Е как да не им спукаш лодката..

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Tomahawk »

Ако ще да премахнат риболовните билети , броя на въдиците и нощната забрана , но да няма мрежари и токажии , рибата ще е в пъти повече от колкото е сега !!! :shock: За какво ми спори тука ekolev?
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
cocko
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 18:50

Мнение от cocko »

За токаджийте,решетки....по бързата процедура и след половин година,ако е хартисал някой от вън,като иде до водоема и свещ ще го е страх да запали :x
ekolev
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 17:22

Мнение от ekolev »

ribar4e82 написа:лично аз никога не съм спазвал тази простотия останала още от времето на комунизма,забрана за нощен риболов.
Ами по тази логика, аз казвам, че е простотия до 2 бр. куки на въдица, друг ще каже, че е простотия броя на въдиците. И какво става?! Всеки си тълкува закона както му е на него изгодно. Не може да се разсъждава по този начин.
Разлика в бракониерите няма, освен с размера на глобата. А това до пукане на лодки и саморазправа си е простотия голяма.

Най-големите бракониери не ходят по опосканите язовири - те си ги взимат под аренда...
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Мнение от wertus »

emil petkov написа:Прекаления светец и на Бог не е угоден, ....
Привет Емо Бе имах там една тема за ножле и четирите гуми на колата.....ма ми се накараха едни колеги......ама знаеш ли колко е гот да им намериш колата и да им набацкаш четирите гуми, па ако и намериш и един картоф да им завреш у зад...пардони ауспуха де :wink: :D , колко е гот :D :D :D :D
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
emil petkov
Мнения: 953
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 23:12
Местоположение: sofia
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 38 пъти

Мнение от emil petkov »

Това май е най-подходящия начин. В нашия раион на Дунава има също едни токаджии и понеже няма как да се справим с тях, ни гранична полиция, нито горски, нито който и да е, местните са започнали да им режат гумите. Вече са го направили един път, но наглеците продължават и идеята на нашите хора е да продължат стига да не си остават човек да им пази джипа. Иначе си заслужат да се скрие някой в гората, да гръмне един от тях да се раздуха по всички медии и да видим тогава дали ще смеят да влезат пак, проблема е в този някой, че трябва да е малко луд и да не му пука.
НАСЛУКА.
http://starividri.org/
http://www.album.bg/detelini/?page=1
http://nojove.weebly.com/index.html
vihren
Мнения: 720
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:18
Местоположение: Велико Търново
получил Браво: 2 пъти

Мнение от vihren »

някой циганин за 100-200лв даже и ще го опъне :lol: :lol: :lol:
koi4a
Мнения: 283
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 15:05
Местоположение: София / Ямбол
дал Браво: 102 пъти
получил Браво: 45 пъти

Мнение от koi4a »

Лошото е че за още 50лв. всичко ще разкаже. Аз заради тия бракониерства вече се замислям като си купувам риба от магазина дали не ги спонсорирам тия същите бракониери.
ицонов
Мнения: 379
Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 15:25
Местоположение: софия
получил Браво: 3 пъти

.я'

Мнение от ицонов »

Точно така е колега,те тия които носят рибата да не мислиш че на въдица я ловят.Даже съм бил свидетел на табелка,пресен костур от яз.Искър,ама какво да се прави в България сме.На Искъра съм,и виждам горския,познат няма да споменавам имена.И му казвам,че след сухото дере има ПУСНАТИ МРЕЖИ,и той ми казва че отива да ги види,след което се осеща кои може да са,и въобще не отива до там.Сега ми кажете държава ли сме.
сухо дупе риба не лови...
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”