Ебро

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Ебро

Мнение от VARHARA »

Здравейте пичове. Завърнах се от рая наречен Ебро. Преживяването няма как да ви опиша с думи. Поради струпани нещастия филми няма да видите, а повярвайте ми до момента поне аз не съм виждал такива . Уникален риболов ,големи риби .Вече мога спокойно да си умра :wink: Надявам се поне някоя друга снимка да ми пратят .За 3-4 дена над 50 -60 сома.Най големите 210см. 206см, 203см. 186см тия от по 170см до 150см бебенцата не им знам бройката :wink: Имахме и по големи риби но не можахме да ги извадим, не издържаха тройките :twisted: Събрахме им очите на риболовците там. Поне си направиха някой снимка с наште риби :lol: :lol: :lol: :lol: В момента съм уморен и не мога да си събера мислите ,но обещавам репортаж със снимки и клип само да ми ги пратят.
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от yankosan »

Бравус,а как ги ловихте :?:
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от VARHARA »

Само на тролинг. Поради ред неприятности който ни сполетяха на испанска земя , оборудването за кльонг изчезна. На 100% щях да си направя бойното кръщене и на тропане :cry: нооооо такъв е живота.
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от Pike1 »

VARHARA написа:За 3-4 дена над 50 -60 сома.Най големите 210см. 206см, 203см.
:shock: Баф мааму. Ти верно си бил в рая братче :wink: Супер преживяване! Браво! :wink:
MEMENTO MORI
Аватар
koiki
Мнения: 390
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 9:25
Местоположение: София

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от koiki »

VARHARA написа:Само на тролинг. Поради ред неприятности който ни сполетяха на испанска земя , оборудването за кльонг изчезна. На 100% щях да си направя бойното кръщене и на тропане :cry: нооооо такъв е живота.


Казах ли ти :wink: :D :D :D
РИБОЛОВЪТ УДЪЛЖАВА ЖИВОТА
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от Tomahawk »

И аз искам !!! :shock:
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от VARHARA »

Панцер ще те водя бе брат може да се нагласим и да отидем пак.Аз поне със сигурност ще отида пак. Много неща научих за 3 дена и много изводи си направих .Това е най важното.Ако ме светните как да кача снимки може и да кача :wink:
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от VARHARA »

Панцер мерси брат че качи някоя снимка .Има още доста но на порции да е по сладко. Имаше и още снимки с големи чудовища но се затриха някъде ,може и да ни ги пратят не знам ,очаквам ги.
Абе брат защо ми е превързана ръката :roll: :lol:Сбогом плувка ще се видим в някой друг живот :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Valentin Georgiev
Мнения: 90
Регистриран на: Съб Апр 17, 2010 8:38
Риболов: тролинг
Местоположение: stara zagora

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от Valentin Georgiev »

Страхотия, поздравления за за успешния риболов.
Двамата с Васко Ви знам, но третия що ли ми прилича на Дани?
Много ми хареса. Очаквам и репортажа както и критиките от колегите. :D
На тролинг съм навит като свинска опашка. :fish3:
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от yankosan »

Супер :shock: Направили сте си кефа :D
Троши щеката брат,от сега нататък плувката ще ти е 2м.и 50либри :wink: :lol: :lol: :lol:
Само,че кой ще вади стръв,не знам... :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от Emo-83 »

VARHARA написа:Сбогом плувка ще се видим в някой друг живот :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ще се сетиш ти за сомовете и какво е риба въобще.Ако бях на твое място бих сложил това изречение за подпис. :wink: :D
Евала Върхар.......хубавите спомени са вечни.На жени се забравят имена,но успешния риболов никога.Сега разбираш ли ме,като разказвах за Канада и 1-вата пъстърва,която видях да се улавя 8кг.Хората си счупиха краката да я пуснат.Ние от БГ-то обаче прибрахме 3бр. около 5-те килограма.Поколения трябва да минат за да започнем да опазваме рибното си богатство и клона на който седим. :evil:
Българския народ е много малък,но за сметка на това изключително прост и завислив.......Прекрасна Родина със всички заложби и скапана държава. :fish6: :idea: :evil:
Не ти завиждам.......радвам се за теб и зная какви чувства напират в душата ти.Аре са.....бегай за слънчаци на пИро. :D :P :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
sampo
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 9:16
Риболов: Тролинг
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 13 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от sampo »

VARHARA написа:...За 3-4 дена над 50 -60 сома.Най големите 210см. 206см, 203см. 186см тия от по 170см до 150см бебенцата не им знам бройката :wink:...
:shock: :shock: :shock:
Представям си какво е да ходиш на Испанско "платено" , сигурно се оди със ЗИЛ задължително :lol:
steffko
Мнения: 74
Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 19:47
Местоположение: Казанлък
дал Браво: 7 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от steffko »

VARHARA написа: :lol:Сбогом плувка ще се видим в някой друг живот :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Краси - от платиките, през кострурите и белите риби, щуките а сега и сОмОВе. Че се готвиш и да тропаш :lol: :lol: :lol: Градацията е възходяща, така че ти пожелавам догодина на снимки да те видим с.... черни марлини например !!! :fish13: :fish12: :fish12: :fish12:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от Emo-83 »

sampo написа:
VARHARA написа:...За 3-4 дена над 50 -60 сома.Най големите 210см. 206см, 203см. 186см тия от по 170см до 150см бебенцата не им знам бройката :wink:...
:shock: :shock: :shock:
Представям си какво е да ходиш на Испанско "платено" , сигурно се оди със ЗИЛ задължително :lol:
:D :P :D :P :D :P :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”