Дийпове за СОМ

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
ivcho79
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Апр 19, 2009 22:44
Риболов: на кльонк
Местоположение: Гиген-Байкал-Пловдив

Re: Дийпове за СОМ

Мнение от ivcho79 »

Ми то някой и сега сме така,обикаляме като мухи без глави :wink: е на с Франко обикаляхме,обикаляхме и нищо за еб..е не намерихме :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Дийпове за СОМ

Мнение от Emo-83 »

franko написа:
Emo-83 написа:Аз го майтапя бе Фране....теб също.
И аз се майтапя :D(на половина).Чакай да видим,какво ще напише :D .Казах му,че ако иска да хваща редовно сомове да почва да строи беседка и да сади дървета.Инак другия път ,ще бие път до другия край на язовира.
Ма да знаеш много си прав.На тоя язовир без да ходя съм пуснал повече сомове от всички местни миндили.Те само лапкат.Като не могат да пускат,поне плодни дръвчета да садят,беседки и пускала да правят.Мани ми то тогава ще я втасаме съвсем,като ни кажат......това е нашето пускало. :D :lol: :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Дийпове за СОМ

Мнение от LVitchev »

Утре ми обещаха тента,като за приятел,има да ви неебавам :lol: :lol: :lol: Повече на такива импровизирани биваци,не одим :mrgreen: Аз на брега да бях застанал от към църквата,имаше стотици сенки и за мене и за колата.Едно че биехме няколко километра път с лодката,ами и кал до ушите,сянка нанай си,приключих с глупостите :fish6: :fish6: :fish6:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
ivcho79
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Апр 19, 2009 22:44
Риболов: на кльонк
Местоположение: Гиген-Байкал-Пловдив

Re: Дийпове за СОМ

Мнение от ivcho79 »

Emo-83 написа:Мани ми то тогава ще я втасаме съвсем,като ни кажат......това е нашето пускало. :D :lol: :D
Тапетко ми те така ни посрещнаха бе :lol: :lol: момчета нали знаете,че тук е частна собственост :lol: :lol: :lol: :fish6: :fish6: :fish6:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Дийпове за СОМ

Мнение от franko »

Изображение добре,че сме курназ.
Изображение
Аватар
tvardi6kiqt
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Дек 06, 2009 23:29
Местоположение: ТВЪРДИЦА,лятото на Жребеца
получил Браво: 1 път

Re: Дийпове за СОМ

Мнение от tvardi6kiqt »

Emo-83 написа:
VARHARA написа:Аз ще стигна до истината по трудния начин Емо.
Сега ще мъча разни неща и дано се отпуша от към големи .
Като се видя с някой от момчетата ще споделим ,ще открадна и ще науча занаята постепенно и в крачка. Ето вчера Франко и Ивчо ме светнаха .По малко казват да не загубим комуникацията :wink: Аз съм в първи клас в момента а вие сте завършили и сте изкарали и магистратура.Така че време има , може да почна да взимам 1 година за 2-3 и да ви понастигна :wink:
Рибите са ми в кръвта и както Митранов казва -рибар и курва се раждат не стават .
Е щом те са те светнали тебе,аз ще светнем целия свят. :idea: Но няма да го направя,защото има друга измама......нея само на Твърдишкия съм я казал и то си показа. :fish4: :fish15:
Франкооооооооооо,нали трябваше да траем бе. :fish6:
Няма лошо Върхи,нека ти споделят хората.Аз също бих ти споделил,но нали знаеш по колко вървят уроците за бяла на джиг. :wink: :D :lol: :D
майтап да става ей,та да си кажем истината. :idea: :arrow:
Естествено е , че има измама и то ЯКА която използвам при улова на сом , НО всеки трябва сам да открие своят подход при улова :idea:
Едно време преди 35 години когато дядо ми ме водеше с него на Жребеца и ловеше шарани на дезодорантено шише навито с корда с две куки - едната с червей другата с царевица и ловеше :D щото бяха много , не беше чувал за подхранки и корабчета с дистанционно :idea:
Бяха други времена , и сега са други както при шаранският така и при сомският има еволюция , рибите захитряха :!:
Всеки може да влезе с лодка , да хване СЛУЧАЙНА риба и да стане Шампион - това ми го е казал Емо , и да не може да си обясни защо и как е хванал рибата :D
Този риболов е един дълъг път , с много постоянство , гъвкавост към новаторството колкото и странно да ви звучи , щото ако ви кажа каква ми е стръвта и монтажа много от старите майстори няма да си губят времето да го пробват :wink:
Успех :!:
Дай на човекът огън и ще му е топло цял ден , запали човека , и ще му е топло до края на живота му.
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Дийпове за СОМ

Мнение от franko »

Та какво казваш ти е думал Емо .
-Постоянство,постоянство и късмет?
Аватар
tvardi6kiqt
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Дек 06, 2009 23:29
Местоположение: ТВЪРДИЦА,лятото на Жребеца
получил Браво: 1 път

Re: Дийпове за СОМ

Мнение от tvardi6kiqt »

franko написа:Та какво казваш ти е думал Емо .
-Постоянство,постоянство и късмет?

Да приятелю Постоянство - Постоянство и Късмет , но трябва да отвориш вратите за късмета :D
Щото при затворени врати Постоянство - Постоянство и Нанайси Късмет , той отива винаги при подготвените :wink: , и това го е казвал Емо :idea: :idea: :idea:
Последно промяна от tvardi6kiqt на Пон Юли 16, 2012 23:21, променено общо 1 път.
Дай на човекът огън и ще му е топло цял ден , запали човека , и ще му е топло до края на живота му.
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Дийпове за СОМ

Мнение от franko »

По добре да са затворени,това са го казали от Учиндол.Ти все пак успя да минеш през тях на време :D .
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Дийпове за СОМ

Мнение от Tomahawk »

Късмета идва при подготвените !!! :wink:
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Re: Дийпове за СОМ

Мнение от Васил Ламбов »

Съгласен съм, че трябва и много късмет, но без постоянство няма да стане работата!!!
Моите приятели, отдавна са ме обявили за луд, защото, като вляза сутринта в 5 часа излизам вечер в 9- стоя на вода по 16 часа!!!
" Нали не кълве, бе, луд, какво правиш толкова дълго вътре!? "- ме питат те, а аз им отговарям, че на брега кълве още по- малко!!! И зная, че когато хвана голям, ще е заслужен и изстрадан, нищо, че е късметлийски!!! :D :D :D
hvani i pusni
Martin69
Мнения: 20
Регистриран на: Съб Юли 07, 2012 20:07

Re: Дийпове за СОМ

Мнение от Martin69 »

И на мен мустака на сома ми влезна преди 1 година и от тогава се зарибих, ама истината е, че тая риба освен, че си иска основните познания иска да си много упорит и тъп! Просто тук е така защото няма чак толкова много а и не е риба като другите да хващаш постоянно и да си правиш експерименти, иска си чакане и нерви и когато си упорит винаги се отблагодарява! Тва е истината ;) А тия уискинца са добра алтернатива за по-интересен риболов! ;) Само, че кажете поне тия дийпове за ква стръв ги ползвате поне хайде 1 жокер ;)
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Дийпове за СОМ

Мнение от franko »

Martin69 написа: Само, че кажете поне тия дийпове за ква стръв ги ползвате поне хайде 1 жокер ;)
Не вършат работа при риболов на кльонк :wink: .При тролинга,нямам наблюдение.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Дийпове за СОМ

Мнение от Emo-83 »

franko написа:
Martin69 написа: Само, че кажете поне тия дийпове за ква стръв ги ползвате поне хайде 1 жокер ;)
Не вършат работа при риболов на кльонк :wink: .При тролинга,нямам наблюдение.
Мислиш ли Фране,че няма резултат :!: :roll:
При Твърдишкия дава.Но той и Върхи използва дипове за кльонк и тролинг,а резултата е различен.Явно има някакво разминаване.....не зная какво точно е,но Твърдишкия знае според мен.Щото при всеки сома се вдига,но при него не се връща. :wink: :idea: :fish15:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Martin69
Мнения: 20
Регистриран на: Съб Юли 07, 2012 20:07

Re: Дийпове за СОМ

Мнение от Martin69 »

както бях написал има едни бомбарди кадето се слагат към такъма и самата бомбарда се топи в тая гнус, та пробвайте вие щом ловите на кльонк не виждам как може да навреди а минимум ще ви отпуши носовите канали или някой припаднал ако има ще го съживи :-)
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”