подфорум "Риболов на сом" е отново активен!

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

подфорум "Риболов на сом" е отново активен!

Мнение от Pike »

Благодарение на колегите kalinux и gogopike, подфорум "Риболов на сом" е отново активен.

Надявам се, че времето, през което беше заключен да е било достатъчно всеки да си даде сметка защо се стигна до тази крайна мярка, да сме си взели поуките и никога повече да не стигаме до там отново. Най-малкото от уважение към kalinux и gogopike, и техния труд, не бива да си позволяваме да я караме по стария начин.

Да оставим интригите, алъш веришите, липсата на толерантност, грубият и просташки език в миналото.

Нека "Риболов на сом" бъде едно място, където всеки, който се интересува от този вид риболов да може да пише, пита и споделя свободно, място където търговци не ти натрапват нон-стоп най-уловистите примамки в темите и място, където се споделя опит и положителни емоции.

:tup:
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: подфорум "Риболов на сом" е отново активен!

Мнение от kalinux »

Благодаря, Сашо, за пускането на форума. Искам да ви кажа само няколко изречения.

Препрочитайки стотици теми последните няколко месеца не може да не направи впечатление огромното количество спам. Донякъде виновен за това съм и аз самия, че ви оставих първите години да си правите каквото искате. Това нещо трябва да бъде променено за бъдеще. Не трябва да се допуска повече никакво отклонение от темите, никакви общи приказки, никакви бъзици, с две думи НИКАКЪВ СПАМ, само писане по същество. По-добре 1 път в месеца да се напише нещо смислено, отколкото всеки ден глупости и да не можеш да намериш после важната информация. Това е първото.

Второто нещо, което повече не трябвада се допуска, е каквито и да било претенции към модераторите и техните действия. Дали са прави или криви, това не е ваша работа. Никой не ви задържа тук, ако не ви харесва. Модераторът е неприкосновен. Той е един от нас, но си губи ДОБРОВОЛНО личното време, за да поддържа форума и някой му търси сметка няма да стане.

И последно. Ползвайте указателя към темите, за да намерите полезните теми. Нямате си представа колко полезна информация има заровена в този форум. При забелязани грешки или за предложения за корекции ми пишете на ЛС.

Гогата свърши страхотна работа, не мога да не му благодаря пред всички. Имам още няколко набелязани по-важни теми за чистене, но тях в движение ще оправяме.
С внимание към детайлите
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: подфорум "Риболов на сом" е отново активен!

Мнение от Emo-83 »

Имам доверие на модераторите и се надявам да се справят с тази наистина не лека задача на балансьори в отношенията между хората.
Те не би трябвало да се пренасят тук във форума,който няма нищо общо с хората,които четат или търсят ценна информация.
Ще се радвам,ако успеят да пресачат писането на лична основа,която няма нищо общо със самия риболов,неговите тактики и такъми.
Обещавам да спазвам горенаписаното от Пайк,Калинукс и Гого! Моля, ако евентуално допусна грешка от моя страна,която те не одобряват, да ме уведомат,за да се коригирам.
В този форум съм писал много преди да стана търговец,воден единствено от любовта ми към риболова на сом. Моля да се абстрахирате от името ми и да не търсите подтекста с цел продажба. Ако имам подобни намерения,ще го правя в платена тема,а не тук.
Призовавам за разбиране към постовете ми,които винаги ги оцветявам с лични клипове и случки в риболова.
Такъв съм бил винаги,а не от вчера.Единствената разлика от типичния търговец е,че съм реален риболовец и може би един от 1-вите в улова на сом с кльонк и създаването на този раздел тук.Не го отчитам за привилегия.
Да,допускал съм грешки със спам.
Сега няма да ги правя и да се подвеждам по умишлени постове целящи дразги и бъркочи.
В спора се ражда истината и няма нищо лошо в него.Но е нужно да се спазват нужните граници,без да се наранява чуждо име......без значение от различния опит на всеки един от нас.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
sampo
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 9:16
Риболов: Тролинг
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 13 пъти

Re: подфорум "Риболов на сом" е отново активен!

Мнение от sampo »

kalinux написа:...Не трябва да се допуска повече никакво отклонение от темите, никакви общи приказки, никакви бъзици, с две думи НИКАКЪВ СПАМ, само писане по същество...
Без горе забранените опции съществува опасност подфорумът да заприлича на Уикипедия :mrgreen:
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: подфорум "Риболов на сом" е отново активен!

Мнение от kalinux »

Дори и едно изречение извън темата често отприщва няколко страници спам. И Гогата ще го потвърди. Не става така. Никакъв спам иначе няма оправия. Което е извън темата, но не е спам или се премества в правилната тема или се насочва към нея.
С внимание към детайлите
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: подфорум "Риболов на сом" е отново активен!

Мнение от quietriot »

Ами Калине ще триете из кокал и бързо ще мирясат.

Sent from my C6902 using Tapatalk
Аватар
gogopike
Мнения: 274
Регистриран на: Нед Авг 29, 2010 14:21
Местоположение: Balgarene plevensko
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 35 пъти
Обратна връзка:

Re: подфорум "Риболов на сом" е отново активен!

Мнение от gogopike »

quietriot написа:Ами Калине ще триете из кокал и бързо ще мирясат.

Sent from my C6902 using Tapatalk
Така ще бъде.Не знам за Калин но аз всяка вечер след 5 съм си вкъщи и форума винаги е отворен.Като се сетя че само от една тема изтрих 300 страници спам и ми става лошо.
По добре форума да е като Уикипедия и всеки да може да прочете това което го интересува.


Благодаря за добрите думи :tup:
Всичко което за другите е кофти за мен е добре.
dido ov4arica
Мнения: 782
Регистриран на: Сря Авг 28, 2013 7:22
Риболов: troling i spining
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: подфорум "Риболов на сом" е отново активен!

Мнение от dido ov4arica »

:tup:
Капацитето каза: Платен гьол ; Надуваема кукла и Електронна цигара - ЗАЕБИ
pflueger
Мнения: 172
Регистриран на: Чет Дек 11, 2014 20:29
Риболов: Shark

Re: подфорум "Риболов на сом" е отново активен!

Мнение от pflueger »

Подфорум "Риболов на сом" е неактивен, може да се чете, но не може де се пише.
Модератори: gogopike, kalinux

С внимание към детайла! :roll:
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: подфорум "Риболов на сом" е отново активен!

Мнение от kalinux »

Ако беше погледнал малко по-нагоре червените букви, ще разбереш защо си баннат. Следващият път дори няма да се обяснявам.
С внимание към детайлите
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”