Когато няма сом и бялата риба е риба.

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от max »

carbolino написа:..............................Ама за зимуска га забръска кво съм и приготвиииил мамоооо играчки хипер къстъм софт люрс :mrgreen:
Изображение
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от te4osoma »

Аз ши си карам на старите софт лурес :D :mrgreen: само ши сменя движението на китката :mrgreen: :mrgreen:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
carbolino
Мнения: 1183
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 23:39
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от carbolino »

В момента съм бръкнал на дълбоко у френската джигит кухня и на какво се нагледах не е истина.Отвориха ми се очичките на силиконьие и морафети :P
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от te4osoma »

carbolino написа:В момента съм бръкнал на дълбоко у френската джигит кухня и на какво се нагледах не е истина.Отвориха ми се очичките на силиконьие и морафети :P
Аз бъркам на дълбоко в руската джигит кухня ...на там ма влече нещо мене :D
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от max »

Ще ви кажа един виц (мръсен)

Питали българина , американеца и французина какво мислят за жените и любовниците.
Американеца казал "аз обичам жена си и уважавам любовницата си"
Французина казал "аз обичам любовницата си и уважавам жена си"
Българина мислил мислил и казал "па я ги ебем и двете ама най си обичам мама"

Нашето си е наше :D
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от ribata402 »

Tomahawk написа:Според мен не е удачно да се пишат такива " тайни " за най уязвимия период на рибите , тук във форума , където могат да го видят и недоброжелатели.
Това не е тайна и според мен е по добре да се споделя с колеги по биваците или директно очи в очи .
Поздрави.
+ 1 Това ма хич ,не е за споделяне,които си го знае..знаи... и точка.Мръвоядите само тва чакат.Уж е забрана ма ходят.ИАРА си бара ташаците. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от Tomahawk »

В нашия край няма забрана , незнам дали е ясно на някой . Но на лодкарите им е чсно и си ходят , дърпат белки ..и в торбите.
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
Аватар
vali0
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Апр 19, 2011 19:22
Риболов: Тролинг, джигинг, кльонкинг
Местоположение: кьрджали
получил Браво: 1 път

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от vali0 »

Дааа, мнооого компетентни отговори прочетох. :shock: Само вицове и скечове :lol: Най-пояснителното обяснение беше, че е вкусна. :lol: И аз така мисля. Остана някой да вкара рецепта, да го ева... :lol: А сега сериозно:-ПРАВИ СТЕ, не бива за това да се говори на висок тон. Не се сетих. Поздрави! :D
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от te4osoma »

vali0 написа: сега сериозно:-ПРАВИ СТЕ, не бива за това да се говори на висок тон. Не се сетих. Поздрави!
Точно така и не само за нея.
vali0 написа:петентни отговори прочетох. :shock: Само вицове и скечове :lol: Най-пояснителното обяснение беше, че е вкусна. :lol: И аз така мисля. Остана някой да вкара рецепта, да го ева
Рецепти винаги давам :fish4:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
тони котев
Мнения: 479
Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 9:20
Местоположение: София а лятото в кемпера
получил Браво: 2 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от тони котев »

Чух се с едно другарче, което ми каза , че 20тина лодки с бели рибки са отнесли актове, цялата случка е на Жребчево.Забраната е за всички, но някои хора явно не мислят така.
Приветствам всички усилия на ИАРА в тази посока, нека дадем шанс на бялата риба да се възстанови малко от малко популацията и :idea:
Ех, с интелигентни хора се работи лесно,....но с вас господине......
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от Emo-83 »

тони котев написа:Чух се с едно другарче, което ми каза , че 20тина лодки с бели рибки са отнесли актове, цялата случка е на Жребчево.Забраната е за всички, но някои хора явно не мислят така.
Приветствам всички усилия на ИАРА в тази посока, нека дадем шанс на бялата риба да се възстанови малко от малко популацията и :idea:
Тия няма ли да искат подписка срещу ИАРА,че са наказани.
Други отново на Жребчево са метали силикони от брега.ИАРА ги е проверила,но са нямали риби.....това е наглост.
Никакви оправдания не приемам за това нагло поведение видяно от мнозина.После що нямало риби по водоемите и циганите били виновни.Ебаси личния пример на водещи риболовци лакумници.Същите въобще не са гладни.
Подобни муцуни се подвизават и по другите водоеми.Най-вече в околностите на Шумен. :evil:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
spookymiro
Мнения: 681
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 15:01
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от spookymiro »

За съжеление актовете не вършат никаква работа. Не си го плащаш и толкова.
Виж, ако освен акта ти приберат и всички риболовни приспособления които са с теб - вече е друга работа.
Ловиш от лодка и имаш бяла риба в нея - арее лодката отива или на снаряжение към ИАРА или на търг.
Само страхът ще свърши работа. Нищо друго.

Поздрави!
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
shkarcheto
Мнения: 791
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 19:26
дал Браво: 1 път
получил Браво: 2 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от shkarcheto »

Каквото и да правим и глоби да слагаме, докато не се смени мисленето на хората, няма да се получи нищо, затова обаче трябва друга държава, не най-бедната като нашата в цяла Европа. Макар и да мисля, че оправия няма. Аз в случая не виждам лошо да си ловят на силикони колегите, въпросът е да не пребират риби и да не хвърлят върху гнездата... :fish8:
Аватар
vali0
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Апр 19, 2011 19:22
Риболов: Тролинг, джигинг, кльонкинг
Местоположение: кьрджали
получил Браво: 1 път

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от vali0 »

Вчера много се изкефих. Един познат, на който му се наложи да пренощува РПУ-то, ми каза че там е лежал около 60год. мъж, облечен с камуфлажи. Прибрали го от някакъв язовир. А когато моят познат е ходил да пуши в двора на полицията, е видял купчина мрежи. :oops: :mrgreen: :oops:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от Emo-83 »

Шкаров аз не съм съдник или прекален светец.Има забрана за ловене на бяла риба,но за съжаление тя се хваща на воблери.Какво трябва да направим.....естествено да я пуснем.
Приемам,че може някой да си опържи една бяла риба и да си я прибере.Но да отидеш на боклуците и да си меташ целенасочено със силикони за бяла риба......е това не го приемам.Освен това е нагло да го правиш пред всички колеги.Ние да не сме по-прости.
Като искаш толкова една бяла,качи се на лодката и троли за сом и ако хванеш една си я прибери.Но какви са тези демонстрации и то на видни риболовци.Трима човека веднага ми звъннаха да ми искат тел. на ИАРА и да взема отношение.Според мен това освен лакомия граничи с тъпотия.Друго обяснение нямам. :roll:
И сега понеже зная,че четът....ще ме псуват и ще си търсят всевъзможни оправдания.Вместо да се чукнат по главите и да си кажат..."Чакай бе,аз какво направих....редно ли беше да се излагам :!: :fish6:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”