от къде да си купя кльонк на разумна цена

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Заключено
Стефан Илиев-Джоко
Мнения: 357
Регистриран на: Пон Юли 16, 2007 22:26
Местоположение: Тутракан
получил Браво: 1 път

Мнение от Стефан Илиев-Джоко »

Добре де , очевидно е че е повече от 2 мм , това е в петата . След пасването и лепенето на двата елемента може да се изтъни ножа до нужния размер.
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

pirroo, кажи каква ти е цената и Йордан да се замисли, че темата е негова, или се свържете на лични.
Дебелината на ножа не е чак толкова важна. Ножа не трябва да се огъва! Някой нещо да каже??
pirroo
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 16:06
Местоположение: Sofia

Мнение от pirroo »

...
Последно промяна от pirroo на Пон Дек 07, 2009 20:49, променено общо 2 пъти.
никой да не мърда изпуснах си мозъка
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

pirroo написа:днес замерих клъонковете повечето са над 2,3 мм
в най тънката част на ножа 7 са по 1.95мм може да са и 1,45мм не се счупи даже е доста здрав днес жертвах един готов клъонк
калинукс е прав че не са под 2мм но във форума има много негативизъм и колеги които много държат да са наи отгоре затова ви пожелавам успех в рибплова и много хубави моменти аз напускам форума


тел на маистора които прави моите клъонкове е 0885 93 29 89 Зоро Петков
няма да ви откаже съдеиствие има и готови
УСПЕХ
Това е глупост братче.Ти влезна и според мен всички се зарадваха.Новите винаги са били добре приети.Явно обаче си имал по-големи очаквания.Всъщност ние само те насочваме къде и какво може да подобриш.Надявам се да си на ясно,че не си открил топлата вода.За това се стегни малко и си пиши.....Няма нужда от нерви....Понякога човек пише едно,а от другата страна се разбира друго........ :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
shkarcheto
Мнения: 791
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 19:26
дал Браво: 1 път
получил Браво: 2 пъти

Мнение от shkarcheto »

Пиши си, пиши си, не се предавай толкова лесно, 4е остана тогава и от риболова да се откажеш. И аз им се връзвах в на4алото, ама така е свиквай
pirroo
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 16:06
Местоположение: Sofia

Мнение от pirroo »

...
Последно промяна от pirroo на Пон Дек 07, 2009 20:49, променено общо 1 път.
никой да не мърда изпуснах си мозъка
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

Мнение от jylt »

pirroo написа:Изтрито, не е по темата... да бе забравих че казах чао
Човеко,не се притеснявай да си казваш мнението.Мен ме баннаха от другия форум(nariba.com) заради това,но какво толкова?Важното е да кажеш какво мислиш.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

shkarcheto написа:Пиши си, пиши си, не се предавай толкова лесно, 4е остана тогава и от риболова да се откажеш. И аз им се връзвах в на4алото, ама така е свиквай
Баси и тебе ли сме те обидили. :shock: Що така бре хора!
Според мен тука е малко,като в казармата.Не може да влезнеш директно стар войник.Но пък няма и стари войници,ако липсват новобранците. :lol: :lol: :lol: Опитвам се да ви развеселя,но се сещам как Троли никой не можа да го откаже с нищо.Сега всеки го знае....кой с добро,кой с лошо.Но няма да умре,като Овца без история. :roll: :wink: :arrow:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

Мнение от jylt »

Не сте ме обидили,споко.В онзи форум явно комунизма не си е отишъл.Казах си мнението и се оказа че това не може да се случва.
ЕБЕМ ТИ такива форуми дето не можеш да си кажеш мнението!
Троли си е пич,въпреки че изказванията му не се харесват на всеки(все пак това не е задължително условие за писане във форума,нали?)
Идеята(както я разбирам аз)е всеки да каже това,което му е на сърцето,а не това,което искат да чуят другите.
Аватар
Anton_62
Мнения: 135
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 10:30
Местоположение: гр. Асеновград

Мнение от Anton_62 »

Относно клъонките който се показах(според мен с търговска цел),и предизвикаха толкова излишни дискусий,мойто скромно мнение е,че освен за красота, за нищо друго не стават.И по опитните голеги много добре го знаят.Пробвал съм с издадена пета и дебели ръбове на петата,резултата беше плачевен.Клъон с дебел външен ръб, не става.Между другото имам два клъонка,който съм си правил.Един за работа, един резерва,като и на двато външните ръбове са като бръснач. Някой веднага ще се обади да ги снимам,но нищо не показвам, щото са много грозни :D ,и просто не се вписват при ония красивите,но винаги мога да мерим пишки с който иска откъм звук.Никой не обиждам или ангажирам с мойто мнение,но някога се почват някви умни спорове,а истината е някъде далече.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Да може да е далече истината,но виж,че повечето се обиждат...не всеки я приема.....,има си негова.Шарен е света.
На едни когато им кажеш,че бъркат....те мислят за надувка.Други наистина са такива.За това понякога директното изказване не е за предпочитане.Лично аз се определям за конфликтна личност говорейки "Право куме у очи".За това ще кажа за кльонковете на Пиро.......не ми харесаха като замисъл и изпълнение.
Но се радвам,че някой друг пише и е при нас.
Обачеее за да изработиш кльонк не е достатъчно някой да е добър дърводелец.Трябва да има нужните знания и опит в използването на този уред.
Но,ако оставим всичко това на страна мога да си направя кльонк на язовира с който ще хващам риби.Но никога няма да го развявам,като знаме във форума при наличието на бижута.
Ако целта на Пиро му беше да продава.Можеше да си ги сложи в галерията с цена.Или да ги пусне директно в копува-продава.И в двата случая хората и клиентите щяха да покажат колко е добър инструмента направен от дърводелеца.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

pirroo написа:Изтрито, не е по темата... да бе забравих че казах чао
Мнението беше изтрито, защото касаеше личен въпрос към Емо за някакъв модел макари в тема за кльонкове. Ако го бях оставил въпроса, щеше да тръгне темата кой знае в каква посока. Изобщо не смятам да се обяснявам повече на всеки за мойте действия като модератор. Ако искате да се оплачете от мен, създал съм тема за това. Ако искате да си лакардисвате - има тема за това. Ако искате да станете модератор имате право да го поискате. Ако мислите да пишете където и каквото ви скимне - няма да стане. Изобщо не ви пука какво наследство ще оставите след вас. Сомският форум е станал една голяма кочина с 90% лакардии и хаотично разхвърляни из различни теми ценни неща. Горко му на новобранеца ако трябва да намери нещо полезно тук. И когато се опитвам някакъв ред да въдворя, почвате да се сърдите.

Моля ви моля всички да се придържате към темите. Малко отклонения от основния въпрос в темата или малко общи приказки няма да навредят. Но когато искате да кажете или питате нещо сериозно, направете го в подходящата тема. Ако няма такава (което е малко вероятно) направете нова.

Обясних вече, че модераторите не могат да преместват мнения от тема в тема с този софтуер. Ако беше възможно отдавна да бях вкарал ред навсякъде. Единствено от вас зависи форумът да бъде подреден и полезен за всички.

Много моля тук повече да не се пише извън темата за кльонковете. Копирам текста и в съобщенията, за да ви напомня за това постоянно.
С внимание към детайлите
pirroo
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 16:06
Местоположение: Sofia

Мнение от pirroo »

да ....
пак заспа темата вчера ми оглозгахте клъонковете пардон.. костите обаче днес нищо премислих и сега съм нов човек посъветваха ме да не съм чувствителен и няма да съм
искам да поясня че не продаван клъонкове а само ги показах
изкарвам добре и без клъонкове аи не мога да ги изработвам
опитах да ви насоча към маистор но ме разбрахте зле /грешно/
взех си поука и ще съм по малко професор от другите
моля Ви само да не говорите за естетика като показвате намерени
при спадане на язовира съчки одялани на 2 на 3 то е и грехота засрамете се

е влизам
никой да не мърда изпуснах си мозъка
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

pirroo написа: моля Ви само да не говорите за естетика като показвате намерени
при спадане на язовира съчки одялани на 2 на 3 то е и грехота засрамете се
Не разбирам тук сериозен ли си???? :?
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
pirroo
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 16:06
Местоположение: Sofia

Мнение от pirroo »

и искрен :(
никой да не мърда изпуснах си мозъка
Заключено

Обратно към “Риболов на сом”