Джулай морнинг

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Re: Джулай морнинг

Мнение от Васил Ламбов »

:D :D :D Краси, 1,67 см. и 99кг. са ми точните мерки!!!
hvani i pusni
славеe
Мнения: 651
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 20:32
Риболов: сомoв
получил Браво: 2 пъти

Re: Джулай морнинг

Мнение от славеe »

LVitchev написа:Ври си от риба Панц,ако нямаше,няма как да се хванат над 20 сома за два дни :idea: :idea: :idea: Иначе,няма лошо,може да се пуснат риби за смяна на кръвта :wink: :wink: :wink:
Аз като главен счетоводител с помошници (Емо и Панцер)видех поне 4-5 късаниа,не че рибите са кой знае какво а стегане на аванса когато им тръгне на горе.
Васил,много хора ловат сомове от години и ги е страх да бъркат в устите,а вие си ги действахте,браво.
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Re: Джулай морнинг

Мнение от Васил Ламбов »

Емо, естествено, че последното сомче не се брои!!! То добре, че приятелят беше с ръкавица, че щеше да си ебе мамата...
Наистина не трябва да се бърза с ваденето и трябва хладнокръвие, надявам се да се науча!
Поздрави!
hvani i pusni
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Джулай морнинг

Мнение от Emo-83 »

Васил Ламбов написа:Емо, естествено, че последното сомче не се брои!!! То добре, че приятелят беше с ръкавица, че щеше да си ебе мамата...
Наистина не трябва да се бърза с ваденето и трябва хладнокръвие, надявам се да се науча!
Поздрави!
Васе,аз ти го броя бе човек.Пиша това за да се учат хората.Мечтал съм си да направя подобни клипчета,като вашите.Такъв кеф изпитах от това,че нямаше грам замисляне при пускането на рибите....никаква дилема.
Вие показахте,че не сте никакви лимонади и никой не ви брои за такива,защото само човек с отношение към риболова може да постъпи по вашия начин.А за да имаш отношение,значи си риболовец и то печен.
Обсъждаме някои неща на фона на вашите клипчета,защото няма по-хубав материал за това.Бъди сигурен,че всеки не ловил сомове си задава въпроса.......Ако се лепне някой туч как да процедирам и какво да правя.
Именно поради тази причина предишния ми пост няма и грам укор.....просто колегите трябва да знаят.....както Панцера разбра какви риби живеят в неговия язовир. :wink: :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Джулай морнинг

Мнение от Pike1 »

Коментарите за вадене на сом са преместени тук :
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 5&start=90
MEMENTO MORI
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”