SSR-7 HS

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Аватар
Любака
Мнения: 1337
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 19:14
Риболов: Ултралек Спининг Мухарски Риболов Щука Сом Костурови Шаран
Местоположение: Wisconsin Dells
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 56 пъти
Обратна връзка:

SSR-7 HS

Мнение от Любака »

OT KOPMOPAHA:
Изображение
Изображение
Последно промяна от Любака на Сря Юли 30, 2008 9:35, променено общо 1 път.
Наслука и Наздраве! Правете това което обичате, че живота си тече!
Cash Back!(Amazon,eBay,BassProShops,Cabela's,ORVIS) | Twitter | YouTube "ЛюбакаВидео" | Facebook
Tapeta

Мнение от Tapeta »

Браво,колега сомчето е хубаво макар и от каналните.Къде го копна с тоя воблер и тая блеснарка.Само не ми отговаряй-за устата. :lol: :P :lol:
kalins
Мнения: 1091
Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 14:46
Местоположение: Sofia

Мнение от kalins »

....и кажи колко кила е
Добре е да си добър
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Kriss »

Отатък Големата Вода го е забил Корморана. Любе като се чуете - много му здраве!
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Аватар
Любака
Мнения: 1337
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 19:14
Риболов: Ултралек Спининг Мухарски Риболов Щука Сом Костурови Шаран
Местоположение: Wisconsin Dells
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 56 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Любака »

Трябва да питам Владо,но изглежда към 3 кг(това в отговор на Калин)

A, kris, от тебе специално поздрави ще нося-улови го на моето любимо водоемче Mason Lake Millpond.Там има и от тея Изображение
ама много трудно успяваме да ги извадим щото се завират в камъните ....
на същия излет видях Владо да бори една дърта щука,ама освен дърта излезе и мъдра и се откачи :lol:
a иначе да за устата :) сега съм се наточил да ги пробвам на SSR14-BG aмa май много оптимистично съм го подхванал.
Наслука и Наздраве! Правете това което обичате, че живота си тече!
Cash Back!(Amazon,eBay,BassProShops,Cabela's,ORVIS) | Twitter | YouTube "ЛюбакаВидео" | Facebook
emil petkov
Мнения: 953
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 23:12
Местоположение: sofia
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 38 пъти

Мнение от emil petkov »

Браво на Владко, добро сомче и то на спиниг. Добре, че отиде в Америка та да се научи и той да лови риба, ама ще го видим кат се върне какво е научил.
НАСЛУКА.
http://starividri.org/
http://www.album.bg/detelini/?page=1
http://nojove.weebly.com/index.html
Tapeta

Мнение от Tapeta »

Е то като нема риба в Б.Г. кво да хванеш.Можеш само да се учиш.
emil petkov
Мнения: 953
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 23:12
Местоположение: sofia
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 38 пъти

Мнение от emil petkov »

Абе който си го може и тук си ги лови. А какви резултати ще има в Америка направо не ми се мисли, а за в Канада намам думи.
НАСЛУКА.
http://starividri.org/
http://www.album.bg/detelini/?page=1
http://nojove.weebly.com/index.html
Tapeta

Мнение от Tapeta »

Мани,мани.Не ми се говори.Кой знае и кой не знае риби лови.Аз обаче всеки ден ходiа пред блока и гледам едни шарани(кръвняци).Не бе не са далеч на 20м. от блока са.Нема под 10 кила.щом напече слънцето и съм там.Мота се и една щука над метър.Само ги гледам и се чудя как да ги лефнем.Ама много хора минават и не дават тука да се лови-ще ме резнат ченгетата.Мислих си да пробвам на бурма или зъмбок-обаче ме е шубе.А вчера видях един наш в магазина ми вика:Are da те водя в неделя за сьомга.Виж ква хванах миналата седмица и ми показва една тупалка на фото.Питах го от кога ходи на риба,а той ми отговаря:-А отдавна-вече 5-та година съм в Канада.1-вите 2 не ходил,защото мислел,че само се виси като в Б.Г.Но после се отворил и всяка седмица с жената и децата ходел.Тия тука няма кой да ги бие по количество на риба и по-водни площи.Накрая на разговора го попитах,а какво направи сьомгата:-Ааааааа,пуснах я.Тия са тлъсти взимам само по-дребните до 2,3 кила.Заеби.
Аватар
zmeien
Мнения: 94
Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 18:47
Местоположение: pleven

Мнение от zmeien »

Ако това което казваш в истина просто искам с тебе да доживеем момента и в нашата родина да е така.Според мен проблема е не толкова в бай-ганьовщината, бракониерството се подхранва здраво и от бедноста.Много хора просто няма с какво да се прехранват и намират му колая покрай големите реки и водоеми.....
Tapeta

Мнение от Tapeta »

zmeien написа:Ако това което казваш в истина просто искам с тебе да доживеем момента и в нашата родина да е така.Според мен проблема е не толкова в бай-ганьовщината, бракониерството се подхранва здраво и от бедноста.Много хора просто няма с какво да се прехранват и намират му колая покрай големите реки и водоеми.....
Тука научих много истини от емигрантите и такива,които идват и се връщат.Всичко ми беше разказано с безброй поговорки.Нали знаете,че от страни нещата се виждат повече и с истинските очи.Имаш база за сравнение,а българина не е тъп за да оцени някои грешки в него и държавата му.
4уите следната поговорка:-Ако на една маса има една купчина $ и ти откраднеш от тях 10000$ то просто не си личи.И на собственика не му прави впечатление,защото има и дори да усети може да каже карай-бълха ме ухапала.
Но,ако на гости ти дойдат 3-ма бедни приятели,а ти си по беден и от тях.Но по някаква случайност си оставил на масата 5 железни левчета от върнати бутилки.Тези левчета само от гледането на бедните ти приятели ще останат 3.И ти няма начин да не забележиш,да не те заболи и да не се скарате.
Извод:Когато нямаш нищо и без да ти взимат пак те боли.
Друга поговорка;-Ако шефа ти яде 6 кебабчета,а ти 3 не ти прави впечатление,защото има и за теб.Тогава си казваш:Мани го ония той яде повече,ама и грижите и работата са му в повече.
Но,ако шефа яде едно кебаче,а ти нито едно-си казваш:-Гледай го тоя яде кебапчета(мн.число),а аз нищо.Тогава ти е гадно и се оглеждаш и в ближния.
Ако от една тенджера се гребе с малка лъжичка,пак не личи,но,ако се гребе с черпак бързо свършва и личи.

Така е и при рибите.1-во нямаме никакви закони,които да се спазват и винаги има аршин.Единия ти е брат,другия ком6ия,или е много беден и се изхранва човека.Ако не ми бяха казали,че глобата е 500$ и конфискуват колата без да се церемонят.А повторно стъпване в Канада надали ще имам.Дали нямаше да хвана,макар и след това да го пусна някои шаран над 20кг.(те не бегaт и камни да им меташ).Ама седя и само им се радвам.Значи тука хората се учат със закони.Как за 20 дена ме научиха и мен.Да и всеки ще се научи,че така не става и не може.
Лошото е,че при нас проблема идва от горе.Там се гепи яко,няма никакво наказание и виждаш как един тъп gолио за дни става милионер-а за тебе няма кебапче.
После идва следващия и понеже и на предишния нищо не му се е случило и той гепи с мисъла да не е по прост от другия.Ако и аз съм там и аз ще гепя.Вие да видяхте някои наказан до сега.
Това е проблема- държава на 140г. съставена от емигранти от цял свят е научена как да пази и да получава.Ние сме създадени преди повече от 1300г и нищо.А сме създали писменост на милиони хора+ всичко останало(единствената държава от създаването си без да промени името си).
Така,че Змиен ако спреме да се оправдаваме и да крадеме един от друг.Винаги ще има яко риба и не само риба,а и всичко останало.
След като написах това без да имам добри изразни средства,се чудя дали ви писах за риболова или за всичко.Но мисля,че всички неща са навързани.ще се радвам,ако държавата ни се оправи,защото аз се връщам в нея обичайки я повече от всеки друг път.
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Ква Канада бе,само ни будалкаш,снимки имаш ли???Я да видим какво ловите там а???И кви са тия глоби по 500???Тук почват от 1000$,като за по сьвестни :lol:
Go BIG or Go Home!
Аватар
Любака
Мнения: 1337
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 19:14
Риболов: Ултралек Спининг Мухарски Риболов Щука Сом Костурови Шаран
Местоположение: Wisconsin Dells
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 56 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Любака »

uff mai pak 6te se po4ne s temata za balgarina izobetatel na computera... na6ata gordost bacilite deto kvasyat kiseloto mlyako i 4e sa ni nay golemi pi6kite...... :shock: ama sa ni tretirali da vyarvame na edna dve stranici sa4inen text, ne si e rabota :lol: dai da si bockame ribki koga i kade ima i drugoto zdrave da e...
Наслука и Наздраве! Правете това което обичате, че живота си тече!
Cash Back!(Amazon,eBay,BassProShops,Cabela's,ORVIS) | Twitter | YouTube "ЛюбакаВидео" | Facebook
KRASSI
Мнения: 722
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 12:19
Местоположение: Plovdiv Bulgaria
получил Браво: 2 пъти

Мнение от KRASSI »

....................................
Последно промяна от KRASSI на Нед Мар 22, 2009 17:46, променено общо 1 път.
Аватар
Geo
Мнения: 650
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 13:09
Местоположение: с.Сливито
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 44 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Geo »

Очаквам в най- скоро да излезе пътеписа"До Монреал и обратно" на известния наш публицист Е.Тапетов.На всички почитатели,на острото перо,желая приятни мигове с новото му произведение. :lol: :lol: :lol:
Когато започна да пускам всичките си сомове,значи съм изкачил върха в риболова и недостатъците ми ще останат назад.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”