Краси ни дръпна шалтера отново...!!Честито!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
начинаещ
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Юни 07, 2007 12:54
Местоположение: София

Мнение от начинаещ »

Евала майна, добра работа сте свършили. Поклон!
Знам какви ги забъркваш
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

Момчета, отдавам ви чест! Няма по-добра радост за окото и душата. Знаех си, че ще бъде избран яз. Ивайловград- близко е до акъла. Нека процъфтява този язовир. На останалите язовири бракониерите да го духат, мрежите да са им празни, а вимето сухо.
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от nissana »

Респект!
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Браво на всички взели участие в това благородно дело!!!
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Miro Ni4ev
Мнения: 660
Регистриран на: Вто Юни 27, 2006 14:35
Риболов: шаран
Обратна връзка:

Мнение от Miro Ni4ev »

Поздравления за линията която прокарвате!

п.с. и ние направихме доста по този въпрос но не смеем да се похвалим че ще ги разкатаят :evil:
kum4oval4o
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Апр 12, 2007 16:21
Местоположение: хасково

Респект!

Мнение от kum4oval4o »

!!!Респект!!!!
Konstantin Machorski
Мнения: 550
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 19:52
Местоположение: повечето време У лодката
получил Браво: 1 път

Мнение от Konstantin Machorski »

браво на цялата група и евала :D
BAT VANIO
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Мар 20, 2009 11:22
Местоположение: Горна Оряховица

Мнение от BAT VANIO »

:shock: браво
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Момчета,бях малко командировка :shock: на един язовир :wink: ....За това не писах повече по тази тема.Прочетох внимателно какво е написал Краси.Мога да ви уверя,че усещам всичко казано от него с душата си.
За втора година зарибяваме със сомета.Чувството е страхотно.Надявам се всички да го изпитваме отново и .....отново....
Дано следващата година успем да повишим организацията си и да зарибим с този вид риба и други водоеми,които са в страната ни(НАШАТА).Сега останаха пари и още много желаещи да участват в последния момент.За това ще се опитаме заедно с вас(ако имате желание) да капарираме зарибителя.Със сигурност ще съберем доста повече средства.И ако има възможност да пуснем сомчета на Тича,Цонево,Жребчево и Искъра.Нека тази идея да не е моя,а Наша.

Що касае какво се е променило в мен след пускането......НЕ нямам думи да опиша всичко това.Зная само,че се чувствам прероден,щастлив и надявам се по-добър.....към природата,която обожавам,защото зная че съм съм част от нея.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Moni
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Май 28, 2006 23:03
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Moni »

Поздравления момчета,ВЕЛИКИ СТЕ!!!
http://www.starividri.org
daniel krilov написа:П.С.По-лошо е че от риболовци се превръщаме в пъдари :idea:
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

Емо, напълно разбирам вълненията ти, защото и аз отдавна минах четиристака, а минеш ли веднъж четиристака, вече мамата си трака- човек сам се променя отведнъж и гледа по друг начин на света.
НО- мисля, че зарибяването на язовир като Тича е загубена кауза. Защо? Защото е най-мрежарения язовир. Освен това там и сега ври от дребни сомчета, което е добре!. Но хич не ми топли душата, защото всичко до 3 килограма влиза в мрежите, а от брега ги ловят и по педя на жервей и се прибира. Ти би ли започнал нещо, знаейки че е загубена кауза? ИАРА играят с бракитата, видях го с очите си и се изумих. Станах наризателно име във форума им, телефона ми прегря- ефект О. Вече нерви не ми останаха.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Имало едно време момче на име Диман.Вървяло то покрай брега на морето и връщало изхвърлените морски звезди отново в него(опитвал се да ги спаси).В това време покрай брега минал и възрастния Хасан.Той го попитал......."Какво правиш бе момче глупаво!Не виждаш ли,че по брега има милион изхвърлени морски звезди.Ти не можеш да промениш нищо.Защо го правиш!?"
Момчето помислило секунда и му отговорил........"Мога да променя всичко.Навел се взел една звезда и я върнал в морето.За тази звезда всичко се променило".

Събирай пари за черни дяволчета.Не е важно колко ще дадеш,а че имаш желание за това.Когато пуснеш 5 рибки от теб и само една да оцелее....Ще можеш с гордост да заявиш."Отивам на нашия язовир".Колкото повече хора съберем по 5лв.Толкова повече пазачи ще има на водоема.Трябва само да ги усетим нещата наши.
Аз от сега обещавам по 200лв. за Тича,Цонево и Жребеца.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

Емо, аз заставам зад всичко позитивно и благородно. През последните 2 години зарибяваме един общински язовир с шаран 200-300гр . В язовира нямаше шаран. Мъка е когато видиш изгладнелите как ги вадят на плувка и ги прибират. Не мога да ги опазя, не съм овчарско куче, нито имам тази власт. Чувстваме язовира като "наш", но той не е. На същия язовир тази година застреляха с ловна пушка сом около 2м и го извадиха с една спукана лодка. Няколко пъти са го виждали да "виси" пред стената, а друг 3кг влезе в мрежите. ИАРА имат база на стената с пазач. Единствен Николай се съмняваше че в този язовир е останал някой друг сом, но аз не му повярвах.
Затова съм и раздвоен между яда и желанието.
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

да

Мнение от jylt »

Димане,точно за това говори Емо:не можеш да повлияеш на хиените.Единствения начин е да приобщиш колкото може повече чифтове очи към добрата кауза-да остане нещо и след нас(не пластмасови бутилки и торбички естествено:)
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

До преди 5 години само единици говореха за пускане на дребните.Сега доста често се пускат сомчета с размер 2-3кг.А когато някой улови голям сом 1-я въпрос е не къде го хвана,а дали го пусна.
Значи всичко,което се говори и пише има ефект.Не случайно колеги,които искат да задържат някое по-дребно соме се крият.А щом се крият,значи не е прието да се прибират....срамно е.
Определено има ефект да говорим и пишем за това дори с образувателна цел.А мнението на Краси съм го чел поне 10 пъти(хареса ми много и го усетих вътре в мен).Защото пускането на трофейна риба наистина те променя.Нямам думи за да го опиша как изведнъж започваш да гледаш нещата отгоре.
Само тогава можеш да видиш и себе си.Зная,че ще опитатате.Защото няма истински сомаджия,да е със заешко сърце.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”