още не мога да го хвана... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Поморийския
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 16:50
Местоположение: Поморие Чикаго
получил Браво: 1 път

Мнение от Поморийския »

търпение пич ще стане но наистина много търпение и трябва да си вярваш че ще стане
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”