Сом

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Заключено
MaReTo2
Мнения: 81
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 17:04
Местоположение: Pleven

Сом

Мнение от MaReTo2 »

115 килограмов сом е хванат на яз.Тича и то на вадица!Да не го е хванал някой колега от форума?и да не е поздравления за огромния улов!!!\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
риба,ама малка.Малка ама риба :)
Ярослав Ставрев
Мнения: 265
Регистриран на: Вто Юни 27, 2006 13:48
Местоположение: Кюстендил
Обратна връзка:

Мнение от Ярослав Ставрев »

БТВ са превъртели. Това беше миналата година.
Пръскачите идват от руски лаборатории в които е създаден и пърхута.Терористи от самолети сипят пърхут който атакува веждите на човека, а пръскачите пречат на риболова.Причината: “За да ти е гадно, за да си циганин, за да имаш пърхут и да не хванеш риба!"
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Мнение от ivo Vratsa »

Без да познавам сомаджиите във форума , мисля че е един от тях-Краси , ако не се лъжа - ако съм сгрешил моля за извинение :oops:
Спининг клуб "Абичи"
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от franko »

Това БТВ-то се оказа, ебати ретро телевизията.Спомени,спомени..... :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Тази тема вече я има в сомове и снимки.Отваря се нова такава само,ако е сигурна работата и има снимки или клипче.Иначе сега щяхме да четем за сома от Тича 127кг.....дето Диман пусна партенката.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
KRASSI
Мнения: 722
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 12:19
Местоположение: Plovdiv Bulgaria
получил Браво: 2 пъти

Мнение от KRASSI »

Здравейте ,
Държа да отбележа , че сом скоро не съм хващал а и да съм хванал поне не помня .
Що се отнася до репортажа всичко е истина и няма лъжа . Единствено фамилията ми е объркана .Никога не съм се свързвал с БТВ , а преди не една а две години се свързах с НОВА ТВ и то не за да се похваля както е казано в репортажа а за да се опитам да накарам повече хора да постъпват с рибите по начина показан на репортажа от преди две години .
Що се отнася до днешният репортаж както казах всичко си е истина .
http://www.btv.bg/videos/?video_id=16396&section_id=1
1 . Никъде не се казва , че Аз съм изпратил снимките а някакъв си зрител , а такива дал господ поради необясними причини .
2 . Никъде не се казва , че сома е хванат сега и не се казва изобщо кога .
Така че господата от БТВ са се постарали и са бетон . Какво сте си помислили Вие си е ваш проблем.Дали медията БТВ в случая информира или манипулира и дезинформира това всеки сам може да прецени , но със сигурност ме направи за смях пред всички Вас :oops: :oops: :oops: .
И ако все пак в близките дни някой е хванал сом 112кг и съвсем ама съвсем случайно прилича страшно много на мен и съм се припознал , то моля Екипа на БТВ и въпросният риболовец да приемат моите извинения .
А сега моля да ме извините защото прибирам бурканите в мазето - Жена ми като видяла репортажа и е извадила сичкото буркан от мазето та и от комшийте на заем е поискала :oops: :oops: :oops: .
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

KRASSI написа:... със сигурност ме направи за смях пред всички Вас :oops: :oops: :oops: .
Ако обещаеш два буркана /празни/ - ще ти се закълна в Емо, че не съм се смял изобщо :!:

А bTV ако ми обещаят пак да направят репортаж за шапките ми - ще им обещая да не им се смея повече от три пъти на ден! :lol:
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

...
Последно промяна от Diman на Вто Авг 25, 2009 12:21, променено общо 1 път.
Аватар
pavel mangelov
Мнения: 575
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 21:42
Местоположение: Yambol...ama ot Sevlievo

Мнение от pavel mangelov »

Краси каза.... но със сигурност ме направи за смях пред всички Вас :oops: :oops: :oops:

Краси,едва ли нялой от съфорумниците се е вързал на BTV и репортажа.Всеки от нас го е гледал не веднъж/особенно аз :roll: /,изложиха се те,а не ти,а и всеки знае колко си голям,какво сърце носиш и какво ти е отношението към рибите и в частност сома.Бъди жив и здрав,а следващия ти репортаж да е със Сом-112+ :wink:
I'll be back.....for the next season
Apocalypse
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 22:51
Местоположение: Дорбич

Мнение от Apocalypse »

Зфравейте колеги,
Ако можед а попитам във youtube има един клип в,който е показана една система за риболов на сом ето и линка :http://www.youtube.com/watch?v=e5gtTEBx ... rofilepage .Въпросът ми е удачнали е тази система,и дали може да се практикува на суша.Погледнах др теми за риболов на суша обаче по този начин ... неможах да намеря.Поздрави :wink:
Един рибар отива за риба ,но си забравил червейте!Взел един лист и химикалка и написал "червей"!Хвърлил и започнало да му кълве засякъл той и започнал да вади нещо голямо извадил един голям лист и на него пишело "шаран"! :D:D:D
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

Ей, братче, откъде ги изкопвате тия стари теми. Пишете където му е мястото.
С внимание към детайлите
Заключено

Обратно към “Риболов на сом”