Река ПО

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Река ПО

Мнение от VARHARA »

Тъй като вече на 100% нещата са готови и на 4.05 .2012 пътуваме група от 8 човека за Италия ,та да попитам.
Ходил ли и някой от колегите на р. По. Любопитно ми е да сподели риболова .
Как са ги ловили ? Такъми ? Воблери?Силикони?Стратегия,тактика? Дълбочини на реката...........
Информация която ще ни е полезна още от първия ден да почнем да ги дърпаме :wink:
Аз знам че мой приятел на кльонк е вадил до 140кг сом и има късания на 1.2мм монофил :shock: Той ще е с нас но въпреки това искам да придобия повече инфо .
Аз имам световни първенства в Италия но по голяма риба от 2кг не съм вадил :( :oops: :lol: сега ще се поправя :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Река ПО

Мнение от Emo-83 »

Да ходил съм всеки четвъртък до неделя.....щото в понеделник бач.И що не ме вземеш със тебе да ти покажа как се ловят сомове.Държа ти пълна партия на разходите,които ще направиш до там и обратно. :wink: :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ninastefanina
Мнения: 1571
Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 23:05
Риболов: На плувка.
Местоположение: София

Re: Река ПО

Мнение от ninastefanina »

Emo-83 написа:Да ходил съм всеки четвъртък до неделя.....щото в понеделник бач.
:lol:
I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
"Колкото повече глупости правя,толкова по-популярен ставам"
Аватар
Geo
Мнения: 650
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 13:09
Местоположение: с.Сливито
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 44 пъти
Обратна връзка:

Re: Река ПО

Мнение от Geo »

Върхи,сега искат ли разрешително "D" след като сме в ЕС?
Когато започна да пускам всичките си сомове,значи съм изкачил върха в риболова и недостатъците ми ще останат назад.
kadravia
Мнения: 316
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 21:53
получил Браво: 1 път

Re: Река ПО

Мнение от kadravia »

Върхи не се излагаи,къде си тръгнал маи месец на По.Много е рано човече,верваи ми,така ще се валатираш там ще няма да пишеш у форума поне 2 години.За големи толупи там се ходи септември.Маи месец водата ще е на кокал.Плюс това тоя риболов още ти е непонятен,това там не е Ебро.Рибите са дори по трудни и от БГ.Казвам ти го щото имам приятели които ходиха там с голямата кошница,а се върнаха като насрани.Там големите ги ловят на буи.Наи добре е да си намерите някои местен за водач,там ги има доста,знаят местата,техниките,стръвта :wink: Отделно от това там изискват сумати документи за лодки и тн.Иначе ти пожелавам успех и фани направи един хубав филм че ми омръзна да гледам по хобито как ловят стръв :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Река ПО

Мнение от LVitchev »

Само спиниг,воблери и силикони от големите на Орка.Мятате и се кефите,ще им скъсате шушоните но се иска да ги намерите къде са че по това време започват да се предвижват към местата където им са бойщата.Аз също се замислям и ако имам възможност ще дойда,ако не,здраве да е,ще ходя,когато имам пари :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: Река ПО

Мнение от Иво Ломски »

Важно е да следите нивото на реката. Хората казват, че има два сезона на прииждане на нивото на водата. Единия е Май-Юни, а втория е Октомври-Ноември, а водния стълб може да се повиши за дни с 5-10 метра :shock: Лудница. Повечето места са около Мантова Изображение , но съм чувал да хващат добри риби и в началото да делтата
На този сайт можете да следите нивото на водата
http://www.arni.it/attivita/monitoraggio/bollettino.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

а тук и времето -

http://freemeteo.com/default.asp?la=1&g ... 986&pid=15" onclick="window.open(this.href);return false;
Живот без страст не е живот а само съществуване...
славеe
Мнения: 651
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 20:32
Риболов: сомoв
получил Браво: 2 пъти

Re: Река ПО

Мнение от славеe »

Toя път си вземи камера челник :lol: :lol: сгъваема въдица тип дърводелски метър,дръж я в джоба,да не тия гепат пак :lol: :lol: А инфо за воблери не ти требва,ти си си калитко и ще хванеш.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Река ПО

Мнение от Emo-83 »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Река ПО

Мнение от LVitchev »

Емиле,не се хилете със Славе,ами давайте да отиваме за няколко дни,пести пари и да ходим,поне да им натрошим кимбериците на спинингистите :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Река ПО

Мнение от Emo-83 »

LVitchev написа:Емиле,не се хилете със Славе,ами давайте да отиваме за няколко дни,пести пари и да ходим,поне да им натрошим кимбериците на спинингистите :lol: :lol: :lol:
Аз съм поканен официално днес. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Река ПО

Мнение от LVitchev »

А аз още вчера бях поканен :wink: :wink: :wink: Снощи по точно :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Река ПО

Мнение от boababa »

Предадохте се на италианските сомове,щот не моете да си фанете достойни на кила Булгеришен силуритакис! :evil: :twisted: Лек път,аз ще ви посрещнем на границата с два броя сома по петдесет-50-50кила! :wink: :mrgreen:Дано станете върхарчета по-По или да ви скъсат от Еб.. на Ебро! :mrgreen:
Последно промяна от boababa на Вто Фев 28, 2012 21:20, променено общо 1 път.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Река ПО

Мнение от LVitchev »

Ще идем да ги намяткаме и се връщаме бе,какво плачеш :lol: :lol: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Река ПО

Мнение от Emo-83 »

Troli,а молим те да си пишеш у спининго....остави ни на нас сомовете. :D :D Ходи,там чакат те,като Месия......пардон по-скъп си им и от Мърляча.А да те видим сега можеш ли да защитиш сомската чест.Изяви се,като боец,ама се пази от БАН.....щото после тука ще е тишина. :fish6: :wink: :P
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”