Краси ни дръпна шалтера отново...!!Честито!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
Никито
Вносител
Мнения: 570
Регистриран на: Сря Ное 01, 2006 15:24
Местоположение: София
получил Браво: 2 пъти

Мнение от Никито »

KRASSI написа: Имаше и подаръци фланелки само Ники не разбрах защо не получи такава - дали не е с Ъгли или защото хваща големи само на сън :roll: :roll: :roll:
Вече съм от другата страна на барикадата - тълкувам сънища :D :D Завърших 6 годишен курс и консултирам бивши и бъдещи величия ,
предписвам лекарства , правя психоанализа , препоръчвам нови хобита / примерно филателия , гъбарство и др. /
От липса на пациенти не се оплаквам , но винаги бих намерил свободен час за Шампиона на 2007 :D :D :D :D :D :D :D
http://www.bfcflyfishing.com" target="window.open(this.href);return false;
http://www.bfctackle.com" target="window.open(this.href);return false;
Аватар
Никито
Вносител
Мнения: 570
Регистриран на: Сря Ное 01, 2006 15:24
Местоположение: София
получил Браво: 2 пъти

Мнение от Никито »

Записвания за преглед след 30.10.2008 / цена на прегледа - агне м/у 12-14кг. печено при Сашо Сома / - осигуряваме връщане на ДДС-то :D :D :D :D :D
Може и групова терапия в "Борсалино" :D :D :D :D :D :D :D
http://www.bfcflyfishing.com" target="window.open(this.href);return false;
http://www.bfctackle.com" target="window.open(this.href);return false;
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Краси,не съм подстрекател,но на Никито му е суха устата :lol: .Аз ти казах,че лесно се става шампион.Трудно е да се върнеш от Луната.Ние се върнахме от космоса.От време на време слизай при нас земните хора.Да не те забравиме. :wink: :lol: :lol: :arrow:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Оставете го Краси,да исъхне! :D Той поне ходи за риба,а вие само дуднете! :D :D :D
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Ти го видя веднъж на язовира и сега ходел на риба.Не ходи-стъпва тук таме по земята.Аз съм на риба и пиша от лаптопа.Почивам си сега.Сутринта доволно хванах воблерчета ,,Bomber,Cotton Cordel и Smithwick-от АЛЕМ ООД.Ти спи още.После що не кълве-ще свършат-бягай.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
xristo tonev
Мнения: 37
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 9:29
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от xristo tonev »

Евала за пускането на големите риби-Малко са хората като вас.Браво Браво :D :D :D :D
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

А бе,Емо за две седмици два пъти се засичаме на различни водоеми! :shock: Това е "знакова среща". :wink: Иска да ми предаде шампионската титла,ма па аз се дърпам! :D :D :D Къде е Краси,нещо ме притеснява? :cry: Аз от тоя потоп се измъкнах с лека простуда! :wink:
KRASSI
Мнения: 722
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 12:19
Местоположение: Plovdiv Bulgaria
получил Браво: 2 пъти

Мнение от KRASSI »

..................................
Последно промяна от KRASSI на Нед Мар 22, 2009 17:03, променено общо 1 път.
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Ще им го върнеме тъпкано с едри сомове! :wink: И аз подгизнах,и аз бях с два дъждовни екипа,пухенка и полар па не можах да слеза от лодката,тежах 112 кила! :D Точно там,дет пикахте извадих най-големия си сом пред Наско Боянов. :wink: Оскверни свещенното ми ложе! :D :D :D Аз пикая в канчето,дет изгребвам водата.Малко повече култура,колеги! :D :D :D Мисли преди да го извадиш! :D :D :D
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Какво да се прави.Има добри години-има и куци.На вас ви се падна..... :lol: :lol: :lol: Левака е там сега и от 19бр. отиде на към капочино.Но така си е в риболова.Нищо не се повтаря.Аз тръгвам в другиден и мисля да изпея една песен.,,Защо няма радост",но знае ли се-може някоя друга да е. :roll: :shock: :lol:
Който каквото ми мисли да му се връща тройно. :wink:
Това беше за всеки случай.Знам че сте добронамерени и ще ми мислите само доброто.За това и аз ви го желая. :fish11:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Ще напича яко,така че внимавай! :idea: Намажи се обилно и свали некоя "звезда"! :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Гледа,трая а сега си много активен.Що бе Тролка така. :?: Споко пак ще те боли главичката. :lol: :fish6:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
KRASSI
Мнения: 722
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 12:19
Местоположение: Plovdiv Bulgaria
получил Браво: 2 пъти

Мнение от KRASSI »

Здравейте и споко шалтери този път няма 8) :D 8) :D
Пускам поста си тук защото всичко започна от тук и спечелих наградата с единият от тези сомове.
Първо бих искал да направя приходо-разходен отчет.
Бяха закупени 1250 бр сомчета по цена 1лв.
Емо ми даде 600лв а останалите 650 са от наградата на YAMAHA.
Сомчетата бяха разпръснати из целият язовир Ивайловград на 09.10.2009г. от 5 бр лодки.
Изображение
Изображение
Първоначално трябваше да се закупят около 2600 бр , но човека вече беше продал половината предишната седмица .
Та догодина ще пусна за още 1350лв за да изпълня обещанието си до край и да няма причини да не ми кълве - естествено ако се намерят сомчета .
За самото събитие .
Избрах този язовир защото мрежите на него са почти на изчезване и причините за това са ясни почти на всички .
Смятам , че там шансовете им да отцелеят са най-високи .
Но ме притеснява един друг факт който се превръща в масова практика - Все по-често ставам свидетел на това как се прибират сомчета от по1-2-3кг.
Момчета нека оставим нещо и за другите след нас .
На 09.10.2009г Ние посадихме 1250 бр мечти не само за нашите ами и за вашите Деца .

Изображение
Ако не можете да се научите на това то поне се научете да не унищожавате и крадете мечтите на собствените си Деца.
Що се отнася до мен аз съм безкрайно удовлетворен от случилото се .
Едно сомче "Големец и красавец" пуснах на едно специално място - защото Той го заслужава.
Изображение

След трийсетина години като стане 112+кг ще му сложа една обица за заслуги.
Риболова на сом е Постоянство , Упорство и най-вече Търпение .
И аз съм правил простотий , но всичко си има граници . Преди две години когато улових 112кг сом нещо ме накара да се променя . До скоро си мислех , че това нещо е самото улавяне на сома , но сега знам и вярвам , че не улавянето а пускането промени живота ми повече отколкото съм и предполагал .
Риболова за мен е Хоби , Наука и всичко което ме заобикаля когато съм за риба . Сега имам доста по-широк поглед върху нещата и разбирам , че всяко нещо което те заобикаля и се случва има конкретна причина да е там и да се случи.
Накрая искам да кажа едно Голямо благодаря на YAMAHA и да изкажа задоволството си от това , че поне за един час Ние се обединихме около една идея и цел , всеки даде всичко от себе си за да я осъществим и с пълно право можехме да се наречем
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:Silurus Glanis - TEAM BULGARIA :idea: :idea: :idea: :idea:
Изображение
Последно промяна от KRASSI на Сря Окт 14, 2009 0:10, променено общо 2 пъти.
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

KRASSI написа: Момчета нека оставим нещо и за другите след нас .
На 09.10.2009г Ние посадихме 1250 бр мечти не само за нашите ами и за вашите Деца .

Изображение
Ако не можете да се научите на това то поне се научете да не унищожавате и крадете мечтите на собствените си Деца.
Дълбок поклон... Нищо друго не мога да кажа.
yzyna
Мнения: 159
Регистриран на: Нед Ное 11, 2007 22:57
Местоположение: Пазарджик

Мнение от yzyna »

Великани сте!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”