Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхожда

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
xaznata
Мнения: 566
Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 21:42
Риболов: спининг и кльонк
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от xaznata »

lubo9 написа:Дочух че пичовете от Троян са прибирали всички хванати сомове, малки и големи. Цифрата на прибраните сомета е била двуцифрена. Ако е вярно им пожелавам "жаба да хванат щъркел да им я вземе" - е това е клетва.
Те тия капутляци се така прават.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от Emo-83 »

Нека да не слагаме етикети и общи знаменатели.Миналата година дочух същото за Пазарджиклии Любе....въпреки,че Бейса и Божо си пуснаха сома.
Моля без излишно напрежение.Гепените сомове са били мои и на Мацака.....други ще си хванем.Не мога да обвинявам някой ей така.
Днес ми казаха,че някакъв местен дебнел и после продавал в ресторантите....даже ми предложиха да проверят какви риби е продал.Но с глупости няма да се занимавам.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
lubo9
Мнения: 350
Регистриран на: Пет Ное 20, 2009 16:20
Местоположение: Пазарджик, Младост
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от lubo9 »

Емо, не говоря за гепените сомове, а за прибраните от троянската бригада уловени, двуцифрено количество. Вярно, някой/един/ не е прибрал такова количество, но други са.
Мисълта убива действието!
Един неуспешен риболовен ден е по-добър от един успешен ден на работа.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от Emo-83 »

Кажи ми ти за вашите от Пазарджик....пускачите.Те не утепаха ли трофейни риби!
Въобще не ми се подхваща тази тема.....писнало ми е от разправии.Който както усеща нещата,така да ги прави.Аз също си вземах с Ивката сомчета между 4 и 5кг.Мислих,че е грехота,ама то вече не зная кое не е,а и кражбата ме ядоса.Естествено големия бих пуснал винаги,малките под 3кг. също.Все пак не мога да определям на хората какво да правят с рибите си,щом са в закона.Етичното е,когато взимаш 20кг.да пуснеш този от 2кг.,защото дори да си гладен,месо вече имаш.....останалото е лакомия,без мисъл за утрешния ден.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от franko »

Всички,които ламтят за сомско месце ,да го лапат сиренясал!
Като свърши сома, сиренето,ще им се стори превъзходно.Кура,няма да им прави впечатление и ще го гълтат до след сливиците.Свърши ли сома идва ред на кура,така ще да е!Друг начин,няма.
Все съм се разочаровал,ма сега ме избива на трепане.
И ние двама души сме взимали три рибки за седмичен риболов,но сме пускали минимум десет.Винаги сме пускали.Винаги!!Моята лодка,няма валат от години!
Това пък с кражбата,не мога да го разбера.
Мацак,Бране ,дайте да трепем бре.С тая доброта до никъде ,няма да стигнем.Замислете се за в бъдеще с кой правите бивак и кой,ще допуснете за съсед.Колкото ви се радвах,толкова и ме разочаровахте.
Ангеле ,ако сметнеш за нужно ме изтрий,но това мисля и го споделям.
Аватар
brandon76
Мнения: 292
Регистриран на: Пон Мар 28, 2011 15:38
Местоположение: Лунната пътека
дал Браво: 110 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от brandon76 »

Прав си Фране,за съжаление ще сменяме програмата :( Аман от тарикати и пишман приятели :idea: Малко останаха мъжете,всеки гледа да те изклати и няква изгода да изкара :!: Не идвах с години на големи биваци и все гледах да сме усамотени с истинскихора далече от навалицата ,и съм бил прав-аман от селски тарикати и разни сноби :evil:
Хич не ми пука за една,две или три риби дето ни взеха,за друго ме боли-за човещината,приятелството и доверието между хората!То как да иде на риба спокойно човек вече :?: С охрана на бивака ли :roll: :roll: :evil:

пп.Аре у лево всички лицемери ,използвачи и др. :evil:
Аватар
carbolino
Мнения: 1183
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 23:39
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от carbolino »

Няма да се ядосвате момчета.В днешни времена е на мода да ти го слагат по приятелски. :wink: Пак ще си ги ловите и никой неможе да ви спре.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от kinder »

А Наполеон е казал.


Бог да ме пази от приятелите,а с враговете ще се оправя сам.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от kinder »

brandon76 написа:Прав си Фране,за съжаление ще сменяме програмата :( Аман от тарикати и пишман приятели :idea: Малко останаха мъжете,всеки гледа да те изклати и няква изгода да изкара :!: Не идвах с години на големи биваци и все гледах да сме усамотени с истинскихора далече от навалицата ,и съм бил прав-аман от селски тарикати и разни сноби :evil:
Хич не ми пука за една,две или три риби дето ни взеха,за друго ме боли-за човещината,приятелството и доверието между хората!То как да иде на риба спокойно човек вече :?: С охрана на бивака ли :roll: :roll: :evil:

пп.Аре у лево всички лицемери ,използвачи и др. :evil:

Туй е нищо,имаше случай на откриването тази година музика от гр. Върбица ОРКЕСТЪР не казвам кой я поръча всинци го знаете голям артист по Хобито /малък бонус за името/,ЯДЕНЕ, ПИЕНЕ ,ТАНЦИ ,ВЕСЕЛБА и много друго до зори.


И И И И един от масата става и открадва дамската чанта от колата и взема парите, щото БУНАК не знае как да дръпне парите от Дебитните карти с неограничени постъпления ,че и я изгаря чантата/прикрива следи/много филми гледал но сбъркал с програмите той мислел ,че всичко е като на ХХL/ ама там и ключовете за Тойотата та туй ще им е обица на ухото.То де да знае ЧЕЛОВЕК от де му иде кахъра.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от Emo-83 »

Моля да не слагаме всички хора под общ знаменател.Изказвания на ангро не са лицеприятни.Не съм обвинил никой за нищо,защото не съм сигурен.С Иво се познаваме от години и му вярвам на 100%.На неговия приятел Митко по същия начин имам повече от доверие.Те ме поканиха на техния бивак и аз им благодаря.Те са зарибявали и пускали сомове.Това,че някой друг може да е направил поразия,не е причина да хвърляме камъни на ангро.
Какво правим,ако никой от тях не е взел рибите,а е дело на местни муджихидини.Така обидата остава за цял живот.
С този си пост не оправдавам никой.Уважавам Иво и Митака и никой не може да ми състави различно мнение.
Съжалявам,че заради мен дойдохте всички там.Хората от всички краища на страната сме различни,но не еднакви за да им слагаме етикети Троянци или Пазарджиклии.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от Иво Ломски »

Чета ви от 2 дена и още не мога да повярвам... Да идете за риба, а накрая някой с който сте пили и яли да ви среже въженцата..., заеби :shock: Те добре че не са ви взели въдиците и воблерите! Май ше трябва да почерпите :wink:
Живот без страст не е живот а само съществуване...
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от VARHARA »

Еййй Киндер кажи им че не съм аз бе , че като чуят хоби-тв и все мен слагат на пангара .
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от kinder »

Emo-83 написа:Моля да не слагаме всички хора под общ знаменател.Изказвания на ангро не са лицеприятни.Не съм обвинил никой за нищо,защото не съм сигурен.С Иво се познаваме от години и му вярвам на 100%.На неговия приятел Митко по същия начин имам повече от доверие.Те ме поканиха на техния бивак и аз им благодаря.Те са зарибявали и пускали сомове.Това,че някой друг може да е направил поразия,не е причина да хвърляме камъни на ангро.
Какво правим,ако никой от тях не е взел рибите,а е дело на местни муджихидини.Така обидата остава за цял живот.
С този си пост не оправдавам никой.Уважавам Иво и Митака и никой не може да ми състави различно мнение.
Съжалявам,че заради мен дойдохте всички там.Хората от всички краища на страната сме различни,но не еднакви за да им слагаме етикети Троянци или Пазарджиклии.
Подкрепям изцяло докато не видиш с очите си не трябва да се делят на едни и други.И моля не се карайте това не звучи приятно.Лесно е да бъдеш добър с добрия,трудно е да бъдеш добър с лошия.А и трябва да можеш да казваш майната му да сме живи и здрави.На тези дето им изчезна рибата ,пожелавам да хванат умножено по 3.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от kinder »

Не е Върхара да знаете,аз бях там в селото до към 04,00 сутринта им слушах свирните.Някой някъде из форума бе написал,че УЧИЛИ рибите да танцуват голем смях падна с тоя Чешит. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Емо за кой Иво иде реч.Това на Деси ли.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
ivailochopov
Мнения: 48
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 11:11
дал Браво: 1 път

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от ivailochopov »

Здравеите колеги, аз съм Иво от Троян . Направо съм потресен от горенаписаното ,имам чувството че форума се е превърнал на счупен телефон и колеги чули не дочули пишат глупости! То е наи-лесно да критикуваш някого но е възможно и да е от завист.
За 4 дена риболов общо от 7 лодки са хванати 15 риби от които 3 маломерни са пуснати, е на това ли викате касапница, смятам че всичко е в допостимите граници.Няма да споменавам през годините с Йоско колко риби сме пуснали, включително и трофейни!
А за откраднатите риби на Емо и Мацака не допускам някои от Троянците да ги е вземал ,лично познавам всички момчета и не допускам да е някои от тях , но е много грозно да обвиняваш някого без конкретни доказателства.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”