Ебро

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
milen
Мнения: 955
Регистриран на: Пон Юли 04, 2005 11:01
Местоположение: Варна
получил Браво: 5 пъти

Re: Ебро

Мнение от milen »

Изображение

Саки :) ако ти имаш някаква информация за добри места ,кажи нещо
славе
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 21:17
получил Браво: 2 пъти

Re: Ебро

Мнение от славе »

Ухаааааааа,мехлем за очите,евала Върхар.
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Ебро

Мнение от VARHARA »

Саки не съм казал че не сме ловили на буй,но това не е моя риболов,хванахме 2 сома по 20-тина кила.В този риболов няма динамика,скучен е дори не доближава шаранджийския :wink: .Исках да направя други риболови но нямаше време понеже се занимавахме с полиция и т.н.след кражбата на уборудването.Вместо да ловим 6 дена ние ловихме само 3 :cry: Има за всеки любител на даден вид риболов риби.Кеф ти шаран, кеф ти бели,кеф ти сом ,само блек баса е тъмна индия в този период на годината,но не сме казали не сме го намерили :wink: Иначе това разлятото е в близост до Каспе на по малко от 1 час път с лодка,прав си но аз не познавам местноста та да давам категорични одговори,визоално знам къде е и с затворени очи вече мога да отида там.
carpbg
Мнения: 178
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:03
Риболов: шаранджийски
Местоположение: Перник
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Re: Ебро

Мнение от carpbg »

Майстор Саки написа: Би ли дообяснил за 300-та евро глоба, щото това сега го чувам за сефте - само за въпросния район ли важи, за общината или навсякъде по реката?
Говорих с приятел испанец и той ми потвърди, че има подобна измислена забрана само за някои части на Ебро, но почти всички НОРМАЛНО мислещи риболовци я пренебрегват!
Полицията не следи за спазването на тази забрана.

Върхар, евала за риболова. Опитай се да пишеш статии, така много по-ясно можеш да пресъздадеш тръпката, която си изпитал и читателя да я изживее от твое име. Хубавите снимки също много говорят - доста често повече от даден филм или клип.

Поздрави и евала, че си нарушил забраната!
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от Tomahawk »

Румънец , само да не се окаже бЪЛГАРИН.
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Ебро

Мнение от LVitchev »

Браво бе Краси,каза и отиде.Аз от пет години се каня и все не ми остава време даотида,вижда ми се далече.Евала за разказите,снимките и за това че ни направи свидетели на твоя риболов :idea: :fish3: :fish3: :fish3: :fish5: :fish5: :fish5:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Ебро

Мнение от VARHARA »

Панцер слагай го ,че както е тръгнало ще се пенсионирам с ония платички у кофата :lol:Добре ,че си ти иначе един сом нямаше да видите :oops:
Любак, и аз мислих ,че е далеч но се оказа ,че докато литна и след миг влачех вече :wink: :lol: колко му е 4-5 часа.Все едно си тръгнал с колата от София за Варна :wink:
Надявам се да наредя нещата и да си ходим за по 10 дена. Но искам всичко да е наред, а не като при нас. Да се чудим какво да правим :evil: . В смисъл ,плащаш си и после мислиш само как да ловиш риби .Транспорт, Спане , храна , лодка всичко да тип-топ не да тръгваш по мъките и да губиш 2 дена в търсене .Поне за момента излиза всичко около 830 евро .Свалихме с 70 евро още цената , до другата седмица може да стане и 700 евро . Но не искам предварително да дам офертата , по добре е всичко да е табела и тогава ще пусна офертата ,чакам човека в Испания да каже.Само алкохола всеки индивидуално ще си купува, ще като ви знам какви сте ,момчето ще фалира още от първите :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
SENSAS 24
Мнения: 986
Регистриран на: Чет Ное 01, 2007 11:20
Местоположение: софия

Re: Ебро

Мнение от SENSAS 24 »

VARHARA написа:Панцер слагай го ,че както е тръгнало ще се пенсионирам с ония платички у кофата
Какво им е на платичките бе :?:
Аватар като хванеш такава риба на жребчево :wink:
Левака написа: аз съм калиткото.
VARHARA написа: абуриген съм
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Ебро

Мнение от VARHARA »

То ако става 3 часа във водата и 6 часа на масата охооо :lol: Не ме карай утре да затворя магазина за седмица и да направя язовира на решето ..................... :wink:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Ебро

Мнение от franko »

Давай,ние сме пробвали :D и да знаеш,че не е като на Ебро.
Тук таме се вади по някоя риба,но ръцете не те болят :lol: :lol: .
Ако смогнем да зарибяваме в повече от колкото бракониерите ловят на старини може и да
се доближим до тръпката :wink: .
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Ебро

Мнение от VARHARA »

Прав си Франко да му еб....... :evil:
Там влизаш и знаеш че има риба и трябва да я намериш и хванеш. Тук влизаш и се надяваш да хванеш ,това е разликата.Е още след забраната всеки знае къде са хайваните по ямурджата на плиткото. Но аз не обичам да се навирам в манифистацията, въпреки това имаме изтървани на жребеца 3-4 големи риби след откриването,това се дължи на моята неопитност,чак сега го разбрах,колко съм бил бос .Разбрах колко съм бил наивен спрямо воблерите , куките и аванса.Сега на 99% съм сигурен че ще я извадя, преминах школовка така да се каже :wink:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Ебро

Мнение от franko »

Прав си за това,че тук влизаш и се надяваш за няколко дни да хванеш поне една риба.
Не си прав обаче за процентите .Аз още изтървам и причината,не е в мен.
Рибата е доста мнителна и пипа много внимателно.Не съм се съмнявал дали,ще удари или пък да ме е страх,че ще ми скъса.Винаги ме е било грижа,че ще се откачи.Тези дни пак ми се случи.Не беше трофей,но беше добра риба.Сома се е научил да се спасява от какви ли не вече неща.Ежедневно го търмъчат,бият с ток,мрежосват,а и ние с кльонка и ония с воблерите сме доста.Тарикат риба си стана и това е .Има го ,но си е труден за хващане.Може би,най упоритите ще успеят...ТУК в БГ.
Успех ти желая и ако имаш възможност ходи и го търси.
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Ебро

Мнение от yankosan »

[quote="franko"] Може би,най упоритите ще успеят...ТУК в БГ.

Така е :!: :wink: :D :D
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Ебро

Мнение от VARHARA »

Там е проблема че от ядове нямам време,но не се отчайвам ,моите и ваште риби няма кой да ги извади :wink:
А за процента , за него така мисля .Вие сте врели и кипели в този риболов,и винаги взимам съвет от вас ,така че намаляи го :wink:
milen
Мнения: 955
Регистриран на: Пон Юли 04, 2005 11:01
Местоположение: Варна
получил Браво: 5 пъти

Re: Ебро

Мнение от milen »

Върхар :) браво , друго си е когато има риби и да опитваш и за разбереш и някои неща ,, да експериментираш.
Любо , отдавна се канех ама не намирах време , с Краси -112 :) още миналата година искахме да дърпаме натам но ...... че и тая година се размина до сега.
Върхар , хайде давай оферти :fish3: , че виж колко човека се интересуваме .
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”