Монтажи за кльонк

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Монтажи за кльонк

Мнение от quietriot »

toci23 написа:
quietriot написа: Ще видим есента на Сава дали фатят, там като на По.
Колега,есента дойде-сподели нещо-хващат ли тези джиджавки :fish15:
не мога , не съм ходил , роди ми се син и рибата я дадох на късо тая година, догодина живот и здраве :wink:
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Монтажи за кльонк

Мнение от quietriot »

rsimeonov написа:Аз ще пробвам средата на октомври със диска.Пробвах юни на Монтана но без резултат.Идва гледа и толкова без удар.След 22 октомври ще драсна някой ред.Поздрави.
А ти бухаш ли с диска докато го гледа или чакаш да вземе , на филма Филип не спира да му буха постоянно , както и с балансира дори ми сля че на диска и покльонкваше чат пат отгоре.
adrito
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Окт 04, 2016 12:12
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: --Монтажи за кльонк

Мнение от adrito »

miroslavpetkov написа:Ето какво измайсторихме с един приятел :fish15:

Изображение
А продавате ли ги? И ако да каква е цената?
toci23
Мнения: 138
Регистриран на: Пет Юли 12, 2013 14:51
Риболов: Сом - другото е губене на време......
Местоположение: Варна
дал Браво: 1 път
получил Браво: 9 пъти

Re: Монтажи за кльонк

Мнение от toci23 »

quietriot написа: не мога , не съм ходил , роди ми се син и рибата я дадох на късо тая година, догодина живот и здраве :wink:
Да ти е жив и здрав наследника,за риболов има мн време... :tup:
golding26 написа: бате калин ....... :lol: :lol: :lol: :lol:
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Монтажи за кльонк

Мнение от quietriot »

toci23 написа:
quietriot написа: не мога , не съм ходил , роди ми се син и рибата я дадох на късо тая година, догодина живот и здраве :wink:
Да ти е жив и здрав наследника,за риболов има мн време... :tup:
Благодаря, да ти се връща :wink: !
rsimeonov
Мнения: 62
Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 10:05
Местоположение: София
дал Браво: 101 пъти

Re: Монтажи за кльонк

Мнение от rsimeonov »

Колега да ти е жив и здрав наследника и вие покрай него.Бухам с диска и от време на време чукна и с клйонка.Резултатът е същия. Не пипа. Даже си мисля че отначало се изплаши,но после стоеше и гледаше.Бях сложил за стръв червеи и пиявици.След това сложих рибка под диска но се оплете понеже бях с плетеняк.Можеби ако сложа монофил ще е по добре с рибката.Другият път ще пробвам.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Монтажи за кльонк

Мнение от quietriot »

rsimeonov написа:Колега да ти е жив и здрав наследника и вие покрай него.Бухам с диска и от време на време чукна и с клйонка.Резултатът е същия. Не пипа. Даже си мисля че отначало се изплаши,но после стоеше и гледаше.Бях сложил за стръв червеи и пиявици.След това сложих рибка под диска но се оплете понеже бях с плетеняк.Можеби ако сложа монофил ще е по добре с рибката.Другият път ще пробвам.
Опитай да бухаш с диска докато дойде и после премини на кльонка , като му пощипваш и влакното с пръсти да разтриса диска , ако това работи би трябвало да вземе, стръвта си я остави -червеи.
rsimeonov
Мнения: 62
Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 10:05
Местоположение: София
дал Браво: 101 пъти

Re: Монтажи за кльонк

Мнение от rsimeonov »

Ще пробвам и така.
rsimeonov
Мнения: 62
Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 10:05
Местоположение: София
дал Браво: 101 пъти

Re: Монтажи за кльонк

Мнение от rsimeonov »

Резултатът е същият.Не иска да взема на диска.Явно аз нещо не правя както трябва.То между другото не взимаше и на другия монтаж, с рибка.Не знам дали заради пълнолунието или в мен в причината.За тази година това ми беше последният риболов.До догодина ще гледам немските колеги как ловят.Поздрави.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Монтажи за кльонк

Мнение от quietriot »

rsimeonov написа:Резултатът е същият.Не иска да взема на диска.Явно аз нещо не правя както трябва.То между другото не взимаше и на другия монтаж, с рибка.Не знам дали заради пълнолунието или в мен в причината.За тази година това ми беше последният риболов.До догодина ще гледам немските колеги как ловят.Поздрави.
Няма никаква гаранция че работи тука изобщо, ще питам Филип за бещо спрецифично дали се прави.
Dizelaki
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Юни 21, 2017 9:28
Риболов: Риболов нa сом
дал Браво: 8 пъти

Re: Монтажи за кльонк

Мнение от Dizelaki »

Тaзи годинa нямa ли някой нов монтaж или кaжете дaли рaботят стaрите изпитaни монтaжни клaсики.
rado 87
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Ное 15, 2015 19:53
Риболов: тролинг кльонк
Местоположение: Асеновград
получил Браво: 8 пъти

Re: Монтажи за кльонк

Мнение от rado 87 »

20170709_083552.jpg
20170709_083552.jpg (165.26 KiB) Преглеждано 4835 пъти
Работят работят, октопод mad-cat жълт.
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Монтажи за кльонк

Мнение от gele kapaciteto »

Dizelaki написа:Тaзи годинa нямa ли някой нов монтaж или кaжете дaли рaботят стaрите изпитaни монтaжни клaсики.
Има нещо ново към монтажите !!!

Карабинка за сменяем монтаж - 1.6мм inox , при теста от 1.2мм не се отваря и над 70 кг
20170712_140021.jpg
20170712_140021.jpg (84.16 KiB) Преглеждано 4644 пъти
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Димитър_Сп_Попов
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Авг 20, 2013 0:29
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Монтажи за кльонк

Мнение от Димитър_Сп_Попов »

Просто заради шегата: На вирбела ушичките са от по_дебела тел. ТЕЗИ китайци така и не се научиха да правят такъми. Да изкараТ по едно основно с предмета труд и творчество предлагам аз! :tup:
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Монтажи за кльонк

Мнение от gele kapaciteto »

Димитър_Сп_Попов написа:Просто заради шегата: На вирбела ушичките са от по_дебела тел. ТЕЗИ китайци така и не се научиха да правят такъми. Да изкараТ по едно основно с предмета труд и творчество предлагам аз! :tup:
Колега - карабинката е лично мое изпълнение ( ръчно) , относно вирбела - води се най якият от неръждавейка ( до 100 кг ) и въпреки че се забелязва че са му се удължили ушетата - издържа.
Смея да твърдя че вирбел 3/ 0 на Окума - отговаря на параметрите които са зададени , ако някой разполага с кантар за доста килограми , да заповяда да направиме тест КОЕ КОЛКО Е ЯКО , и дали отговаря на параметрите .
Естествено ще си отнесе бонус 2/3 карабинки , даже ще му ги монтирам върху вирбелите които донесе
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”