Как да си направим колесар за каяка.

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
Публикувай отговор
EDM electronics
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Ное 24, 2010 22:35
Риболов: kayak fishing
Местоположение: СЛИВЕН
дал Браво: 78 пъти
получил Браво: 218 пъти

Re: Как да си направим колесар за каяка.

Мнение от EDM electronics »

antoanBS написа:продават такива гуми с пластмасови джанти и без лагери само на втулка много по леки са и не ръждясват лагерите от водата за усукването аз съм сложил вътре алуминиева тръба лека и здрава 3лв метъра а за пясък не стават тези колички колкото и да пускаш гумите по добре го дърпай по пясъка каяка
Имам и много леки гуми от пластмаса, доста широки 18 см /от детско бъги/. Някой ден ще ги сменя. С тях ще върви на пясъка. Това с алуминиевата тръба е идея. :tup:
Аватар
JohnnyBravo
Търговец
Мнения: 543
Регистриран на: Съб Юли 03, 2010 19:36
Риболов: Риболов с каяак.
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Как да си направим колесар за каяка.

Мнение от JohnnyBravo »

Покажи ги тези гуми от бъгито, защото мисля, че ще са интересни за много хора от форума.
EDM electronics
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Ное 24, 2010 22:35
Риболов: kayak fishing
Местоположение: СЛИВЕН
дал Браво: 78 пъти
получил Браво: 218 пъти

Re: Как да си направим колесар за каяка.

Мнение от EDM electronics »

Ще ги снема някой ден. Дойде ми и друга идея за пясък. Вместо гуми може да се ползва едно парче ПВЦ тръба дълга колкото каяка 70-80 см, примерно Ф120-180. Ще стане като валяк. :lol: Може и две парчета тръба за две гуми, но по-широки, да речем 25 см. И ако в двата й края се завие с види гумен маркуч за газ, като пръстен, ще върви и по асфалт и трева. Ще стане много леко.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”