БЪКАРИ

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

БЪКАРИ

Мнение от DOCTORA »

Обявявам официалното основаване на първият български клуб за риболов от каяк БЪКАРИ!
Засега клубът има трима официални члена Доктора(моя милост), SELVA и RIMOHIT.
Клубът е отворен за нови членове.
Надявам се скоро членската маса да се умножи дотолкова че, да отворим каякарски подфорум както стана на запад.
Не бойте се рибари, купувайте смело каяци. Станете участници в най-новият и най-бързо развиващият се клон на риболова - риболова от каяк!
Ето я и официалната емблема на клуба:

Изображение
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Докторе,аз така като се замисля направо да го даваме като предложение това за новия каякарски подфорум,4-5 луди са достатьчни за доброто начало на подфорума.Аз ще пасувам,в каяк трудно ще се нахендря ма сьм с двете рьце за подфорум. :wink: :D
Go BIG or Go Home!
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

Още е рано Пен!
Сега ще се получи форум на мераклийте каякари които говорят за неща които не знаят :lol: :lol: :lol:
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Аватар
ilio1
Мнения: 175
Регистриран на: Вто Сеп 12, 2006 15:21
Местоположение: софия

и аз

Мнение от ilio1 »

и аз искам :wink:
леле как ми се ходи за риба малйййй!!! Член на ексклузивният клуб БЪКАРИ -БЪлгарски КАяк РИбари! MALIBU KAYKS- MINI X
Аватар
Simbat
Мнения: 1298
Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 4:01
Местоположение: Planeth Earth
дал Браво: 1 път
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Simbat »

Приветствам идеята,макар да съм на друга вълна в момента :D
____________________________

"Confidence is going after Moby Dick in a
rowboat and taking the tartar sauce with you."
Zig Ziglar
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

Приемането като пълноправен член на клуба става чрез закупуването на каяк!
Simbat се приема в клуба благодарение на мъничкото зелено "сит ин" каяче от аватара. То става за сладководен риболов.
Членовете на клуба могат да си сложат емблемата в подписа или аватара.

Рибарите без каяк но симпатизанти на идеята се приемат като кандидат членове :lol:

PENN се обявява са официален консултант на форума за морски риболов с изкуствени примамки!
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Аватар
kukata
Мнения: 634
Регистриран на: Чет Мар 15, 2007 22:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Мнение от kukata »

Предполагам, че ще има голям интерес към един такъв форум! Много се замислям дали да не яхна и аз един каяк! Ето това момче ми запали главата!
Изображение
Кара всичко немоторизирано. Причината за запознанството ми с него е фланелката на гърба ми! :D
Изображение
Живо се интересуваше дали не знам случайно за някакъв форум свързан с каяци, но за съжаление не можах да му помогна в това отношение! :(
Не винаги по-голямата риба е най-добрата!
peter46
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 20:37
Местоположение: VIDIN-Bg

Мнение от peter46 »

Хайде де-най после някой да се усети,че карането и риволова с каяк е голям кеф.А ето ви много неща за истински каяци-- www.faltbootbasteln.de www.qajaq.usa и изобщо напишете в GOOGLE qajaks и ще видите за какво иде реч.Между другото аз имам 3 каяка-POUCH,KOLIBRI IV и НЕПТУН-и трите са сглобяеми-туристически-тежат по около 30 кг,сглобяват се и се разглобяват за по 30 минути.Тези новите пластмасови уж специално за риболов тежки и неудобни каяци нещо не ми се нравят много/лично мнение-да оставиме настрана търговската страна./
Последно промяна от peter46 на Нед Авг 17, 2008 16:43, променено общо 1 път.
Аватар
Simbat
Мнения: 1298
Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 4:01
Местоположение: Planeth Earth
дал Браво: 1 път
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Simbat »

DOCTORA написа:Приемането като пълноправен член на клуба става чрез закупуването на каяк!
Simbat се приема в клуба благодарение на мъничкото зелено "сит ин" каяче от аватара. То става за сладководен риболов.
Еее Докторе,дай да не се обиждаме на размер сега :lol:
Аз съм направо ветеран хехе.Я гледай тука :D :

http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=16157
____________________________

"Confidence is going after Moby Dick in a
rowboat and taking the tartar sauce with you."
Zig Ziglar
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

Simbat се обявява официално за ветеран каяк рибар и се назначава за главен консултант по сладководен риболов със "Сит-ин" каяк! :lol:
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

peter46 се приема за член на клуба и се поканва да стане консултант по техника на гребане на Сит-ин каяк в реки и сладководни водоеми!

Ето ги неговите каяци които го класифицират за пълно членство:

POUCH
Изображение


Нептун
Изображение



Колибрито не го намерих.
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

Кука, надуваемите каяци се използват за риболов но имат ограничения.
Тези които са качественни и надеждни, струват колкото твърдите.

Изображение

Ефтините са опасни. Те са тънки и ненадеждни. Не трябва да се излиза в дълбока вода с тях.

Изображение

Надуваемите каяци много лесно "хващат" вятъра и са много трудни за управление при ветровито време. Стават за сладководен риболов при спокойно време.
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Аватар
ilio1
Мнения: 175
Регистриран на: Вто Сеп 12, 2006 15:21
Местоположение: софия

Мнение от ilio1 »

DOCTORA написа:Приемането като пълноправен член на клуба става чрез закупуването на каяк!
Simbat се приема в клуба благодарение на мъничкото зелено "сит ин" каяче от аватара. То става за сладководен риболов.
Членовете на клуба могат да си сложат емблемата в подписа или аватара.

Рибарите без каяк но симпатизанти на идеята се приемат като кандидат членове :lol:

PENN се обявява са официален консултант на форума за морски риболов с изкуствени примамки!
значи аз сам от първите членове на клуба имам каяк от година и то купен специално за риболов :D дано станем повече
леле как ми се ходи за риба малйййй!!! Член на ексклузивният клуб БЪКАРИ -БЪлгарски КАяк РИбари! MALIBU KAYKS- MINI X
Аватар
ilio1
Мнения: 175
Регистриран на: Вто Сеп 12, 2006 15:21
Местоположение: софия

еи го на

Мнение от ilio1 »

Изображение
леле как ми се ходи за риба малйййй!!! Член на ексклузивният клуб БЪКАРИ -БЪлгарски КАяк РИбари! MALIBU KAYKS- MINI X
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

DOCTORA написа:Още е рано Пен!
Сега ще се получи форум на мераклийте каякари които говорят за неща които не знаят :lol: :lol: :lol:
:lol: А сега пишете в раздела РИБИЛОВ С ЛОДКА кьдето аз и Левака сме модератори.Аз каяк сьм виждал,имам и 2 уловени риби с него ма толкоз,Левака е един виден каякар той /само да не се вьрже:lol: :lol: :lol:/ и .................направо си ви трябва нов подфорум и тва си е.
Колко пишат пишат,а колко четат и ще се включат при наличието на подфорум каякарски никой не го знае.
Давай предложение,а аз ще дам друго - за модератор ще те накисна там. :wink: :lol:

Апетита идва с яденето :wink: Селва като тьрговец на каяци и член на клуба ви.............малиииии,ще има да черпи. :P
Go BIG or Go Home!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”