Питане относно лодка

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от Emo-83 »

А тия безмислено дебели бордове я правят невъобразим чук за който 40к.с. двигател ще е на границата.Ако остане с двутактов му гарантирам поне 12-15л на ден.При четиритактов цена от 5000лв. за 2-ра употреба със жила,дистанция и кормилна уредба е направо филм.
Боядисването Панци,да е лека кола става,но да наложиш гел върху тия кривини....просто не го виждам.По-скоро бих я изшлайфал и лъснал от колкото да я боядисвам.Но въпреки това това е най-малкото перо.Ще се кефим да те видим как си прекрачил този х.й в средата и джиткаш,като при блъскащите се картинг колички.
Лодката е удобна само за големи вълни.По скоро е нещо,като Рибитвата.От тия дебели бордове с издатини как ще се кльонка! С просягане ли!
Панцер,колко е дълго това чудо!
Хубава лодка за риболов твоя и нашия вкус е тази на Томахавката.Нека ти търсят нещо подобно.Голяма лодка не е е за всеки джоб и възможности.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от LVitchev »

:lol: Понцер,лодката е тежка и наистина иска силен двигател,другото се поправя.Отзад зад тебе,тези грозотии се режат и премахват,и без това не ти трябват а от зад можеш да си направиш площадка за стъпване.Борда се реже и изтънява,аз така направих на старата ми лодка и сега спи,момчето което я ползва си тропка прекрасно,без никакви проблеми,иска си пипане и лодката може да стане песен,стига да не е скъпа.Повече от 2 бона не давай !!!Това всичкото само при положение че е евтина и ти се занимава,ама като те знам каква луда глава си,знам че ще я направиш а аз ще ти дам акъл как :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Шморхи
Мнения: 1273
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2009 20:58
Риболов: морски
Местоположение: Бургас
получил Браво: 2 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от Шморхи »

Е колко тежи в крайна сметка, знае ли се? Може да е 230-240 кила, може и 500 да е. Ако е първото и 25 коня ще и стигнат. Ако е второто...малко са на кантар нещата, ма Панцера ако не взима много охранени мацки на борда, може и да глисира без проблеми.
Но и според мен, лодката категорично е глисираща.
Е, позахабена е, взета и е младостта, но може да се върне към живот.
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от Anton_65 »

alllex написа:Здравейте,имам една лодка ЗОДИЯК на годинки,не е спукана но най-горния слой се е отлепил на места и съм решил да потърся мнение от някой компетентен колега къде или как саморъчно да я напълня с полиуретанова пяна и да я върна към живота,.Може би тук не е мястото на подобна тема но реших че в този раздел ще намеря най-компетентните мнения защото сомския риболов е предимно от лодка а едва ли има човек който е прекарал 90% от свободното си време в лодка и да няма поглед върху нещата,ще съм ви благодарен ако някой ме просветли или насочи към човек който е в състояние да извърши въпросната манипулация качествено,Благодаря Ви предварително.
Търси лепило - Полумарине и не си губи акъла с никакви други,една Ямаха я лепях с кво ли не от горе на борда,тя на инат все се отлепяше :lol: ,накрая тоя дето я взе я лепи с горепосоченото и заспа,между другото професионалистите в Бг. използват точно тая марка лепило
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от Emo-83 »

Anton_65 написа:между другото професионалистите в Бг. използват точно тая марка лепило
Така ли лепят професионалистите.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от ribata402 »

То и аз едно време пробвах с плюнка,ма не стана... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от Anton_65 »

Emo-83 написа:
Anton_65 написа:между другото професионалистите в Бг. използват точно тая марка лепило
Така ли лепят професионалистите.
Емко,не пиши неподготвен и не бързай :lol: ,питай чичо ти Киро от Варна с какво лепи....питай от Кърджали оня майстор на спорта, дето прави нови лодки с какво лепи....ако искаш де :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от Emo-83 »

Да неподготвен съм и за това питам.....така ли лепят професионалистите :!: :roll:
Дончо ти май забрави,че кога щъках на Ст.Кладенец с надувен Зодиак,ти зяпаше от брега. :idea:
Имал съм всякакви пукания и съм лепил цялостно разпрана лодка от транец до носа.И никога не съм имал проблеми след това.Ти с какво ги лепиш,че се отлепят....не зная. :roll:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от Anton_65 »

ти когато кльонкаше на Ст. кладенец със надуваемия презерватив :D аз влизах с на Талиб твърдата лодка и гребях с дъската на Сенката от обора :lol: :lol: ,не че и той не гребеше,особено докато идеш до сипейте на 1 -ва само си беше зор :D
остави шегата,но сегашно време съм лепял основно с Бизон,и донякъде за малки поражения става,впоследствие чух за Палумарин,писал съм от кой..... и от Хасково съм имал запитване дето лепят нови лодки,пак тази марка казаха,така че това споделям
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от ribata402 »

Ти незнам с кво лепиш.Обаче се приготви в срашен филм да влезнеш с тая ,новата лодка.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от LVitchev »

А бе Светльо,не всеки има пари за нова лодка от 15 хиляди лева :idea: :idea: :idea: Какво и е на лодката ако я вземе евтино и има време да си я прави а ??? От тази лодка става перфектно корито за риболов,иска се пипане обаче,Ама така сме,само разбирачи се събрахме тук и Панцера накрая ще си седи с гуменката докато не я скъса и захвърли на бунището :lol: :lol: :lol: А кажи ми какво разбираш ти от ремонти на лодки и изобщо от лодки :roll: :roll: :roll: Говори за джиговици,говори за силикони и пъстърви,не се занимавай с лодки,като си само един карач и знаеш само от къде се пали лодката :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

П.П Панцер,питай интелигентния ти дядо,дето изпростял като контактувал с нас простаците,за колко взема неговата лодка,отремонтира я и за колко я продаде :idea: :idea: :idea: :lol: :lol: :lol: Мамата са си ебали всички,лодката която си снимал е почти едно към едно с неговата,само този борд отпред дето го има твоята го няма на Тапетовата :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от ribata402 »

Пускаи му фитили на амсалака,като я почне на пролет ще му взема кана да си боядисва ,вече побелялата коса.Тои дядому за тва е побелял... :lol: :lol: :lol: :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от LVitchev »

ribata402 написа:Пускаи му фитили на амсалака,като я почне на пролет ще му взема кана да си боядисва ,вече побелялата коса.Тои дядому за тва е побелял... :lol: :lol: :lol: :lol:
Светльо,дядо му се нахендри при един майстор,дето избели косите на половин софия :lol: :lol: :lol: Фирма Румира му еба мамата на дедото,ама той се оправи после хаха
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от Emo-83 »

LVitchev написа:
ribata402 написа:Пускаи му фитили на амсалака,като я почне на пролет ще му взема кана да си боядисва ,вече побелялата коса.Тои дядому за тва е побелял... :lol: :lol: :lol: :lol:
Светльо,дядо му се нахендри при един майстор,дето избели косите на половин софия :lol: :lol: :lol: Фирма Румира му еба мамата на дедото,ама той се оправи после хаха
Еми оправих се,защото се махнах от там.Но сега вече зная какво е нужно и му казвам да не я боядисва,а да я изшлайфа и после полира....става блестяща.Боядисването,като кола се драска и не е предназначено за лодки.Трябва смола с гел......иначе всичко е в люспи....грозно и не за лодки.
Гела по принцип се слага още в калъпа.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: Питане относно лодка

Мнение от kalinux »

Панцер, е*ти тъпата лодка си харесал, честно.
С внимание към детайлите
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”