Зарибяване със сом на яз.Жребчево-2013г.

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Зарибяване със сом на яз.Жребчево-2013г.

Мнение от Мънцата »

Извинявам се на всички предварително за подвеждащото заглавие, но като се замислих, така много по-лесно ще привлека Вашето внимание :D Иначе първоначалното заглавие беше "Пусни, па после хвани :)" Ако модераторите преценят, да го сменят :wink: Искрено се надявам темата да има развитие!

Здравейте приятели, пускам тази тема и тук, понеже става дума за кауза, която заслужава по-широка подкрепа! Темата е пусната в един друг форум, от нашия колега и приятел Георги /Георг/, или Тракториста :D , когото съм сигурен, че много от Вас познават и знаят, че не е човек, който ще излъже или подведе когото и да е! Лично аз гарантирам, че нещата ще се случат така, както са написани и дори една стотинка няма да отиде не по предназначение! За тази цел на края ще се даде и отчет на свършеното, както и снимков и видео материал! Естествено, който има желание и възможност, ще бъде поканен на събитието, както и ще има възможност сам да пусне своите сомета, на място, което той си избере! :wink:
georg написа:Замислил съм да го направя и ще потърся и вашата помощ!
Визирам тролингистите и ловящите на кльонк,но няма да върна никой подал ръка!

Всички знаете,че Жребеца е язовир в центъра на България и е атрактивна дестинация за посочените по-горе риболовци! Не,че ние сме причината за намаляването на рибното му богатство,но няма на кого друг да чакаме!

Та,идеята ми е да посъберем някой лев и да пуснем малко сомчета,ча да има какво да ловим и за напред!
Мисля,че сума,от порядъка на цената на един воблер (напр.20лв.) е лесно заделима за всеки от вас,така че действайте!

Не забравяйте,че ви знам поименно и ще следя за скатаващи се! :lol:

Темата е само в този форум,защото в другите няма да се вземе на сериозно,а не ми се занимава с постове от рода на ".......защото язовира ти е близо и искаш ти да ги ловиш............" и тъй!
Ще помоля имащите желание да се включат,да се индикират в темата,а аз ще обновявам списъка за повече прегледност!
Надявам се,че тази година ще направим пак едни "Орехи" и тогава ще пуснем рибките!
Ще вметна, че в другия форум досега са събрани 400лв само за днешния ден! В последно време много се говори и пише на тема хвани-пусни. Нека сега направим обратното - да пуснем, за да има какво да хващаме! :wink:

В Светото Писание е казано: "По делата им ще ги познаете" (Матей 7:20)

Нека преброяването започне ... Сега :D

п.п. Засега няма да се пуска банкова сметка, или нещо подобно, правим всичко на доброволни начала, като между приятели и съмишленици! Нека който желае да се включи, просто да се обозначи в темата, или на ЛС. Благодаря Ви предварително за подкрепата!

Адрес за Еконт:
гр. Нова Загора
Офис Еконт - ул. Васил Левски
Получател: Георги Георгиев
0886/276158


Банковата сметка:
Societe Generale Експресбанк
BG13TTBB94004526231515
TTBBBG22
Георги Йорданов Георгиев
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
valkata34
Мнения: 312
Регистриран на: Нед Яну 30, 2011 10:49
Риболов: тролинг

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от valkata34 »

Айде аз да се запиша първи не че Жребчево ми е най-близко (на 250км.),ама нали там се състезаваме.Така,че ме бройте!
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Мънцата »

Благодаря ти! Да започнем списъка тогава :D

1. valkata34 - 50лв

Моля всеки, който се записва, да вписва и сумата, с която ще участва. Няма минимум, както и максимум, колкото има на сърце и на джоб :) Може и на ЛС.
Последно промяна от Мънцата на Пон Фев 25, 2013 19:53, променено общо 1 път.
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
valkata34
Мнения: 312
Регистриран на: Нед Яну 30, 2011 10:49
Риболов: тролинг

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от valkata34 »

Моя принос ще е 50лв.,то и без това с тия забрани не може да ходим,та не са много,но от сърце!
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Мънцата »

Дали пък не обърках раздела .... :roll:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от ribata402 »

Неси объркал раздела,просто когато се заговори, за пари и всички се изпаряват.И то кои колкото има.Аз последнитеси воблери ги обявих за продажба,като парите обявих,че ще идат във фонда, за борба с бракониерството.никои нищо не взе.Хубаво,че приятели от Пазарджик и Силистра.Купиха та да внесем някои лев във тоя фонд.Същото е и тука.
винаги сам давал в повече пари за зарибяване и фланелки.
пиши ме и мен с 50так...
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Мънцата »

ribata402 написа:...
Изображение Изображение
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Marco Polo »

Мънцата написа:...не е човек, който ще излъже или подведе когото и да е!
Ааа, да, бе!
"Сложи, вика, тоя и тоя воблер, ще ги размажеш!"
Два дни влачих.. Познай дали фанах! :evil:
:lol: :lol: :lol:
georg написа:Надявам се,че тази година ще направим пак едни "Орехи" и тогава ще пуснем рибките!
Ми ку бъда евентуално поканен..
Ама първо да видя номера на банковата сметка, па да си викна нумеролога и ще видим.. ;) :lol:

Вътре съм! Сумата.. мисля по въпроса колко да изстискам.. :oops:
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
vestel
Мнения: 1023
Регистриран на: Съб Юни 25, 2011 22:15
Риболов: Риболов от лодка само Хишни риби :D
предимно Тролинг
Местоположение: Павликени
дал Браво: 81 пъти
получил Браво: 112 пъти
Обратна връзка:

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от vestel »

Пишете и мене + 50 лв.
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Мънцата »

Благодаря Ви от сърце, пичове :!: Днес е ден втори от инициативата и дотук вече имаме събрани 770лв! Няма да скрия обаче, че съм безкрайно учуден от пасивността в този форум, който повечето хора знаят като "Сомаджийски" ... :roll: 180 преглеждания на темата и 5 реални включвания /включвам и Любака Кроки, който също е вътре с 50 кинта/. Затова смятам това да е последното ми включване в темата, няма нужда от Ъп-ове, който реши, че каузата си заслужава, нека се обозначи в темата.
Поздрави
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от quietriot »

Абе на мен Копринка ми е на сърце и половината ходят и на двата и се чудя дали да не поразширим темата на още 30 км иначе 50 лв са ясни.
Ма на Жребеца се пускаха вече поне един път сомета. :wink:
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Мънцата »

quietriot написа:Абе на мен Копринка ми е на сърце и половината ходят и на двата и се чудя дали да не поразширим темата на още 30 км иначе 50 лв са ясни.
Ма на Жребеца се пускаха вече поне един път сомета. :wink:
Няма как да огреем навсякъде и наведнъж брат. Аз бих се включил и за Копринка, Цонево, Тича, Ивайловград и т.н. ама да я караме поред :wink: Истината е, че наистина Жребеца е най-популярния и посещаван язовир. А като гледам какъв наплив е дотук в темата ... едвам насмогвам да записвам желаещите да се включат, та викам Копринка и останалите да почакат малко засега ... :wink:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от LVitchev »

Аз се чух с Герги,та и аз съм вътре в играта с една 50 ка :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
k_kuk
Мнения: 41
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2011 10:35
Местоположение: Пазарджик

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от k_kuk »

Влизам с 20-ка...
Аватар
тони котев
Мнения: 479
Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 9:20
Местоположение: София а лятото в кемпера
получил Браво: 2 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от тони котев »

Мънца , да изкарам темата по-отгоре, че нещо няма активност :D .Може пък да не се забелязва. :idea: На другото място съм заявил участие :fish4:
Ех, с интелигентни хора се работи лесно,....но с вас господине......
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”