За сома и приятелите

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от yankosan »

franko написа:Трай още някой друг месец де :D .
Владо и на мен ми е любима тази :wink: .
А...няма да стане,още този месец Троли ще черпи :wink: :mrgreen:
Аватар
karakolev
Мнения: 344
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 13:03
Риболов: сом и бяла
Местоположение: Plovdiv
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: За сома и приятелите

Мнение от karakolev »

Седя и си мисля, как може да има толкова завист у хората ? Някой показва нещо, дава мнение, но не задължава никой с него и веднага се появяват двама - трима, които да му обяснят колко е неграмотен и некомпетентен. Но те от своя страна не помагат с нищо на не знаещите да се ограмотят.
Това че някои е изкарал пари от нещо, което е продал на друг с цел втория да е щастлив и подготвен с новите тенденции в риболова не виждам нищо лошо.
Спечелете доверието на хората и си вземайте и вашата комисионна какъв е проблема !!!! Това е живота, но като не можете да дадете компетентно мнение, просто четете и не еб***те ма**та на пейзажа.
http://www.interargument.com" onclick="window.open(this.href);return false;


Troli: Защото ЛОВЪТ НА РИБА става с подходящия арсенал за всяка ситуация!
tomik
Мнения: 231
Регистриран на: Чет Апр 03, 2008 10:37
Местоположение: Пловдив

Re: За сома и приятелите

Мнение от tomik »

Не виждам защо някой, който си е угодил на желанието и на мерака си, който му е влезнал на най-неправилното място, и си е купил нещо, което той самия харесва и иска да има, се обижда на хора, които го наричат риба и идиот.

Всеки един такъв човек е доволен от това, което е направил, че най-накрая е достигнал момента в който държи това за което е бленувал, и аз примерно въобще не бих обърнал внимание на такива неща.

Не виждам никакъв смисъл един човек, който е успял да накара друг човек да се чувства на седмото небе, за това, че е тикнал в ръцете му така бленувата от него мечта, да се чувства ужасно обиден и огорчен от мнението и приказките на трети лица, породени от една или друга причина. Няма да ги изброявам. Всеки сам си знае.
Този човек също би трябвало да се чувства щастлив, защото няма нищо по-готино от това да видиш един човек щастлив, и че причината донякъде си ти.

Не виждам защо трябва да мразим и ненавиждаме хората, които ни продават в магазина, возят ни с таксито си и др. Всички те не задължават никой с нищо. Всеки сам избира дали да купи от този магазин или да се качи точно в това такси.

Незнам какво още да кажа.

Дано всичко продължи по старому, че на мен лично ми харесваха ревютата на всички такъми за риболов, които се представяха тук. От тях може да черпим само опит и знания.
Аватар
spookymiro
Мнения: 681
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 15:01
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от spookymiro »

Веднъж вече постнах този мой любим цитат на Иречек:

За мен най-лошото в България, е чудесното наслаждение, което имат тук хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.

Човекът го е усетил преди 130 години. Няма какво да се дивим и чудим, че го има и сега.
Маги, какво лошо има някой да покаже нещо, друг да го хареса и да си го вземе?! На никого нищо не набутват насила в ръцете.

Според мен е по-добре да се покаже нещо па дори и с цел зарибяване, отколкото нищо! Ако не показваме и не разказваме, какво правим тука?

Поздрави!
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
Аватар
Geo
Мнения: 650
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 13:09
Местоположение: с.Сливито
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 44 пъти
Обратна връзка:

Re: За сома и приятелите

Мнение от Geo »

Чудя се на малцина,които дебнат тук с цел да доказват нещо.Тук е място да се развлечеш,да научиш нещо,да поспориш дори-естествено с мярка,но не и да доказваш себе си.
Утре във водата или на брега нали трябва да се поздравите :?.Толкова лоши неща стават край нас,поне тук да бъдем малко по-вече хора. :evil:
Когато започна да пускам всичките си сомове,значи съм изкачил върха в риболова и недостатъците ми ще останат назад.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от Emo-83 »

Тук оставих постовете в които няма разправия....колкото да се вижда,че все пак сме приятели и между нас има умни хора.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
тони котев
Мнения: 479
Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 9:20
Местоположение: София а лятото в кемпера
получил Браво: 2 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от тони котев »

Geo написа:Чудя се на малцина,които дебнат тук с цел да доказват нещо.Тук е място да се развлечеш,да научиш нещо,да поспориш дори-естествено с мярка,но не и да доказваш себе си.
Утре във водата или на брега нали трябва да се поздравите :?.Толкова лоши неща стават край нас,поне тук да бъдем малко по-вече хора. :evil:
Все едно си ми прочел мислите :idea:
Ех, с интелигентни хора се работи лесно,....но с вас господине......
ivcho79
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Апр 19, 2009 22:44
Риболов: на кльонк
Местоположение: Гиген-Байкал-Пловдив

Re: За сома и приятелите

Мнение от ivcho79 »

Панцер,хубаво е да си сред добри и верни приятели,тези сбирки са мехлем за душата.Ндявам се,че скоро ще се състои поредната уникална сбирка!!!
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от Pike1 »

Айдееее почна се :wink: :D
Поздравче! :wink:
MEMENTO MORI
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: За сома и приятелите

Мнение от kalinux »

Браво, банда, страшни сте. :D
С внимание към детайлите
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от Emo-83 »

Гледах го с кеф,ама изгоних жената в другата стая да си гледа филма.Вика ми какво е това лумкане....не може ли по тихо :!: :roll: :D
Ибааааааааасиииииииии изедниците....открихте сезона.....евала. :fish4: :fish5: :fish12:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от franko »

Ха наздраве :wink: :D .
С този допинг,където го имахте,не мога да кажа,че сте скучали :lol: .
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от LVitchev »

А бе,я някои да ми направи преразказ по клипа че тука нета ми е слаб и не мога да го гледам :roll: :roll: :roll:

Бахти и откачалките,не замръзнахте ли в тая студена вода бе,или лимонада си носехте :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от Emo-83 »

LVitchev написа:А бе,я някои да ми направи преразказ по клипа че тука нета ми е слаб и не мога да го гледам :roll: :roll: :roll:

Бахти и откачалките,не замръзнахте ли в тая студена вода бе,или лимонада си носехте :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ходи у некоя селска кръчма и се заслушай какво си говорят двама пияници.....те и тук е същото,но с по-различен интерьор.....Лоуранса на Ачката и Тубертинито на Янко. :D :D :D :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от franko »

Разправят,че ако сме били аз и Панцера крайния резултат щял да бъде друг.
Иде реч,че и двамата имат нови такъми.Единия сонар,а другия прът.Много добри попадения,браво.Обаче се прибират без риба и с ракия :D :wink: .Крайно незадоволително :wink: .Ако бяхме аз и Панцера ... :D :D .
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”