За сома и приятелите

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
Злати 76
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Сеп 04, 2012 22:18
Риболов: РИБОЛОВ НА СОМ
Местоположение: София
получил Браво: 10 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от Злати 76 »

Лека му пръст на човека
taco
Мнения: 58
Регистриран на: Съб Мар 26, 2016 21:57
дал Браво: 117 пъти
получил Браво: 106 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от taco »

Облаче падна,
разпиля всички капки...
И се разплака.
taco
Мнения: 58
Регистриран на: Съб Мар 26, 2016 21:57
дал Браво: 117 пъти
получил Браво: 106 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от taco »

Emo-83 написа:Трябва да се научим как повече да се обичаме,а не мразим.
Единия начин за това е по-често да ходим на гробищата,без повод.Ей така да запалим по една свещичка за мъртвите и да помислим, кое всъщност е важно и трябва ли да сме лоши един към друг.
Прочетох стария пост на Панцера.Той също ме впечатли.Днес се смееш,а утре може да те няма.
Днес е Прошка.......простете ме,ако съм ви нагрубил някога.
Приятели...

Рано или късно,всички умираме. Дали сърцата ни ще са пълни с любов е само наш избор. Хобито е стремеж към общуване и то открит. Светът е балансиран, приятели, и всеки може сам да избере.Тези,които не могат да се „намерят“ умират в самота. Яроста и агресията са лек! Свобода за едни - карма за други. Но аз упорито вярвам,че сърцето е живо само, КОГАТО обича. Не търсете вината в себе си, ще я намерите...

Имам една съседка, тя е много нежна с животните, но груба със старата си майка...
Доброто може само да е лично, иначе се наказва.
Останалото е мъжка суета или калпаво възпитание.
Срамуваме се да кажем на хората, че ги обичаме... докъде я докарахме, приятели!
А всички сме толкова еднакви към любовта!
taco
Мнения: 58
Регистриран на: Съб Мар 26, 2016 21:57
дал Браво: 117 пъти
получил Браво: 106 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от taco »

... нещо за приятелите, приятелството и сома!

"Ето какъв трябва да бъде ИСТИНСКИЯТ ПРИЯТЕЛ:
Да те обича, дори тогава, когато не си за обичане. Да те прегръща, дори тогава, когато не си за прегръщане.
Да те търси, дори тогава, когато си непоносим. Да ти дава вяра и сили дори тогава, когато целият останал
свят се обърне против теб. Когато ти е весело - да танцува с теб, а когато ти е тъжно - да плаче и той редом с теб...
Но най-важното от всичко е - да бъде добър "математик" и да знае как да умножава Радостите и Успехите, да разделя
Тъгата, да изважда Миналото, да съзира Бъдещето, да пресмята всички нужди, скрити в дълбините на душата ти и винаги,
винаги да остава по-голям от всички останали..."
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от Emo-83 »

Истинския приятел,застава до теб винаги,когато ти е трудно и имаш проблеми.
Когато ти е леко и лесно,всеки може да ти е приятел!
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от Иво Ломски »

Да си истински приятел не е лесно..., точно поради тази причина повечето хора дори и не опитват.
В днешно време злобата, завистта и омразата са взели връх. В тази връзка, никога няма да забравя едно интервю с проф. Чирков, който каза следното: Завистта вреди на сърцето повече от цигарите!!!
taco написа:Яроста и агресията са лек! Свобода за едни - карма за други. Но аз упорито вярвам,че сърцето е живо само, КОГАТО обича. Не търсете вината в себе си, ще я намерите...
Много истина има в написаното от Тако.
Аз бих добавил само че яроста и агресията са две от лицата на силното его. Същото, което ни кара да пропускаме настоящето, забравяйки че само тук и сега можем да бъдем щастливи!
Поздрави на всички и дръжте сърцата си живи ;-)
Живот без страст не е живот а само съществуване...
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”