За риболов от брега

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
anatom
Мнения: 160
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 18:53
Местоположение: plovdiv

За риболов от брега

Мнение от anatom »

Здравейте бихте ли ми предложили въдица за риболов на сом от брега на река Марица дьлжина акция и така
Аватар
Anton_62
Мнения: 135
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 10:30
Местоположение: гр. Асеновград

Мнение от Anton_62 »

Ти кажи в кой раьон ще ги ловиш,колко са големи и тогава ще му мислим :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Anton_62 написа:Ти кажи в кой раьон ще ги ловиш,колко са големи и тогава ще му мислим :wink:
Това има ли някакво отношение с избора на пръчката :!: :roll:
Той да не е гадател,колко ще са големи :!: :idea: Ако аз зная това....при тия едраци дето кълват напоследък....може с мухарката да влезна. :wink: :lol:
Смятам,че на този въпрос отговор трябва да получи от ходещите по Марица.В случая съм лаик и за това си трая.
Виж на Твърдишкия му купих вчера мулти Тика с лява ръка и Стенд Ап 30либрова на Спро(подарък-мущери).
Забълбуква ме и той за някакви спинингови макари на Пен,но няма кой да го чуе.Ще го направя манекен на Твърдица и след това може да закачи голем сом. :wink: :lol: :P :lol:
Тия дето разправят,че нямало нужда от мулти....просто не са закачали голям сом.Пет години съм ловил със Дайва БГ и Пен,но при 1-я уловен голям сом на мулти(45кг)......разбрах,че това е макарата.За това не слушам никой.Който ми поръчва нещо,взимам това което на мен ми харесва и според парите които дава.
Иначе сом можеш да извадиш с ръка на въже,като тези от Дунава.....вкаменелости. :fish6:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
tvardi6kiqt
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Дек 06, 2009 23:29
Местоположение: ТВЪРДИЦА,лятото на Жребеца
получил Браво: 1 път

Мнение от tvardi6kiqt »

Eйййййй , човеко не ми ли взе спининговата макара на ПЕН , какво ще правя сега а :roll:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

tvardi6kiqt написа:Eйййййй , човеко не ми ли взе спининговата макара на ПЕН , какво ще правя сега а :roll:
И спиннгова ти взех.....за малки щуклета :wink: :lol: :P :lol: Мухарка трябва ли ти :!: :?: :fish4:
Да ни извинява мочето,което си зададе коректен въпрос за въдица за сом по Марица. :wink: .....спирам
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
godji307
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 22:06
Местоположение: Sevlievo
дал Браво: 1 път

Мнение от godji307 »

Mikado Cat fish
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”