Краси ни дръпна шалтера отново...!!Честито!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
KRASSI
Мнения: 722
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 12:19
Местоположение: Plovdiv Bulgaria
получил Браво: 2 пъти

Мнение от KRASSI »

.............................
Последно промяна от KRASSI на Нед Мар 22, 2009 15:47, променено общо 1 път.
milen
Мнения: 955
Регистриран на: Пон Юли 04, 2005 11:01
Местоположение: Варна
получил Браво: 5 пъти

Мнение от milen »

Краси поздрави за хубавите риби,адмирации.

Моля те не се вързваи на мненията на разни идиоти, вярвам в твоята благородност и уважението към рибата.
Много те уважаваме че пускаш рибите.

Монтажа знам че НЕ ти е с 5 куки:) :lol: :lol: :lol: но ти вече веднъж си го показал така че които иска е видял и преценил.

С пожелания за големи и много риби :shock: :shock: ти го доказа ,дано и на Цонево те видя;)
marrio
Мнения: 63
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 10:27

Мнение от marrio »

евала Краси ти изтепа рибата тая година:) ,а тоя твоя адаш го остави да си плямпа по телевизията кой ли па го слуша :D :D язък че ти е адаш
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Гогов ли,че пак сам пропуснал клюката?Не си го слагай на ......... или тури си го на............и продължавай все така,кучетата си лаят ............


Да почвам ли да питам или е рано още? :lol: Какъв е тоя повод метален,от какво го правиш и как го връзваш? :?:
Go BIG or Go Home!
Аватар
ribaria1
Мнения: 581
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 11:34
Местоположение: СВИЛЕНГРАД

Мнение от ribaria1 »

PENN написа:Гогов ли,че пак сам пропуснал клюката?Не си го слагай на ......... или тури си го на............и продължавай все така,кучетата си лаят ............


Да почвам ли да питам или е рано още? :lol: Какъв е тоя повод метален,от какво го правиш и как го връзваш? :?:
Е па ти секаш не знаеш как се лови голем... :lol:
НЕКА ДА Е ЛЯТО...
kalins
Мнения: 1091
Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 14:46
Местоположение: Sofia

Мнение от kalins »

KRASSI написа:, затова внимавай че ако са копниш ще има пак рекорди , обаче тоя път обици нема- право при kalins и какалашка :D :D :D .
Нема ядове,Краси.Той не е много хубав,но ще се прежалия.А ако ми стане кофти ще викна некой мангал.Не-по-добре негър.
Поздравления за успеха и прекрасните риби.
Добре е да си добър
artaks
Мнения: 1005
Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 19:38
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 16 пъти

Мнение от artaks »

Поздрави Шампионе :!: Един съвет от мен.Не си хаби нервите с хора на които основната цел в риболова е да ЛОВЯТ рибки които ти използваш за стръв :!: Успехи :!: :!: :!:
Аватар
Joro-A
Мнения: 108
Регистриран на: Пет Мар 16, 2007 18:38
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Joro-A »

ЗАВИСТА и ПРОСТОТИЯТА са нормални неща за хората :shock:

ЕВАВА ЗА ХУБАВИТЕ РИБИ И ЗА ПУСКАНЕТО ИМ :lol: ТАРКАНЕ :lol:
.......................................................................................
http://www.srs-oil.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

ribaria1 написа:
PENN написа:Гогов ли,че пак сам пропуснал клюката?Не си го слагай на ......... или тури си го на............и продължавай все така,кучетата си лаят ............


Да почвам ли да питам или е рано още? :lol: Какъв е тоя повод метален,от какво го правиш и как го връзваш? :?:
Е па ти секаш не знаеш как се лови голем... :lol:
Бе аз само да съм сигурен,че номера минава. :wink: Едно време писах,писах :roll: .............а някои се смееха,смееха :lol: :lol: :lol: ...........па сега те така :shock: :shock: :shock: гледаме всичките.
Go BIG or Go Home!
andonis
Мнения: 389
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 17:39
Местоположение: plovdiv

Мнение от andonis »

Така го правят маисторите,останалите само пишем и мечтаем,а тои просто си отива и си ги хваща.От петък до неделя имаше поне 10 лодки на Иваиловград-на прословутото място,нагиздени с последни маркови изпълнения,но не чух някои да се запише,а наш Краси просто си го прави защото наистина знае как се лови сом.Сигурен съм че само корда и кука да му дадеш/и парче дърво-не марково/пак ше се оправи.Не го правя за да го рекламирам,просто знам какво може,и знам с колко упоритост го е постигнал,а на останалите-успех и по голяма постоянност и на форума но не забравяите и водата.
KRASSI
Мнения: 722
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 12:19
Местоположение: Plovdiv Bulgaria
получил Браво: 2 пъти

Мнение от KRASSI »

На кое прословуто място бе andonis, щото двата сома ги хванах на 10м пред твойта вила (онази горе на скалите на цимбала) . Айде сега бой с кльонка кой колко може докато паднат керемидите от покрива :D :D :D
начинаещ
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Юни 07, 2007 12:54
Местоположение: София

Мнение от начинаещ »

KRASSI поэдравления эа трофейните сомове, и эа пускането им . Керемиди ще падат със сигорност . Но дали ще ни огрее :?: :D

пп . Как искам да надраскат и мойта кола :D :D :D
Последно промяна от начинаещ на Чет Окт 18, 2007 19:03, променено общо 2 пъти.
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Краси,имам една молба към тебе! :roll: Разкажи,какво се случи след като удари този гигант.Борбата с Големият е най-интересния момент,дай да почувстваме тръпката! :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

С третия май беше по интересно.По-малък ама бес.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
KRASSI
Мнения: 722
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 12:19
Местоположение: Plovdiv Bulgaria
получил Браво: 2 пъти

Мнение от KRASSI »

................................
Последно промяна от KRASSI на Нед Мар 22, 2009 16:17, променено общо 1 път.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”