--Зарибяване със сомчета

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
ribaria1
Мнения: 581
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 11:34
Местоположение: СВИЛЕНГРАД

--Зарибяване със сомчета

Мнение от ribaria1 »

Малко да разчупим темата-бях обещал да помогна за намирането на
зарибителен материал-малки сомчета.
Току що говорих с мой познат,който се занимава отглеждането на таквиз жиуотни... 8)
В момента е заложил около 6000 бройки ,които към края на месец
юни ми каза че ще са от порядъка на 18-20 сантиметра.
Цената им ще е около 2,5 лв за бройка.
Това е положението-мислете и пишете за вашето решение,та ако стане алъш вериша,да търся и превоз до там където искате да се зарибява с сометата.Имам един авер с голям бус и инсталацийка за кислород вътре-може да се навие да докара матреала на место-въпрос на договорки....
Е тва е от мен.
НЕКА ДА Е ЛЯТО...
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

ribaria1 написа:Малко да разчупим темата-бях обещал да помогна за намирането на
зарибителен материал-малки сомчета.

Браво , Рибарче!!!


Ами сега :roll: :roll:
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Рибарче благодаря ти.Още тази вечер ще разговарям с момчетата.Исках да чуя мнението и на другите за това те помолих да пуснеш инфото тук.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
kalins
Мнения: 1091
Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 14:46
Местоположение: Sofia

Мнение от kalins »

Ега стане тази година.Петьо,ако намериш сомчета ще е супер,че парите взеха да мухлясват
Добре е да си добър
Аватар
emilkg
Мнения: 386
Регистриран на: Вто Авг 15, 2006 12:30
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 2 пъти

Мнение от emilkg »

Аз пък мога да говоря с Кириша да чупи малко цената (ако са от него сомчетата) заради благотворителната акция, и да помогна на рибачето ако мога с нещо че сме от един град.
Аватар
kiko_gadniko
Мнения: 67
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 20:39
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

рули калина и шевинива

Мнение от kiko_gadniko »

Отражение собственной тени Склонился туман над ясностью Любое отрицание насилует разум Бесстрашие - внутрь опасности Рельсы в виде пересечения Разлетелся мой поезд на части Рассыпаются осколки в
Последно промяна от kiko_gadniko на Пон Дек 21, 2009 21:31, променено общо 2 пъти.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Разбрахме се тази вечер в кръчмата.Купуваме 1000бр.Ако намалят цената екстра-ще са повече сомленцата.За транспорта ще съберем отделно.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
kiko_gadniko
Мнения: 67
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 20:39
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

где нырять после красного моря

Мнение от kiko_gadniko »

Читаю я сейчас Ирминсульнашёл только на аглийском, но текст давольно простой. До фразы о том что "существует некая сила большого взрывая" которая предотвращает гравитационный коллапс было интерес
2 mike7 если повезет хард в гарантию сдашь сам ты ниче не сделаешь Дурацкое дело (сдать) не хитрое, мне жутко интересно, почему так? Это не первый случай, ещё на Р-4 875 - ой маме, поставил го
Последно промяна от kiko_gadniko на Пон Дек 21, 2009 23:03, променено общо 2 пъти.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Не е късно-споко само.Чакай да е сигурно.Иначе в кръчмата може да оставиш.И Тролката каза,че ще даде. :lol: :P :lol: За да ловят и децата му-не само той големите от моя дядо-дето зарибява 1962г.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
kiko_gadniko
Мнения: 67
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 20:39
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

почти доделал у себя багажник

Мнение от kiko_gadniko »

Новости спорта Андрей Шевченко может перейти в Фенербахче.Новость о том, что турецкий клуб(четверть-финалист последней Лиги Чемпионов),договорился о переходе форварда Челси,появилась
Последно промяна от kiko_gadniko на Пон Дек 21, 2009 21:37, променено общо 2 пъти.
Аватар
ribaria1
Мнения: 581
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 11:34
Местоположение: СВИЛЕНГРАД

Мнение от ribaria1 »

Току що говорих с човека с превоза-ще ги докара при вас,само да е що годе свестен пътя,че буса е чисто нов-да не му искъртим дингилите по некои сокаци.Има големи бидони от по тон единия-в буса мисля че влизат три бидона-два са пре- достатъчни за 1000 бройки.Днеска ще говоря с човека за цената на сометата-ако може малко да отбие от цената.Ако решите че бройката ще е малко по голяма-дрънкаите овреме да ги оферираме.
Цената на транспорта ще е 1,5 лева на километър само в едната посока-демек от порядъка на 450 лв. ако е 300 км до мястото на зарибяване.
Тъкмо говорих и с сайбията на сометата-сега са 3 см. , каза че ще станат до края на юни -18-20см.Офертата е приета,цената е 2,5 за соме,като съм уговорил 100 бройки бонус-накратко цената се калкулира на 2,25 лева с бонуса.
Дано не ги умори неква болест-живот и здраве в края на юни,ще дойда и аз до Софето да се видим и да пуснем младите животинки да растат... 8)
НЕКА ДА Е ЛЯТО...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

ribaria1 написа:Току що говорих с човека с превоза-ще ги докара при вас,само да е що годе свестен пътя,че буса е чисто нов-да не му искъртим дингилите по некои сокаци.Има големи бидони от по тон единия-в буса мисля че влизат три бидона-два са пре- достатъчни за 1000 бройки.Днеска ще говоря с човека за цената на сометата-ако може малко да отбие от цената.Ако решите че бройката ще е малко по голяма-дрънкаите овреме да ги оферираме.
Цената на транспорта ще е 1,5 лева на километър само в едната посока-демек от порядъка на 450 лв. ако е 300 км до мястото на зарибяване.
Тъкмо говорих и с сайбията на сометата-сега са 3 см. , каза че ще станат до края на юни -18-20см.Офертата е приета,цената е 2,5 за соме,като съм уговорил 100 бройки бонус-накратко цената се калкулира на 2,25 лева с бонуса.
Дано не ги умори неква болест-живот и здраве в края на юни,ще дойда и аз до Софето да се видим и да пуснем младите животинки да растат... 8)
Пътя до там е само асфалт и магистрала.Но километрите са доста и за тия пари ще вземем още сомчета.Ще взимам май буса от Кюстендил с ваните за риба и ще ходим с него.Така иначе трябва да дадем 1000лв за транспорт само.Не знам-преценете и дайте мнение и вие.Целта е да пуснем повече сомлета.Ама всеки има мнение,а мойто е това.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Geo
Мнения: 650
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 13:09
Местоположение: с.Сливито
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 44 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Geo »

Ако измислите нещо като сметка и други сигурно ще се включат.Може някой от организаторите да даде личната си сметка,мисля че пак става.Както си пишем ,така с натискане на няколко бутона паричките ще са при вас.А бе пирамитки не сте ли правили :lol:.Иначе сте царе да измисляте дивотии и бъзици.Хайде някой да помести личната си сметка да се включа поне аз!
Когато започна да пускам всичките си сомове,значи съм изкачил върха в риболова и недостатъците ми ще останат назад.
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

Geo написа:Хайде някой да помести личната си сметка да се включа поне аз!
Не става така :twisted:

Парите се носят лично на Сашо Сома, а вратата се отваря с крак :wink: , защото ръцете са заети от тавата с агнето :lol: :lol:

п.п. Винаги съм готов да помогна в такъв случай :lol: :lol: :lol:
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
Аватар
ribaria1
Мнения: 581
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 11:34
Местоположение: СВИЛЕНГРАД

Мнение от ribaria1 »

[quote="Emo-83"

Пътя до там е само асфалт и магистрала.Но километрите са доста и за тия пари ще вземем още сомчета.Ще взимам май буса от Кюстендил с ваните за риба и ще ходим с него.Така иначе трябва да дадем 1000лв за транспорт само.Не знам-преценете и дайте мнение и вие.Целта е да пуснем повече сомлета.Ама всеки има мнение,а мойто е това.[/quote]

Не бе баце-това е крайната цена за транспорта дето съм я писал-450...
Обратните километри недей ги смята..
НЕКА ДА Е ЛЯТО...
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”