--Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от VARHARA »

Вярвам ти Лябак.Руснаците се кълнат в халкото. Бъзвам го Емича ,за щука щот знам че сомове има извадени преди това на халко :wink: Този е на халко на Ивето от Данчо .
И аз се снимах с него ,все пак за първи път виждах тогава такава риба :lol:
Изображение
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от Иво Ломски »

Нилсове явно са много добри воблери и отсега е ясно че има бъдеще в тях, но не е нужно да пишете едно и също по всички теми!

Ако трябва да кажете нещо за Нилса в тази тема, то същото би следвало да бъде нещо от сорта -
max написа:Big Mouth
Абсолютно нова концепция в спининг и тролинг риболова създадена от водещ финландски експерт специално за Нилс Мастер. Примамка с динамична и привлекателна игра и невероятно ясна и силна худродинамична следа.
Emo-83 написа:Четиридесет години опит Нилс Мастер е показал, че ефектът, който прави примамката във водата, далеч по-важно от това как изглежда.

ПП: Имам една препоръка за http://www.e-fish.bg" onclick="window.open(this.href);return false;. Обозначете цветовете в сайта, защото когато човек иска да пазарува от него, трябва да си отвори каталога и да гледа на кой номер кой цвят съответства.
Живот без страст не е живот а само съществуване...
Аватар
karakolev
Мнения: 344
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 13:03
Риболов: сом и бяла
Местоположение: Plovdiv
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от karakolev »

Цифрите от ляво на воблера са цветовете
http://www.interargument.com" onclick="window.open(this.href);return false;


Troli: Защото ЛОВЪТ НА РИБА става с подходящия арсенал за всяка ситуация!
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от Иво Ломски »

karakolev написа:Цифрите от ляво на воблера са цветовете
А ти откъде знаеш № 101, № 24 или № 22 кой цвят са? Трябва ти каталог, нали? Или ... :roll:
Живот без страст не е живот а само съществуване...
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от VARHARA »

Ще ги пробваме ,времето е пред нас.Сега ще му се обадя на Емо да ми задели 3-4 бр.
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от bai ves »

:wink: Да не ме хапнете ей сега, Нилсове- Милсове, Халко- Малко и тн вървят сега , както и Орачите Йо Йо Зури- Мури , щото са нови и неупотребявани масово. Както и силиконите с хединг кънектор. След някое време като ги научат рибите, то пак ще излезне нещо ново. :roll: :shock: :P

ПС . пробвайте Цалт, има пълнозърнест ляб в тези. Както и не забравяйте Йоги и Монарх :wink:
shkarcheto
Мнения: 791
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 19:26
дал Браво: 1 път
получил Браво: 2 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от shkarcheto »

"ПП: Имам една препоръка за http://www.e-fish.bg" onclick="window.open(this.href);return false;. Обозначете цветовете в сайта, защото когато човек иска да пазарува от него, трябва да си отвори каталога и да гледа на кой номер кой цвят съответства."

Избираш си цифра отдясно кликваш върху нея и воблера на снимката моментално си сменя цвета с избрания от теб, от това по-удобно не бих казал че има, първо пробвайте после се чудете къде не сте разбрали. И аз така преди време се бях оплел в едни ордъри в американски сайтове. здрави линии
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от Иво Ломски »

shkarcheto е прав! Все пак препоръката си остава, защото на мен ми е по-лесно да ги видя на едно фото (както е във воблершопа), отколкото да цъкам като луд на всеки модел :wink: Естествено, хората не трябва да се съобразяват с мен, просто така мисля че ще е по-удобно за потребителите :)
Живот без страст не е живот а само съществуване...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от Emo-83 »

Иво Ломски написа:shkarcheto е прав! Все пак препоръката си остава, защото на мен ми е по-лесно да ги видя на едно фото (както е във воблершопа), отколкото да цъкам като луд на всеки модел :wink: Естествено, хората не трябва да се съобразяват с мен, просто така мисля че ще е по-удобно за потребителите :)
Е това ти е проблема....воблершопа.Влизал си там и желаеш да е,като там....нарочно не е.
Искаме да имаме лице различно от другите сайтове.Освен това ние сме на 2 месеца,но вътре не пречи да има почти всички воблери внасяни в Б-я.
Върхи,нещо тотално си се объркал за щуката.Не помниш ли,че на този воблер я хвана,когато бяхме на бивак и Троли ни нарече гнездото на осите.
Освен това направи справка и попитай Орозов дали не сме роднини по женска линия.Другото което направи той е още преди да влезнат в БГ да ми подари 3 мостри.Тогава не тролех и ги подарих на приятели.
Сега на колегата Минимал съм му изпълнил поръчка.Дал съм му 2 воблера от ловящото Халко,за което ти казваш,че ги няма и няколко Нилса.Но наистина не искам тук да говорим за това и утре ще изтрия последните постове.
Ако писах тук Иво е защото имаше линк от който някой все пак можеше да научи нещо.
И за да не ставаме досадни,кажете за коя ф-ма да говорим в тролинга.Аз предлагам да ги подпукаме наред за да се видят кои са биячките.
п.п.Иво забравих баце за изгледа на воблера дето си ми го пуснал.Зная какво мислиш,но хората визират,че при пластмасинела може рибката да изглежда,като жива......а ти пак си мислиш за цветовете.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от VARHARA »

Знам много добре деня и датата дори .Не винаги човек има щастието да му клъвнат 4 сома за час-час и половина :wink:
Аз казвам че съм хванал първата голяма щука на халко на жребеца :wink: Ха докажи че не е така :wink: Нали ме питаше в какво съм първи -та измислих най голямата тъпотия за теб:mrgreen: :wink: :mrgreen: По важните неща се знаят,няма нужда аз да ги натрапвам :wink:
За халкото бас правя че не си намерил това което иска Тишо. Ако си го намерил имаш бутилка медена ракия. Не сменяй човките сега ,и аз можеше да го направя :wink: Но другите цветове не ми харесват на мен , на сома може и да му допаднат :wink:
Дай ми цвят H68 SR Обърнал съм света да му го търся но има само H68DD. Воблерите са пред мен ,сутринта ми пристигнаха и плитки и дълбоки. Ще ловя с тях в Италия :wink:
п.п
Мисля че на хората им писна от нас двамата :!:
Има телефони ,там викам да се правим на велики :wink:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от boababa »

Нямаме нищо против да сте велики,но Троли дебне и ще ви разцепи по шевовете! :twisted:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от boababa »

Напротив,по темата сме щот Силурус Гланис определя кой е по-велик и уловът му показва много-точно! :wink: Емо и Макса се у..раха,У...пикаха пред големия и не стават за нищо а екипажа на Върхи е пародия от три части!На три сома един вадят,че са лабави в ръцете и са прекалено красиви!Сомът обича грозното и за това се лепят на Троли,само погледнете през очите на рибите и ще влезете у час! :wink:
Изображение
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от Emo-83 »

VARHARA написа: За халкото бас правя че не си намерил това което иска Тишо. Ако си го намерил имаш бутилка медена ракия.
Намерил съм му R1 Pink Fluro i R19 pink head....без смяна на човките....утре ходи да ги видиш на централния офис в Н.Загора.
По принцип пия и Гленфидиш-12 или Кардю каничка. :shock: :wink: :D :P :D
Ако искаш такива воблери няма повече....последния замина за Бургас Меден Рудник.Има последни 3бр.на цвят R25 Mulet.Те стават за сменяване на човките на размер 150 обаче.
Мисля,че с по-голям успех можеш да ловиш с ето това,защото гази на същата дълбочина.
Изображение
Вземи един от Тишо да ги срвавниш,като игра.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от VARHARA »

Нали това ти пиша .Обърнах всичко и едвам намерих 3-4 бр 125 SR-ки. Ма Тишко бърза.
Нилса бил на мода . Сома от мода не се интересува :wink:
Сега съм заредил воблери който рядко са влизали във водата .Ще им дам шанса като им дойде времето или още утре -зависи от времето. :wink:
Изображение

п.пСаше ФЛюбих се в теб бре. Изрод такъв :wink: :lol:
Аватар
Geo
Мнения: 650
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 13:09
Местоположение: с.Сливито
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 44 пъти
Обратна връзка:

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от Geo »

boababa написа: Изображение
Това рибешко око те прави доста по-добре,отколкото си в действителност.То на красивите жени винаги се падат такива мъже... :lol: :lol:
Когато започна да пускам всичките си сомове,значи съм изкачил върха в риболова и недостатъците ми ще останат назад.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”