яз. Ивайловград

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
lubozet
Мнения: 41
Регистриран на: Пон Мар 03, 2014 16:53
Риболов: тролинг
Местоположение: Хасково

яз. Ивайловград

Мнение от lubozet »

И то всяка година мисля е така но уви,и не само там . http://haskovo.info/index.php?option=co ... 1&Itemid=2" onclick="window.open(this.href);return false; :evil: :evil: :evil:
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: яз. Ивайловград

Мнение от Tomahawk »

Изпускането го видяхме заради моста който ремонтират .. кофти е за хайвера и популацията , но пък умрялата риба нещо не ми се връзва. Защо да умира риба от ниско ниво на водата :lol:
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
lubozet
Мнения: 41
Регистриран на: Пон Мар 03, 2014 16:53
Риболов: тролинг
Местоположение: Хасково

Re: яз. Ивайловград

Мнение от lubozet »

За рибата да, но хайвера :shock: :shock: и това е всяка година ?Това е неприемливо и незнам кой е този простак който го позволява.За дъждовете да но толкова да изпуснат..
nasko kamburov
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Апр 19, 2014 13:37
Риболов: ribolov na som
Местоположение: galabovo

Re: яз. Ивайловград

Мнение от nasko kamburov »

здравеѝте!на 1.06.2014 се гласим да ходим на яз. иваиловград,някоѝ има ли информация за язовира ,ще сме там до 12.06 2014.ако някои има информация му благодаря бредварително!!!
lubozet
Мнения: 41
Регистриран на: Пон Мар 03, 2014 16:53
Риболов: тролинг
Местоположение: Хасково

Re: яз. Ивайловград

Мнение от lubozet »

Поне за мен нищо само малки бели.Бях от 25 до 29.05
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: яз. Ивайловград

Мнение от Emo-83 »

Чудих се в коя тема и реших да е тук.
Зарибяването на яз.Ивайловград не е спирало.Контрола му също,но вече със нощни и най-модерни уреди за виждане.Гледах през тях и спокойно мога да ви кажа,че се броят кравите на отсрещния бряг......;)
За бракониерите,които смятат,че могат да се скрият в храстите,живота им приключи.То се вижда всичко,като бял ден.Вече има двама реално насрали се и двама по-леко бити.
Това който ви говори,че Козела бил заебал пазенето на язовира му кажете да си гледа работата.Козела зарибява,а Краси пази и бие.
Това което мислеха,че могат да правят джигитите,вече няма да се случва.Скоро ще разберат защо.
И нещо интересно свързано с Козела от вчера.
След риболова,който проведохме,замина за Испания.Там в момента е дестинацията за улов на най-големите туни.
Седмица преди това се беше провело състезание и най-големия улов е бил на туна с размер 150кг.
Румен и жена му вчера са закачили две туни едновременно и са ги вадили над 6ч.Едната от тях е скъсала на 5-я час....била е огромна.Но другата е успешно уловена и е с тегло 350кг.
Част от ваденето се случва по следния начин.
На сонара се виждат две големи риби.Едната от тях удря и Румен хуква да вади другите свободни въдици.В това време му удря другата риба,както въдицата му е в ръката и екшъна започва.Ваденето до 5-я час е било пълна еквилибристика,защото рибите са огромни и се вадят едновременно.
След това едната къса и успяват да извадят,тази която е ударила на въдицата на Румен.
Кефа е бил огромен,а на брега е станало,като при връчването на Оскари.
Народ,публика,снимачни екипи.Рекорда за улов на този вид риби и в този район е 400кг.Нашето момче е бил мн. близо до него.Веднага след улова звъни на Кроки и му пуска снимки.Направени са клипове,но Любака ще има ангажимент да ги направи достояние за всички. :fish15: :fish4: :tup:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: яз. Ивайловград

Мнение от Мънцата »

Emo-83 написа:
Бреййй, верно мноо стабилен тоз Куик :tup: Ама тва червеното не му ходи :lol:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: яз. Ивайловград

Мнение от Tomahawk »

То страшна работа всички клипове с едно заглавие ..:)
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: яз. Ивайловград

Мнение от Emo-83 »

Tomahawk написа:То страшна работа всички клипове с едно заглавие ..:)
Тебе,пък това ли ти направи впечатление.......евалярката ти праим.Е не ще им пиша нови имена на всеки един.Нищо особено не са,за да им се обръща внимание.
Хората сме станали доста дребнави и можем да търсим всеки дребен детайл,за да уязвим някой.В случая и двамата сте ми приятели,но ако не бяхте,щях да си помисля,че е злонамерено.
Който пише,говори,публикува и ръчка бърка.Който мълчи и зяпа,може само да критикува.Поне е градивно,след 2м. тишина.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: яз. Ивайловград

Мнение от Мънцата »

Баси, за кви глупости се впрягаш, не е истина просто :shock: Май наистина форумното мълчание е най-добрия вариант :cry: Все пак ще поясня - коментара ми /със сигурност и този на Миро/ е съвсем добронамерен и шеговит! Що се отнася до именуването на клиповете, то е за удобство на теб самия :wink: Щото след две години като ти се наложи да търсиш някой клип, ще се чудиш кой номер "продавалник" или "стабилност на Куик" си го кръстил :wink: :D На мен не ми пречи, ако ще да кръстиш клипа "непротивоконституционствувателствувайте 25468" :tup:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
lubozet
Мнения: 41
Регистриран на: Пон Мар 03, 2014 16:53
Риболов: тролинг
Местоположение: Хасково

Re: яз. Ивайловград

Мнение от lubozet »

Мънца ко рече на последното :lol: :lol: :lol: .Емо евала на човека за зарибяването и уреди за гледане през вечерта. ЕХ ако бяха така и всички други язовири, или пък ИАРА със такова обурудване, но БЕДНОТИЯ ДО ШИЯ
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: яз. Ивайловград

Мнение от Мънцата »

lubozet написа:Мънца ко рече на последното :lol: :lol: :lol:
Най-дългата дума на български :D :D :D
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: яз. Ивайловград

Мнение от Emo-83 »

Мънцата написа:Баси, за кви глупости се впрягаш, не е истина просто :shock: Май наистина форумното мълчание е най-добрия вариант :cry: Все пак ще поясня - коментара ми /със сигурност и този на Миро/ е съвсем добронамерен и шеговит! Що се отнася до именуването на клиповете, то е за удобство на теб самия :wink: Щото след две години като ти се наложи да търсиш някой клип, ще се чудиш кой номер "продавалник" или "стабилност на Куик" си го кръстил :wink: :D На мен не ми пречи, ако ще да кръстиш клипа "непротивоконституционствувателствувайте 25468" :tup:
Мънца,може така да изглежда,но не се впрягам от приятели.Направи ми впечатление,че от целия ми дълъг пост,двамата с Мирката сте отбелязали едно и също.Все едно,друго не съм казал и това е по-важното от зарибяването и туната с тегло 350кг..
Ти много добре знаеш,че съм смотан с компютрите.В случая го видях,но не ми се занимаваше да го поправям.Онзи ден също пусках някакви клипове.Когато ги качвах отидоха в някаква папка на жена ми,която продава нейни чанти и дрешки в продавалник.Пак го скивах и пак не ми се занимаваше.Тогава си помислих,че ще ме насоса,някой от моите фенове,защото пише над тях продавалник.Чаках го с нетърпение,да се случи.
И знаеш ли...правя го малко на инат го правя,защото се ядосвам.
Опитвам се да провокирам теми,разговори и да се случва нещо.А то само лошотията със забележки.
Погледни какво написа Светльо в темата за лодките.Търговийка виждам и нищо интересно и изчезна да си продава сувенирите на плажа.
Не можах да разбера, кое в постовете беше търговия.Показвам нещо,което не е внесено още и се обръщам към аудиторията за съвет.Освен това Манаф ме провокира да покажа други лодки.
Или може би воблерите на Косьо са търговия!?Помолих го да направи по ваша молба воблери и модели,уж били мн. уловисти.Ето ги....направени са.Да не ги ли поствам!!!!
Истината е,че на лични получавам много благодарности за помоща,която оказвам.Но е смешно тук хората да ми благодарят.За сметка на това,доброжелателите,не ме пропускат.Без да погледнат насрания си двор и какво са дали с мнения към този форум.
На вас със Миро не бих ви се разсърдил никога за горния пост.Просто отбелязах,така както вие го вметнахте.
Тези клипове са маловажни и ги качвам,колкото да ги видите.Моля да не ми се сърдите за тези неточности.Утре пак ще ви помоля да помагате,ако искате и можете.
Дано сте ме разбрали,както аз разбирам вас......писане е,все пак.
Често се напъвам да разбера мненията на някои,но си трая.Те Българския не знаят,за литературен изказ,да не говорим.Но нали тук уж гледаме друго.
Маги веднъж ми написа супер важния си пост....Колко пъти съм си променил мнението.В случая и този пост го поправях,но това ли е важното за риболовния форум се питам.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
nasko kamburov
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Апр 19, 2014 13:37
Риболов: ribolov na som
Местоположение: galabovo

Re: яз. Ивайловград

Мнение от nasko kamburov »

Здравеѝте,риболовния ни излет на Иваѝловград премина много добре,още на 1.06.14 докато стабилизирахме караваната ни удари шаран 9кг.На2.06.14 решихме да тролим с колегата въртяхме в разлятото но нищо не се случваше тогава се обадих на Емо83 за съвет,след разговора с него се насочихме към каньона и на входа последва удар на бяла 2,5кг а по надолу много калванета на малки сомчета които пускахме ,дотегнаха ни тези мъници и се прибрахме в лагера.На 3.06.14 се насочихме към стената нищо не се случваше до паметната плоча ,но след нея удари сом 5,5кг и още много малки.4.06.14 само две бели маломерни отново на входа на каньона.5.06.14 на втория завоѝ ни удари сом 11кг.Извадихме рибата и се прибрахме в лагера за снимките.В следващите дни още едно сомче 5кг и безброѝ малки .Воблерите които пускахме бяха основно нилсовете,а по големите сомове удариха на салмо хорнет6.Много благодаря на бате Емо83 за съвета коѝто ми даде за да се насладим на прекрасния риболов на тролинг и красотата на яз.Иваиловград.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: яз. Ивайловград

Мнение от Emo-83 »

:tup:
Ето още една бяла риба на воблер,който бях посочил,но тя е от преди 2 дена на Тича.
Няма да споменавам името му,за да не се тълкува,като реклама.
Изображение
Радвам се,когато мога да помогна на колеги.Със информация за воблери и риби,не си позволявам да лъжа.Моята риба си е във водата,а колегите са също щастливи. :wink: :wink: :idea: :fish15: :fish4:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”