PR:WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Honda

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Hond

Мнение от max »

тези от вас които няма да посетят изложението могат от тук да разгледат цялата изложбена площ на MAX Blue и OUTBOARDS.BG
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Hond

Мнение от boababa »

Мах,тая "Сребърна лисица" е убийствена,кажи нещо за нея! :shock: Шокиран съм,че само столчето на Аркип-а,е 14900! :shock: Цената е изгодна,кажи кво включва?Квото и да включва,май само за "гемийката" от 4300 имам преко-сили! :cry: :cry: :cry:
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Hond

Мнение от max »

Silver - това е марката , а модела е Fox 485 - според мен прекрасна лодка съчетаваща най доброто от двата свята, на алуминиевите и на стъклопластовите лодки. изключително здрав (3,5мм) заварен корпус от алуминии и вътрешна монолитна част от стъклопласт
ако имаш възможност ела и я виж , според мен си заслужава дори и с опознавателна цел

Изображение
втората лодка е новия модел на Linder 445catch и също е доста интересна като концепция защото е един от много малкото модели в Eвропа създадени специално за риболов
славе
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 21:17
получил Браво: 2 пъти

Re: WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Hond

Мнение от славе »

Браво Иво много добре се справи с изложението,досега такова нещо не е правено в София,красота,другите търговци малко изглеждаха като братчетата на гаврош,ама кой за кво е учил,а на мене специално така ми идеше да се метнем в тая ламаринената лодка и с полиция да не можеш да ме изпъдиш,ама и аз като сома се изхитрих не поддавам лесно :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Hond

Мнение от max »

радвам се че ти е харесало, надявам се следващата година да покажем повече и по хубави неща
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Hond

Мнение от max »

продадох 6-7бр. но според мен не ги забелязваха. не ми остана време да дам и на рибарските щандове по някоя бройка. 1/2 от хората които минаваха покрай щанда заобикаляха все едно че лодките и моторите бяха нагряти до поне 200градуса - а пипнеш , а си се опарил

поне половината ги продадох последния ден като се сетих да облека тениска
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Hond

Мнение от LVitchev »

Пустите му проблеми,не ми позволиха нито за риба да отида,нито да мина през изложението.Е,накефих се и аз на клиповете,лодките са ти страшни и са наистина за ценители.Ако бях дошъл,как щеше да ни вадиш двамата със Славе от коритата,акъла не ми го побира :lol: :lol: :lol:

Даааа,взех да се замислям и ако засиля всичките лодки,двигатели и колесари които имам,мога да си я взема Сребърната лисица със все такъмите по нея.Само да не ме изгонят от къщи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Hond

Мнение от max »

щеше да ти е интересно да видиш тази лодка, конструкцията и е доста нетрадиционна но изключително здрава и мореходна

Изображение

Изображение
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Hond

Мнение от LVitchev »

Това жълтото е същата пяна,с която са пълни Бостъните,или е някаква нова изобретена наскоро :roll: То си личи бе майна че са направени професионално.Хората имат страшна техника и мисъл,програмни инженери и т.н.С една дума,имат едно стадо учени,които работят в лабораториите им,конструктори чертаят конструкции,на година трябва да вадят по четири-пет модела и само два или три излизат на пазара.Много са напред горките,живи да ги ожалиш.Върви ги стигай ,мъка мъкааааааа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :fish1:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
славе
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 21:17
получил Браво: 2 пъти

Re: WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Hond

Мнение от славе »

LVitchev написа:Пустите му проблеми,не ми позволиха нито за риба да отида,нито да мина през изложението.Е,накефих се и аз на клиповете,лодките са ти страшни и са наистина за ценители.Ако бях дошъл,как щеше да ни вадиш двамата със Славе от коритата,акъла не ми го побира :lol: :lol: :lol:

Даааа,взех да се замислям и ако засиля всичките лодки,двигатели и колесари които имам,мога да си я взема Сребърната лисица със все такъмите по нея.Само да не ме изгонят от къщи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Споко Любе лодките беха две,виждаш и онемеваш,блестът,двигателите ,какъв ти е кеф,гланцирани светът,сонари
секакви фключени на демо,абе голема работа,питаш нещо Макс той ти разкаже и за болчетата как са правени.
Само продавачите не ми харесаха(е застанали двама волове,хората им е неудобно да минат,камо ли да питат,да се чудат хората това охраната ли е или са търговци :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Търговеца аз го виждам така,костюмиран,около 70кг,с очилца,а наште и двамата не влизат в тия параметри :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Hond

Мнение от max »

Славе какво да ти кажа , клиентите ни са такива. ако не сме във форма как да въртиме бизнеса. я си представи ти до някой с очила , 70кг. с мокри дрехи
Славе:
-е колко струва сега тая лодка
продавач:
-еми...... 14 900 господине (гледа го отдолу нагоре)
Славе:
-Шшшш. малкия ...това са много пари. няма ли отстъпка
продавач:
-ми то... цената е специално за изложението, намалена е с 2000лв.(почти шепне и гледа изплашено)
Славе:
ти подиграваш ли ми се!!!! знаеш ли кой съм аз!(гледа лошо, страшно и от високо) . я бързо ми направи една оферта, ама като за мене с 50% намаление
продавачът:
леко се присвива, обръща се и тихо сякаш на пръсти се запътва към бюрото си . в очите му проблясва страх, а цялото му същество излъчва смирение. явно ще направи каквото искат от него
славе
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 21:17
получил Браво: 2 пъти

Re: WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Hond

Мнение от славе »

max написа:Славе какво да ти кажа , клиентите ни са такива. ако не сме във форма как да въртиме бизнеса. я си представи ти до някой с очила , 70кг. с мокри дрехи
Славе:
-е колко струва сега тая лодка
продавач:
-еми...... 14 900 господине (гледа го отдолу нагоре)
Славе:
-Шшшш. малкия ...това са много пари. няма ли отстъпка
продавач:
-ми то... цената е специално за изложението, намалена е с 2000лв.(почти шепне и гледа изплашено)
Славе:
ти подиграваш ли ми се!!!! знаеш ли кой съм аз!(гледа лошо, страшно и от високо) . я бързо ми направи една оферта, ама като за мене с 50% намаление
продавачът:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
леко се присвива, обръща се и тихо сякаш на пръсти се запътва към бюрото си . в очите му проблясва страх, а цялото му същество излъчва смирение. явно ще направи каквото искат от него
:lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Hond

Мнение от LVitchev »

E,ся вече са напиках от смях,направо все едно го гледам на живо :lol: :lol: :lol: Голям майтап,аз пък вечно имам проблеми с визията :mrgreen: Като ма гледат такъв,и си гороря тихичко,нежничко,културно,абе вечно налитат с мен да се бият.Около мен,такива като Славе,все на мене налитат пустите :lol: :lol: :lol: Значе Макс,аз като ме види продавача и му кажа нещо,ич няма да ме вземе на сериозно,може и на бой да ми налита :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Голям зор ша вида,докато разбере че цената трябва да е с 50% набаление :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Много,много смях с вас,сега три дни ще се смея на тия писаници :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
petyo petkov
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 14:58

Re: WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Hond

Мнение от petyo petkov »

Поздравления кам Макс.От кога мечтаех да видия такова представияне на двигатели.Жалкото е,че неуспиях да ги видия.Та искам да повтория питането на Directora кам Макс.Имате ли магазин или шоурум кадето мога да ви посетя?
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: WWW.OUTBOARDS.BG двигатели Yamaha, Mercury, Suzuki, Hond

Мнение от max »

адреса и телефоните са в сайтовете
Заключено

Обратно към “Риболов на сом”