--Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от LVitchev »

А бе,още се чудя,защо бе хора,след като сома не вижда,купувате само определени цветове :lol: :lol: :lol: Емо,давай им от "НАЙ-РАБОТЕЩИТЕ" какво ги мислиш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от Emo-83 »

LVitchev написа:А бе,още се чудя,защо бе хора,след като сома не вижда,купувате само определени цветове :lol: :lol: :lol: Емо,давай им от "НАЙ-РАБОТЕЩИТЕ" какво ги мислиш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
За сведение на Върхи ще му кажа,че тази реклама дето я е пуснал е хубава на уважавана ф-ма от мен.Но ще го попитам знае ли кой е измислил формата на Тел-Денсера :!: :?:
Нарочно е пуснал реклама на Рапала.За това,ако утре иска Нилс Мастерс да се обърне към Тишо.Той ми е дистрибутора и рекламното лице за района Ст.Загора-Н.Загора. :shock: :wink: :D
Любак,днес на шега и майтап продадохме доста Нилсове.В интерес на истината търсят все цвят 24.От него поръчвахме двойно,а свърши.Но споко след 25 дена пристигат отново.
Само Генерала се стисна и си купи 3бр.,но си направи собствена заявка с капаро. :wink: :P
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от boababa »

Емо,кажи на Макса,че го мразя и ровя по кофите заради него! :cry: :evil:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от Emo-83 »

boababa написа:Емо,кажи на Макса,че го мразя и ровя по кофите заради него! :cry: :evil:
Утре влизаш и те посрещам с Нилс подарък.Споко у тефтера всичко се пише.Например заменям Перла Лукс и печка Мечта за 3 Нилса. :D :P :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
славеe
Мнения: 651
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 20:32
Риболов: сомoв
получил Браво: 2 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от славеe »

Emo-83 написа:
boababa написа:Емо,кажи на Макса,че го мразя и ровя по кофите заради него! :cry: :evil:
Утре влизаш и те посрещам с Нилс подарък.Споко у тефтера всичко се пише.Например заменям Перла Лукс и печка Мечта за 3 Нилса. :D :P :D
Изгубихте,състезание с Иво,за първа хваната риба,чакам си наградата по еконт,щото а дойдех да си я взема,а изгорех като Троли.
Колкото по редко ви виждам...... :lol: :lol: по богат ставам :lol: :lol:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от boababa »

Надявям се на Генерала да сте му дали чукнати или леко дефектни воблери,да види как се лови у "трета глуха"! :wink: Ако почне да лови с тех уклеи,ще стане екстра и ще се посмеем от сърце! :mrgreen: До тогава,ще го гледам лошо! :evil: Мноо ме дразнят всекакви генерали,надувковци! :twisted: :mrgreen:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от boababa »

славеe написа: Колкото по редко ви виждам...... :lol: :lol: по богат ставам :lol: :lol:
Тоа Макса,ще се окаже паяк-"черна вдовица"! :shock: Примамва те в офиса и те обезкостява до шушка! :cry: :cry: Треа да пратя друг вместо мен,да не изгорим на слънце! :cry: :oops:
Последно промяна от boababa на Сря Апр 25, 2012 22:13, променено общо 1 път.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от Emo-83 »

славеe написа:
Emo-83 написа:
boababa написа:Емо,кажи на Макса,че го мразя и ровя по кофите заради него! :cry: :evil:
Утре влизаш и те посрещам с Нилс подарък.Споко у тефтера всичко се пише.Например заменям Перла Лукс и печка Мечта за 3 Нилса. :D :P :D
Изгубихте,състезание с Иво,за първа хваната риба,чакам си наградата по еконт,щото а дойдех да си я взема,а изгорех като Троли.
Колкото по редко ви виждам...... :lol: :lol: по богат ставам :lol: :lol:
ОООООооооооооо що ти трябваше да се обаждаш.
Краси ми звънна преди 5мин.Търси някакъв воблер,дето във водата си му казал за него,а на брега си си траял.Утре ти носим шоколад Милка детски....ягодка ти отива.Но ти вземи воблера и оная кутия дето ми я обеща.Ще му пращам воблера по Еконт,но каза да гледаш транспорта да не е по-скъп от примамката. :D :P :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от Emo-83 »

boababa написа:
славеe написа: Колкото по редко ви виждам...... :lol: :lol: по богат ставам :lol: :lol:
Тоа Макса,ще се окаже паяк-"черна вдовица"! :shock: Примамва те в офиса и те обезкостява до шушка! :cry: :cry: Треа да пратя друг вместо мен,да не изгорим на слънце! :cry: :oops:
Споко бе....сам съм,други няма.Ще обслужим,но няма да бараш.....щото си с двойно лепеща по дланите.Искам да пляскаш с ръце и да пееш до като си в офиса. :wink: :shock:
На Макс му дойдоха 3 лодки и му дреме за воблерите.Две продаде от камиона.....даже клиентите си ги сваляха сами.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от Emo-83 »

VARHARA написа:Изображение

:wink:
Върхи,чети малко и се образовай.Нарочно статията е дълга за да съм сигурен,че Панца ще я прочете.Стига копиране на заучени неща,фрази и моди.Рапала е дин от най-могъщите производители,но не всичко,като цветове и форми е измислено от тях.
В света на ментетата прочети нещо истинско и ако желаеш се докосни до него.Защото само 1-вите са винаги 1-ви........останалото е копи-пейст и многобройни с нищо незапомнящи се последователи.
Троли е прав да се похвали.Той 1-ви успя да улови риба на тролинг в Б-я с примамката на Нилс Мастер.Може да е смешно,като постижение или реклама,но ми кажи ти в кое си бил 1-ви.
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 37#p714637" onclick="window.open(this.href);return false;
В сремежа си да науча повече неща за тролинга на сом,четох и обсъждах много с Томахавката.Сега продължавам да правя същото....образовам се и откривам нови неща.
Голяма,но не пряка помощ ми е оказал Троли.В стремежа си да разбера,това копеле ненормално ли е......му четях постовете под лупа.Може да не е тролингист от световна величина,но ви гарантирам,че знае неща за които малко хора са се досетили.
До такава степен се вманиачих,че започнах да опознавам противниците си следейки ги.Така открих фирмата Нилс Мастерс.....да точно така.....следейки покупките на определени участници от форума.Дано се сетите сега,защо не го триех....учех се от неговите гатанки.Това в което ме обвиняваха Марко и Милен ми помогна да напредна.Те така и не разбраха,че не одобрявам начина му на писане и обръщание към колегите.Но все пак говореше за риби и начин на улавяне......нещо,което не можах да прочета в един техен пост.Не им се сърдя за това,но някога бяхме приятели.Развалихме дружбата,защото не съм триел някакъв индивид на 100%.Не съм Господ за да заличавам личности,наричани от някои хора клоуни.Това също е професия,за едни престижна,за други не.
Наслагването на многото мнения,четенето на чужда литература и пускането на биячки ми отвориха очите за тролинга.Именно заради това от напълно скучна дисциплина той се превърна във любимо занимание и трениране на мисълта.
Още съм далеч от постигането на нещо,но когато това стане факт,ще зная защо се е случило.То няма да бъде благодарение на случайноста или копи-пест,а следствие на моя труд.
Стремежа ми към обогатяване и даване на някакво лице ме доведе до една истинска ф-ма липсваща на българския пазар.
Щастлив съм да съм неин вносител и не се срамувам да я рекламирам,защото съм убеден в качествата и.Дано те донесат голямо удоволствие за всички нас риболовците.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от VARHARA »

Бе ти луд ли си бе Емо,пак нещо влизаш във филми :wink: . Ква реклама кви 5 лв бре.Да не съм вносител или дистрибутол на рапала и др. :lol: Според теб дали ме интересува кой и защо е измислил дадена форма и т.н .
Преди 2 седмици имахме кълване на 3 различни воблера . Рапала, салмо и халко.Цвят, големина и дълбочина -различни .Минкич му върви като на бясно куче. Какъвто и воблер от мойте да му дам хваща сом :wink:
Късмета го имаха този ден Тишо и Минко. Аз освен бели друго не хванах. Направих си изводите защо е така . За мен този риболов беше поучителен .
Мен ме интересува да съм във водата ,да експериментирам и ако имам късмет да хвана :wink: . Теорията я оставям на теб, практиката остави на мен :wink: :mrgreen: :fish6: :lol: :lol: :lol: :lol:

Пуснах снимката заради Троли -да и се порадва ,понеже е най върлия фен на рапала,както Жорката на салмо. Аз съм фен на всички ,не съм моногамен :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от Emo-83 »

VARHARA написа:Бе ти луд ли си бе Емо,пак нещо влизаш във филми :wink: . Ква реклама кви 5 лв бре.Да не съм вносител или дистрибутол на рапала и др. :lol: Според теб дали ме интересува кой и защо е измислил дадена форма и т.н .
Преди 2 седмици имахме кълване на 3 различни воблера . Рапала, салмо и халко.Цвят, големина и дълбочина -различни .Минкич му върви като на бясно куче. Какъвто и воблер от мойте да му дам хваща сом :wink:
Късмета го имаха този ден Тишо и Минко. Аз освен бели друго не хванах. Направих си изводите защо е така . За мен този риболов беше поучителен .
Мен ме интересува да съм във водата ,да експериментирам и ако имам късмет да хвана :wink: . Теорията я оставям на теб, практиката остави на мен :wink: :mrgreen: :fish6: :lol: :lol: :lol: :lol:

Пуснах снимката заради Троли -да и се порадва ,понеже е най върлия фен на рапала,както Жорката на салмо. Аз съм фен на всички ,не съм моногамен :wink:
Не влизам във филми,а използвам твое фото за да напиша и разкажа неща,които мисля.
Според мен би трябвало да те интересува за формат и определения цвят които ловят.Иначе ще си взимаме воблери само,защото така се казват.
Отностно вървежа го има този момент.Той е в част от играта на всяка дисциплина.Но понякога освен случайноста успеха е плод на знания.На Ивайловград някои им скъсаха ританките,но други всепризнати майстори се молиха за удар на сом.
Преди не знаех точно и не бях сигурен,защо съм фен на Мацака и Гео.Сега съм сигурен.Споделям тяхната философия за по-големите примамки.Когато исках да хвана бяла,променях воблерите и съответно кълванетата на определения вид.Чувствам се щастлив от напредъка ми в избора на воблер и селектирането на определен вид.Да наистина на всеки воблер може да ти клъвне всякаква риба.Но случайноста може да се избегне с подходящите примамки.....или по-скоро да се насочи.
Отностно твоя риболов,завиждам ти само на това,че всичко ти е близо.Ти по принцип си най-силен,когато другите не могат да ходят......зимата или забраната(това е шега и леко кълване).
Не приемай постовете ми,като човек който се заяжда с теб.Сети се какво противоборство е имало между хората тук отностно начина на улов.Това не е личностна борба,а спор между хора за достигане на някаква истина.За съжаление обичам да дърпам дявола за опашката,но съм ти казвал,че е добронамерено и без лошотия.Ще се радвам,ако си прочел статията,защото именно от такива неща,човек си сверява теорията и научава дребелои,които в последсвие се превръщат знания.
Точно сега ми звънна Гео и съм щастлив,че повтори думите ми без да съм взаимствал от него.....за начина на мислене и риболов говоря,а не за личности с техните качества. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от VARHARA »

Емо..........
Троли е прав да се похвали.Той 1-ви успя да улови риба на тролинг в Б-я с примамката на Нилс Мастер.Може да е смешно,като постижение или реклама,но ми кажи ти в кое си бил 1-ви.

:lol: :lol: :lol:
Така си го написал това все едно е прецедент Нилса да хване риба:lol: :lol: :lol: :lol:
Да хвана момчето,лично ми се похвали. После рови 1 час в кутията че да ми го покаже :wink: пази си го за нов :wink: :lol:
Аз пък хванах щука на халко за първи път в бг.Точно Орозов ги беше вкарал :wink: .Не ги бяхте чували още :wink: Когато казвах за воблера ,ми казваха че става само за ключодържател :lol:

Изображение
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Silurus Glanis-експерименти,доказателства и факти.

Мнение от LVitchev »

Върхи,още преди Орозов да научи за Халкото,аз си взех един от вънка,накарах един приятел - Атила да ми го достави и след като това стана,още на десетата минута от пускането,удар,засечка,задържане,напън и рибата си замина заедно с воблера.Халкото ги внесоха месеци след това :wink: :wink: :wink: Рибата беше толкова голяма че шимано Спийд Мастер 50-100 удари върха отзад в мотора :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”